Přejít na výpis diskuzí

Jacqueline Wilsonová

OSOBNOST 22.3.2007 
123 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je nejlepšíííí

    Ona je prostě nejlepší *5* . Nikdo na ni nemá *3*
  • ...

    nekdo by sem mohl dat i jeji dila ne pak je tohleto k nicemu *9* *1*
  • moc prosím

    moc,prosím,koukněte se na můj blog :( www.welcomek.blog.cz
  • SUper

    miluju Tuhle spisovatelku mam uz 23 jejich knížek vždycky dostanu novou superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrr. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *1* *1* *1* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Ještě něco :-)

    Jo a ještě pokud umíte aspon trochu anglicky doporučuju: www.jacquelinewilson.co.uk *14*
  • SUprová

    Mně se nejvíce líbi Neljepší kamarádky,cukrová vata,ale jinak jsou super všechny. Tedka čtu My sister Jodie *3*
  • :o)

    nejlepsi knizka od ji je tajemstvi ale taky o tracy bekrove..ted o tracy pisu sloh.. *15*
  • suuupeer spisowáátelka

    Ta je upa nejjlepšííí...Ne jak Ty nudný ostatní knížky...Super je nejjlepší kamarádky..pže je to jak keby znala mě a moji ikámošku..narozeniny jsem četla snat 1 000 000...a taky je super diamantový holky..ne všecko je suuper že ani nwm co napsat dříív. *3* *7*
  • pochvala

    Tohle je skvělá spisovatelka četla sem od ní spoustu knih a čtou se velmi dobře.
    Sjem do nich často tak začtená že se nedokážu a jeden a půl knihy mám přečtený. *4* Je to má nejoblíbenější spisovatelka a opravdu mě zaujala kniha Jacky snílek *14*
  • super

    nejvíce se mi líbila knížka narozeniny všem doporučuji *14* *14*
  • Bomba!!!

    Tak tahle spisovatelka je prostě úžasná!!!Přečetla jsem od ní plno knih a některé jsem přečetla dokonce i 3x!!!
    Mám ji moc ráda *5* *15* *3*
  • fanynka

    Já mám Jacqueline Wilson mom moc ráda ani ji neznám a už mi přijde hrozně sympatická.Přečeta jsem od ní skoro všechny knížky kromě v hlavní roli tracy beakerová a kočičí mumie a ještě několik daších nejnovějších.Teď právě čtu knížku jejím dětství a je moc zajímavá.Doporučuju !! *4*
  • skvělá

    u mě by bylo jednoduší vyjmenovat knížky který jsem nečetla-je skvělá!!!nedávno jsem přčetla Lekci lásky-úplně dokonalá knížka,doporučuju *4*
  • čupr

    Ahoj, tak už jsem četla i Nejlepší kamarádky, Průšvihářky a Dítě do kufru *14*
  • čupr

    Od ní jsem četla Prvni láska, První starosti, První slzy, První nástrahy, Půlnoc, Dvojčata v průšvihu, Cukrová vata, Všude dobře doma nejlíp, Anděl Vicky , Holka z popelnice, Slavná hvězda , Nejlepší kamarádky, www.Trápení, Vadí nevadí,Narozeniny, Přežít, Projekt Loty, Divný dárek, Pohřben za živa. *1* *1* *1* Všechno bylo super *3* *3*
  • Re: supr

    jo
  • užas

    ja sem četla jen dvě ale, sou super ja sem nikdy lepší nečetla a já vubec nečtu joto je co říc *3*
  • Úžasná spisovatelka

    Musím říct že její knížky jsou neskutečně úžasné, a paní spisovatelku mám moc ráda..Nejvíce se mi líbily Cukrová vata,Ilustrovaná máma..prostě všechny jsou moc fajn *4*
  • super

    Je to super sisovatelka přečetla sem všechny její knihy píše moc hezky nejvíc se mi líbí od ní kniha nejlepší kamarádky a cukrová vata a Jacky snílek *3* *3* *3* *3*
  • Re: Skvělá spisovatelka

    jj mas pravdu ma opravdu nej knihy a mam je skoro vsechny!!! *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit