Přejít na výpis diskuzí

Jackie Chan

OSOBNOST 31.12.2006 
224 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je tak uzasnej jsem jim uplne posedla.mam vsechny jeho filmy iv originale dokonce se ucim i cinsky *2* *14*
  • souhlas se všemi

    Jackie Chan je ve svým oboru prostě KING,to víme všichni.....jen by mě zajímalo,jak to u všech grilovanejch dělá,že je tak dobrej....Buď je to jeden z těch vzozenejch talentů,nebo mu k tomu,čím je,posloužila dřina,dřina,dřina...ať je to jakkoliv,já ho zbožňuju.... *14* *1* *14*
  • Jackie je ten NEJ ťamanský herec jakého znám... A že jich znám hodně *1*
    • Re:

      Jo? A jaky jeste znas?
      • 4ndilek

        Re: Re:

        myslim, že on /ona to myslela/a jako ironii....... ale když už jsme u toho Bruce Lee, Jet Li, Edison Chen, Lucy Liu, Yuen Biao, Sammo Hung, Michel Yeoh, Louis Koo, mimo jiné i Jaycee Cha (na tu hrstku filmů, kde hrál :D), Daniel Wu, Maggie Cheung, Bill Tung, Charlie Cho atd....... ty nejznámější jsme myslim řekla :D
  • The Myth

    Ahoj všetci! *5* Neviete mi niekto poradiť, kto naspieval, resp. ako sa vola pesnička, ktorú možno počuť v hlavnom menu DVD filmu The Myth? Zháňam to dlhšiu dobu, no neviem to nájsť. A na soundtracku to tiež nie je. Ďakujem!
    • Re: The Myth

      Myslim, že to je sám Jackie chan někde jsem to četl na netu.
  • pelclovajana

    Je dobrej!!!

    Tak tohle je fakt dobrej chlapík, má super role a dokáže je fakt suprově zahrát!!! Obdivuji ho... *4*
  • Happy Birthday:)
  • belisauria

    přání

    Všem členům klubu přeji do roku 2009 nejen zdraví, šťestí,ale i splnění i těch nejtajnějších přání. Žijte naplno a mějte se božsky!
  • tichluk

    info

    zdárek lidičky..pro hudbu a klipy zkuste link: www.jackiechanmusic.com
  • marcooos

    ja

    zdravim fandy jackieho nevim jetsli se tu už nikdo nenapapsal že na cz torrentu je plno jackieho filmu v avi jak říkam nevim jestli se nekdo zminoval ale kouknete se
    • nebo na kinotip.cz
    • 4ndilek

      Re: ja

      nebo rovnou na ulozto.cz
  • jeto fakt pan drsnak *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší