Přejít na výpis diskuzí

Jackie Chan

OSOBNOST 31.12.2006 
224 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • klubik

    http://jcfc.me.cz/php/index.php cesky fanclub Jackieho Chana:)
  • Prosím o pomoc : )

    Ahoj lidi..Potřebuju od Vás pomoc. Můj přítel je zblázněnej do herce Jackieho Chana - miluje jeho filmy a to proto, že ho Jackie kdysi natolik inspiroval a zaujal svým bojovým uměním, že se přítel dal na kung-fu (wu-shu) také a hrozně tím žije...Letos byl i na Mistrovství světa ve Vietnamu, no a prostě.....teď bude mít Petr narozeniny... Chtěla bych mu koupit nějakou sadu DVD filmů s Jackiem, které ještě neviděl..Problém je, že viděl téměř všechny, kromě těch nejnovějších.A já nevím, které to jsou?! Chci aby to pro něj bylo překvapení a tak to zkoušim tady. Je tu někdo, kdo by mi mohl poradit a říct názvy některých nejnovějších a dobrých filmů s Jackiem? Předem děkuju.. *4* Ahoj Lenka
  • Ahoj já jsem taky velká fanynka Jackiho Chana.Velmi se mi líbí jeho filmy.Je vidět že to bojové umění ovládá dobře.Nevíte jestli o něm bude nějaké povídání nebo nějaký film.Bylo by krásné kdyby přijel i k do čr a ne jenom do ciziny.Tak ahoj všem a když budete něco vědět tak mi napište.Ahoj
  • Jsi pro mě legenda a ten nejlepší herec na světě *4*
  • Umění

    Ahoj, co se týče znalostí boj. umění, u filmu toho lidi moc neumí. Natočit nebo zastoupit kaskadérem se dá skoro cokoli. to je fakt až na výjimky, samozřemě jako všude. A kde se dají pořídit starší filmy? Mimochodem, viděla jsem Jackie-ho na Křivoklátě někdy kol. r.1999., asi s třema gorilama.No, stačilo mi, že jsem hoviděla na vl.oči, autogram nemám, nejsem posedlá. Mějte se
    • to určitě jackie nemusí mít gorili lhářko
    • 4ndilek

      Re: Umění

      tak to asi nebyl jackie, on nemá gorily, je nepotřebuje :DDD
  • umění

    Jaké děláte bojové umění?
    • já to vím no přece kung-fu
  • dřeváky

    Ahojky. Chtěla bych se zeptat, jak se jmenuje ten film s jackiem, jak se tam pere na tržnici v takových těch dřevákách. Díky moc.
    • jmenuje se mstitel beze jména . můžete se mě zeptat i na víc filmů protože jsem viděl skoro všechny
    • jackiechan1

      Re: dřeváky

      *1* je to první rána *1*
      • jackiechan1

        Re: Re: dřeváky

        jmenuje se to první rána
    • Re: dřeváky

      Mstitel beze jména *3*
      • 4ndilek

        Re: Re: dřeváky

        jj, Mstitel beze jména (v originále Who am I?) *3*
    • nicky0012

      Re: dřeváky

      myslím že se to jmenuje ritíři ze šangaje!
  • Pardón,omlouvám Jackie Chan je good herec a jeste k tomu ve svých filmech nepotrebuje nemá ani kaskadéra vsechno delá sám ne jak vecsina hercu
  • nejlepsi herec na svete

    je to nejlepči herec podle myho je lepši než bruce lee je moc srandovni chtel bÿch hi vydět a jeho podpis
    • 4ndilek

      Re: nejlepsi herec na svete

      o jeho podpis si můžeš napsat.... on ti ho pošle..... mám ho od roku 2008 a poslal mi ho během 2 měsíců, od doby, co jsem si o něj psala... a co jsme se tka bavila s některýma lidma, taky jim ho poslal takhle ryhcle docela ;) on je super
      • Re: Re: nejlepsi herec na svete

        a prosimtě psalas mu anglicky nebo česky?
        • Re: Re: Re: nejlepsi herec na svete

          ahoj,prosim tě byla bys tak hodná a napsala bys mě kde bych mohla sehnat adresu na Jackieho? A nemáš adresy i na jine čínske herce? Budu ráda když se ozveš,moc děkuju.
  • dobri kamo si fak dobri herec *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit