Přejít na výpis diskuzí

Jackie Chan

OSOBNOST 31.12.2006 
224 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sandra27

    Narozeniny

    Všechno nejlepší Jackie!
  • prisera

    narozkyyy!!

    kurňa to to letí... Jackiemu je padesát pět... *9*
  • Chůva v akci se mi líbila, ale mohl by hrát i jinou roli než agent? *4*
  • hledám film

    Ahojky všem před x lety jsem viděla s J.Chanem film bohužel nevím název ale hrozně ráda bych ho chtěla sehnat pamatuji si že musel držet v rukou hrnec s horkou vodou a pak na zápěstí se mu objevil drak, pak musel proběhnout mezi železnýma sochama nebo co to bylo který měli hroty líp to popsat neumím *4* mějte se fajn a předem dík za odpověd Jana *15*
    • já vím co to je za film jmenuje se křížová cesta šaolinem
    • Re: hledám film

      Podle krátkého popisu mi to připomíná Amerického shaolina, ale tam jackie chan určitě nehrál.
    • elpibecz

      Re: hledám film

      ahoj,vic veci z toho filmu si nepamatujes? ja s nim videl hodne filmu,ale tohle mi opravdu nic nerika... *4*
      • Re: Re: hledám film

        ahoj víc si toho nepamatuju viděla jsem to pře 20 lety pa pa *3*
        • 4ndilek

          Re: Re: Re: hledám film

          asi to bude jeden ze starších filmů...... zkus se podívat na filmy s JC na www.csfd.cz/herec/37-jackie-chan/

          mě napadá např. Mladý mistr, Pán draků, Škola hada, Mistrův syn a podobně... něco z toho yb to mohlo být ;) Mističky s horkou vodou držel ve víc filmech, patřilo to k tréninku kung fu ;)
  • kirushka97
    Všechno nejlepší!! *3* *2*
  • Happy birthday Jackie. I love your movies!!!
  • ja ho přímo miluju je skvělej.pořad dokola koukám na jeho filmy.prostě a jednoduše je to borec!!
  • vykysalypetr@seznam.cz

    Jak víš, že ježenatý juniore?
  • Ahoj Lidičky,

    Chci se jenom zeptat byl Jackie Chan nikdy v ČR ??
    Škoda,že nemá nějaký koncert i u Nás když je taky báječný zpěvák.

    Zdravím fanoušky *3*
    • Ano v jednom filmu natáčel v praze,ale to je už dlouho... jinak ne. *3* škoda.Mám ho ráda nejen jako herce ale i zpěváka:)
  • s cháním

    Scháním film Cesta kolem světa za 80 dní. Jackie Chan semi velmi libý je to můj nejlepší herec. Takže prosím vás?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší