Přejít na výpis diskuzí

Jackie Chan

OSOBNOST 31.12.2006 
224 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jackie Chan je ten nej herec a jestli nekdo rika ze ne tak ten je na omylu a vy lidickove si rikejte co chcete a az dokazete to co on tak se ozvete
    • ahoj plně s tebou souhlasim nechapu lidi co maji něco proti němu jako štve mě to dost když na něj někdo nadava ale řikam si cvičim aikido ale asi přestoupim na kung fu chci byt jako on a mala otazka neviš jestli umi Jackie malovat? zas pujdu ahoj
    • Màš pravdu já stebou souhlaím
  • 4ndilek

    my china

    www.mychina.blog.cz

    spousty o čínských hercích.. ;)
  • Je opravdu skvělej nikdo nedokáže to co on *3*
  • ja myslim ze jakie je proste super nejvic mam rada ze si ti svoje tryky dela na zivo a tim to ma byt.
  • Jackie je skvělej, je to můj nejoblíbenější herec a asi jediný, s kým bych se doopravdy chtěla setkat a poznat ho...
  • happy b-day *15* *1*
  • Jackie chan

    proc nepisete o Jackie chenovi. ale o jeho filmech. *16* *16* *16* mate psat o nem a ne o jeho filmech prosim piste o nem jaky je jak vam pripada jak moc ho mate radi. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* ano ja hpo mam rada jako sve ho otce ja sem sveho otce nikdy neznalaa nokdy nevidela.nic a tak mi Jackie chen pripada jako muj otec a je skoda ze neni mam ho moc moc moc moc moc moc moc rada rada.moc rada bych se snim chtela seznamit. a je skoda ze ne. prosim moc prosim piste onem hezke srandive veci ale jen pravdu ne lez ano . www.yotube.com a napiste bud Jackie chan nebo Jackie chan Bloopers *14* diky a piste onem
    • intoska

      Re: Jackie chan

      No to bylo zajímavé takový taťka....ale má výborné filmy,je to fajn herec. *15* *1* *3* *10* *14* *4*
  • je super hlavně v křižovatka smrti
    • Souhlasím. Ale dobrý je Rytíři ze Šanghaje, Medailon,Mstitel beze jména, Tenkrát na západě a tak. Je nej herec...
  • B.A.P-Forever
    Happy Birthday~~ ^-^
  • JACKIE CHAN

    Jackie Chan sa mi strašne páči v komédií Tuxedo-Smoking kde si zahral aj po boku úžasnej Jennifer Love Hewitt je to super film. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší