Přejít na výpis diskuzí

Jaden Smith

OSOBNOST 24.1.2007 
148 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jaden Smith

    Jaden je moc krásnej kluk a věřím že má a bude mít dobrou krieruu...ja sama ho obdivuji a je nejkrasnejsi kluk..co znam z televize..i Justin bieber se mi líbil ale kdyz jsem uvidela Jadena tak jsem zmenila nazor na Jadene.. *14* *14* *14* *14* *14* Jaden je Krásnej..!! a je mi jeno jestli se nekomu nelibi ale Jaden je nejkrasnejsi popová hvezda!!! :) *4* *4* *4*
    • Re: Jaden Smith

      myslím že máš fakticky pravdu je mooc pěknej ale Bieber se mi nikdy nelíbil ani líbit nebude ale jaden je fakt dobrej.A držím mu pěsti at to dotáhne daleko. *14* *3* *14* *4* *4* *4* *4*
  • vikismile

    Jaden

    Jaden Smith je syn populárního herce Willa Smithe.Věřím,že Jaden bude určitě talentovaný jako jeho otec. *3* Už hrál ve filmu Karate kid-2010 a ten film se jim moc povedl,prostě se na něj pořád dívám!!!!!!Tak mu držím palce,at je z něj jednou megastar! *3*
    • Re: Jaden

      aj ja som sa veľa krát díval na ten film alebo so co to je aa ked vihral ten turnaj tak som tu tlieskal od radosti len aby sa naucil zavesovat si bundu heehe *4* ale mne sa to strasne pacilo keby sa to aj bodovalo tak by som dal plny pocet bodov a strasne by som sa s nim chcel stretnut aj s jeho otcom a aj s jeho mamou ale skoda ze nemozem pretoze som slovak a vy angličania a ja velmi dobre neviem po anglicky takze ale inac je to vynikajuciy film a mate krasne oblecenie skoda ze by ste raz neprišli na slovensko do poradu rad by som vas setkych vydel tak zbohom a dufam ze sa uvidyme ale ja mozem ist za vami do anglicka ale neviem kde by ste boly takze nic ahojte a dufam ze sa mi moj sen splny a velmy vas obdivujem a nech vam ide kariera co raz vyšie a vyšie az na vrchol aby ste boli slavny ahojte
  • michael.j.jackson

    Jaden je lepší než nějakej vyjebanej Bieber

    víte co nechápu jak někdo může srovnávat Justina Biebera s Jadenem ! *8* *16* *16*
    • Re: Jaden je lepší než nějakej vyjebanej Bieber

      A já zase nechápu jak někdo může říkat že Jaden je namyšlený když ho vlastně tady nikdo osobně nezná :DD... Jinak také nechápu Smith VS. Bieber.. oba jsou jiní...:D *15* *15* *15*
      • Re: Re: Jaden je lepší než nějakej vyjebanej Bieber

        mam moc rada jadena smitha protoze je strasne hezky proste se mi líbí chtěla bych ho videt nekdy na zivo skoda ze bydlim uplne nekde jinde nez on a ta jeho pusa je uplne fajnova tako va velika pekna pekna on je pekny cely
    • Re: Jaden je lepší než nějakej vyjebanej Bieber

      Přesně Jaden = 1 *14* Bieber = 5 *16* *10*
    • Re: Jaden je lepší než nějakej vyjebanej Bieber

      vis porc??protoze spou oba mlady a uspesny a proto je nektery lidi nesnasi to maji spolecny...i ten talent...
  • Happy Birthday

    Jaden Smith je zajímavý.Moc ho neznám,snad jen z filmu Štěstí na dosah jako Chrise po boku legendárního Willa Smithe.Dnes je Jadenovi 11 let.Chci mu blahopřát a popřát hodně štěstí.
    • vyvedení z omylu

      Jadenovi je v roce 2010 už 12 let a je to syn Willa Smitha(hrál v Já Robot),trak si první uvědom co píšeš
      *16* *16* *16*
      • Re: vyvedení z omylu

        *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
      • Re: vyvedení z omylu

        Koukni se na datum, kdy sem autor vložil příspěvěk.. Rok 2009 xD *1* *1*
        • Re: Re: vyvedení z omylu

          toje bomb boffin is the best in the world and can still well kung fu and I love it boffin is too good a dancer and also the Kamerad with Justin and I are dreaming naštívit *5* *3* *9* *5* *3*
          • Re: Re: Re: vyvedení z omylu

            Jaden is the best actor *4* *3* *14*
      • crazy-x

        Re: vyvedení z omylu

        ona to taky psala v roce 2009 ;-) =D
        • aannddrreejjkka

          Re: Re: vyvedení z omylu

          *1* takovej trapas :D
  • alex98

    Alex Russo

    JE TO BOREC!!!!!A JE PĚKNÝ *1* *1* *14*
  • Oh môj bože, môže byť niekto tak dokonalý ako je on ? *14* Myslím si že nie ;*
    Hrozne moc túžim sa s ným stretnúť, je prekrásny!:)...
    PROSTE HO MILUJEM <3 Aj keď ho nepoznám už len ten jeho pohľad *-*
  • Jaden Smith je nejsladší a nejhezčí kluk na světě miluji ho I LOVE YOU JADEN SMITH *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • selly-libu
    Ten kluk je úžasnej , krásnej , vypracovanej , božííí .... prostě ho nechte! úžasně tancuje ... prostě sladkej *14* *14* *14* On bude v 16letech upně překrasnej on už teda je ale v 16 bude ještě hezčííí.... *14* *14* *14* *2* *2* *2*
  • =)

    Je hodně podobnej svýmu tátovi =)
  • I love you!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* You're the best boy on the world!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit