Přejít na výpis diskuzí

Jackie Chan

OSOBNOST 31.12.2006 
224 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Jackie Chan jako herec nič moc. Jeho filmy, to je samá kung-fu sraxka

  • Jake, you are unreal !! I love you, please, take your heart, because it's too much for you and when I know how the dangerous scenes are hard for you and I think you broke your skull and nobody believed that you would come back, it's just that I can not describe it! I live for you !
  • Hello mr.Jackie You are way beyond compare people.happy birthday and ver y much health.I will send a letter for You wait for it.I have one question are You drawing? Will You visit Czech Republic? I am from it and i live in children home.That is very dad I know but when i watching your film or see You I am happy You are the best I love You.goog bye.
  • ahoj plně s tebou souhlasim nechapu lidi co maji něco proti němu jako štve mě to dost když na něj někdo nadava ale řikam si cvičim aikido ale asi přestoupim na kung fu chci byt jako on a mala otazka neviš jestli umi Jackie malovat? zas pujdu ahoj
  • souhlasim se všema Jackie je ten nejužasnější herec zpěvak na světě i ve vesmiru no tak to nevim jestli je nějakej mimozemťan zpěvakem ale když jo tak na něj nema a chtěla bych jej vidět naživo muj největší sen jaaaaj nechapu jak na nho nekteři lidi nadavaji ale možna to vim nepoznaji DOKONALOST to vam lidi garantuju a jinak kdyby si to Jackie nahodou četl tak kupa štěsti a zdravi a přijed do ČR nikdo na neho namate a s zema lidma co mu nadavaj si ro vyřidi tak čest zas napišu
  • Jackie ma i 17letou dceru Etta Ng Chok Lam narozenou 19.11.1999 s hereckou Elaine Ng Yi-Lei. Proc tohle neni v zivotopise??
  • Ahoj
  • všechno nejlepší *2*
  • Luky1987
    Vyhasl
  • Si užasni karaterista. Všerky filmi sa mi pačili. A naj viac sa mi pacil film kde bol ten čiernoch zabudla som ako sa ten film vola. A pačilo sa mi aj karate kid.
  • Všechno nejlepší k narozkám *3* *3* *3*
  • Jackie chan je úžasný a jestli si myslíte něco jinýho tak jste blázni a jestli že si myslíte že dokážete to co on tak jste se zbláznili
  • Màš pravdu já stebou souhlaím
  • si nej *15*
  • Ano v jednom filmu natáčel v praze,ale to je už dlouho... jinak ne. *3* škoda.Mám ho ráda nejen jako herce ale i zpěváka:)
  • Je opravdu skvělej nikdo nedokáže to co on *3*
  • Jackie Chan je ten nej herec a jestli nekdo rika ze ne tak ten je na omylu a vy lidickove si rikejte co chcete a az dokazete to co on tak se ozvete
  • Ahoj Lidičky,

    Chci se jenom zeptat byl Jackie Chan nikdy v ČR ??
    Škoda,že nemá nějaký koncert i u Nás když je taky báječný zpěvák.

    Zdravím fanoušky *3*
  • Happy birthday Mr. Jackie and very much health *4*
  • Ziall
    všecho nej! :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit