Přejít na výpis diskuzí

Jacqueline Wilsonová

OSOBNOST 22.3.2007 
123 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Joj

    Jo.Je tejky in world *14*
  • ÁÁÁ! xD

    nej nej nej spisowatelkaaa! xD Více o ní : celebrition-blog.blog.cz xDxDXD Koukni je tam o ní spoooustuu článků xD *1* *14* *14* *3* *5* *4* *15*
  • Nej spisovatelka

    Jacqeli je mou nejoblíbenější spisovatelkou.Z knihovny jsem si od ní půjčila mnoho knih.Každá byla super.Taky si někdy píšu do sešitu pohádky.Chci být jako ona *3*
  • J. Wilsonová

    Přečetla jsem od ní spoustu knížek, ale některé mi pořád ještě scházejí...
  • upe super

    Já tak miluji její knížky mocinky moc *1* četla jsem skoro všechny a některé dokonce vícekrát : Dvojčata v průšvihu, Slavná hvězda, Vadí Nevadí, Všude dobře doma nejlíp, Narozeniny, Dítě do kufru, Půlnoc, Lola Rose, www.trápení, Průšvihářky, Holka z Popelnice, Diamantové holky, Přežít, Lekce Lásky, Cukrová vata, První : (Láska, Starosti, Nástrahy, Slzy), Anděl Vicky, Pohřben Zaživa, V hlavní roli Tracy Beakerová. Mocinky miluju všechny její knííížky je to ta nej spisovatelkááá *15*
  • Nejlepší na světě

    Miluju ji!!!!
    Je to ta nej nej nej spisovatelka na světě!!! *1*
    Četla jsem jich šest a du číst sedmou budu jí číst u moře.Cukrovou vatu.
    Četla jsem:Průšvihářky Dvojčata v průšvihu Project loty Nejlepší kamarádky Narozeniny Holka z popelnice a ta kterou mám nejradši:Moje sestra Judi.Já jsem se u ní rozbrečela.Chystám se si koupit další *3*
    Miluju její knihy *14* Je úžasná *4*
  • Dítě do kufru

    Jacqueline Wilsonová je spisovatelka a má moc hezký knížky, třeba čtu knížku Dítě do kufru.To je o jedný holce Andy a její rodiče se rozvádějí a její máma si našla přítele ,,Paviána Billa nebo deBilla" a její táta přítelkyni Carrie a ta je docela hodná a je taky těhotná.Ten pavián Bill má taky děti.Ale abych se přiznala ty děcka nemají vůbec vychování až na Grahama se kterým se pak Andy skamarádila.Na zadní straně je napsáno tohle:
    ,,Když se naši rozvedli, nevěděli co se mnou...

    Naše rodina vždycky bydlela v Morušovém domku.Máma, táta a já - a Ředkvička, to je můj plyšový králík.Ale máma teď žije s paviánem Billem a jeho třemi dětmi.Táta zase žije s hipísačkou Carrií a jejími dvojčaty.A kde žiju já?Jeden týden u mámy a jeden u táty, ale domov nemám nikde.Snad jedině v kufru, kam se mi vejdou všechny mé věci a který s sebou tahám sem a tam.

    Je to snadné jako ABC, aspoň tak mi to všichni říkají.Ale já bych se nejradši ze všeho chtěla vrátit do našeho starého domova - do Morušového domku...

    Seznamte se s desetiletou Andy a přečtěte si, jak se jí žije po rozvodu rodičů, v této realistické knížce, která leckde vyvolá smích, ale pohne vás i k slzám."
  • Dobrá

    jJ je dobrá má dobrý knížky *1*
  • Úžasný

    Jacky je bombová.....Miluju Diamantový holky,Půlnoc,Lekce lásky,Anděl Vicky a další spooouuustu knížek od ní....
  • Lekce lásky

    Pište mi na mail co si myslíte o knížce LEKCE LÁSKY. Já ji považuju za úúúúžasnou!!!! :-D *1* *1*
  • detstvi

    ahoj zrovna ctu jeji životni pribeh ty knizku jak se jmenuje jacky snilek no a je krasna tak ppp musim ji mit do pristi stredy doctenou *14* *4* *3* *14* *15*
  • SUPR

    Dobry den nejlepsi knihy jsou jen od vas nej je cukrova vata a ted ctu kamaradky <3 *1* *14*
  • gooood

    you are good verry good
  • Miluju jí

    LÍBÍM JÍ JEJÍ KUNDIČKU JDU K PRSŮM DAM JEDNO DO PUSY DRUHÝ A ŽUŽLÁM OPŘÍSTĚ VÍC
  • taje nej

    Tohle jsou super knížky u kterých se člověk zasměje ale někdy má i na krajíčku četla sem toho od ní spoustu a nejvíce se mi líbylo Jacky snílek a Půlnoc. Její knihy jsou skvěle citově zabarveny je prostě super *15* *3*
  • je super

    je prostě úžasná bombastická a neni nad její knížky jsou nádherný *14* *14*
  • Nová knížka

    je to nejlepší spisovatelka. k Vánocům jsem dostala JAcky snílka( příběh jejího dětství) a je to jedna z nej knížek
    *4* *1* *1* *14* *14* *3* *15*
    už se těším na novou knízku Líza bublina , která právě vychází v knihkupectvích *4*
  • Re: Marky

    aj mne:))
  • super

    ona je super super pise len vela knih je strasne detskych:(
  • Marky

    Tahle spisovatelka ví co píše umí napsat krasně každičký moment.Přečetla jsem od ní uplně všechny knížky ale nejvíc se mi líbili:nejlepší kamarádka,diamantové holky a vadí nevadí. *3* *3* *3* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit