Přejít na výpis diskuzí

Jacqueline Wilsonová

OSOBNOST 22.3.2007 
123 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je teda bezva ! :D

    Ahoj lidi, taky máte rádi Jacqueline, já sem nikdy nemohla uvěřit jak může být knížka o malé dívce ze "skládky" (dětského domova) zajímavá. mluvím tu o Tracy Beakerové, kerá z části změnila muj život, ted už chápu že tahle holčička má nastopro život těžší než já :/ furt jen básní o své mamince kerá je prý "holywoodská herečka" to ovšem není pravda, ale její mamminka na to opravdu vipadá, ale Jacqueline W. to tam skvěle naznačila :D .... prostě je to pro mě čest číst např. tyto knížky.... Vadí nevadí, Všude dobře doma nejlíp, v hlavní roli Tracy Beakerová a Zlaté srdce Tracy Beakerové.... tyto knížky jsou pouze o té Tracy kerá je fakt báječná :D na další jsem zatím nepřišla :( ale hledám :)
  • Jacqueline Wilsonová

    J. Wilsonovou mam straasne moooocinky rada a její knihy jsou božíííííí!!!!
    *14* *3*
  • o me

    na me stejnak nemas ja od ni cetla uplne vsechny co se vydali i v anglictine....and youŕe very sily,but i´m best >:P ja totiz chodim na anglickou skolu tak tady nedelej *16* *5* *13* *9* *8* *3*
  • nejo spisovatelka

    Ona je best spisovatelka ... treba knizka Polibek je uplne supr nebo napr. Holka z popelnice. Je mi 11 a uz jsem precetla snad 15 jejich knih....ted ctu Pulnoc.
  • nej spisovatelka

    Jacqueline je nejlepší spisovatelka na celém světě! *14* Už jsem od ní přečetla spousta knížek(přes 30). *14* *4*
  • Nej spisovatelka

    Je to nejlepší spisovatelka. Mám od ní plno knížek.:DDDDD
  • nej spisovatelka

    Její knížky sou boží.líbí se mi mocinky tejemství,dvojčata v průšvihu a vlastně všecky když už jednou začnu číst od ní knížku nemůžu přestat *13* *13* *13* *3* *4* *4* *4*
  • Re: Re: neni nad ni

    Taky jsem brečela úplně moc *9*
  • Nej

    Je jedna z mích nejoblíbenějších spisovatelek. *1* *1* *1* *1* *1* *3* *3* *3* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Jaqueline

    Je to ta nejlepší spisovatelka na světě, miluju její knížky! *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • Re: Re: supr

    I LOVE WI *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • je BOŽÍ!!!

    Jacqueline Wilsonová je BOŽÍ!!!Nechápu jak umí popsat každý okamžik?Je to prostě BORKA(nejvíc se mi od ní líbyla knížka DIVNÝ DÁREK) *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* I LOVE JACQUELINE WILSONOVÁ *14* *14* *14* *14* *14* *15* *15* *15* *15* *4* *4* *4* *4* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Nejlepší spisovatelka

    přečetla jsem všechny její knížky až na první dvě a pořád mě baví je číst do kola ona je prostě nejlepší spisovatelka byla bych moc ráda kdybych měla podepsanou mojí knihu od ní
  • Re: neni nad ni

    jááááá ona je fakt nejlepší u Moje sestra Jodie jsem brečela:-_(smutná knnížka.......a tedka čtu její nejnovejší Pusinka
  • neni nad ni

    není nad ni ona se celá polozí do psaní jejich knížek ona tam dáva kousek její minulosti ona je ta nej nej nej nej nej a nej spisovatelka na světě. bez její knížky nejdu ani do autobusu *15* *8* *14* *14* *1* NEJLEPŠÍ SPISOVATELKA NA SVĚTĚ....... KDO SEMNOU SOHLASÍ????????????????? *7* *3*
  • Supr...

    já jí taky miluji....ty její knížky jsou prostě super... *14* *4* *3* *15*
  • Super

    Já taky její knížky upe zožnuju-moc sem jich nečetla a pár jo-hodně se mi líbila divný dárek! *3* *14* *4*
  • Nej

    Ona?nejpěknější knížky ma muj obdiw ae nej je POLIBEK xo*ae všechny knižky sou užasnyyy *14*
  • wow

    Nejvíc se mi líbí Moje sestra Jodie *14* *4*
  • Nej

    ouu!! =o)) fákt ta NEJ spisowatelka.. =o)) nejwííts se mi líbí diamantové holky *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit