Přejít na výpis diskuzí

Jake Gyllenhaal

OSOBNOST 31.12.2006 
274 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • heath.4ever

    happy birthday

    Všechno nejlepší!!!***Máme tě rádi!!;)
  • .

    úžasná bytost na světě
  • Nádhernej

    Nádhera! Ten pohled a úsměv...kam se na něj všichni hrabou:) Akorát Ben Affleck a Josh Hartnett by mu mohli konkurovat, ale všichni 3 josu nádherní!! Mohli by natočit nějakej film spolu ...to by byla pastva pro oči:) *14* *14* A někdo se tady zmínil o tom, že by to mohl být gay *13* nn spekulace jsou asi jen proto, že toho gaye vážně hrál ve filmu!! Jsou to jen kecy *4*
  • Jake

    Moc pěknej herec...libi se mi jak je výraznej má krásný očí a krásnou pusinu...a jako herec vážně dobrej *4* .....nejlepsi byl ve zkroceny hore a v den poté..ale skoda Heatha, taky byl dobrej........4ever Jake I like u *3*
  • svelej

    co sjem ho poprve videla ve filmu Den poé,hned se mi zalíbil....je fakt krasnej *3*
  • <3

    ayeyey ->> je mocinky klááásnej *14* *14* *14* jak to jenom dělá?? *7* chjo *9*
  • jake je super, aj ked to pise slovenka

    Milý Dave. Neviem, prečo útočíš na Slovákov. To, že najaký útočí na tvojho obľúbenca, neznamená, že všetci Slováci sú hlupáci. Ja som sa k Jakeovi dostala cez Heatha Ledgera, keď som pozerala jeho filmy. A mám ho tiež rada, a keď som si posťahovala filmy s Heathom, postupne som začala sťahovať aj filmy s Jakeom. Takže bacha na Slovákov a buďme si všetci rovní. Tu sa predsa venujeme svojim favoritom, a keď niekto na tomto fore vyrýva, netreba si ho jednoducho všímať. ahojte
  • Jake

    Jake-krásnej,mladej a skvělej herec *14*
    Jedn z nejlepších.A v tí Zkrocený hoře byl skvělej!!!Fakt výborný *14* *14*
  • Můj Jake

    No holky abych pravdu řekla tak Jake se mi fakt moc líbí.Nevim jak někdo může říct že Brad Pitt je hezčí...no ani omylem...No nemám pravdu že je tenhle krasavec Jake nejhezčí,nejudělanější a prostě nej z herců na světě...??? *14* *14* *14*
  • Jake je skvělej herec

    Navíc je moc hezkej ve Zkrocené hoře hral fantasticky prý je ve skutečnosti taky gay proto to bylo tak autentické režisér je oba vybral perfektně *4*
    • rennny

      Re: Jake je skvělej herec

      hej to je jako jistý že je gay?jestli jo tak pak chápu to že ty milostný scény stáli fakt za to!!! *14*
      • Re: Re: Jake je skvělej herec

        Není gay.
        • rennny

          Re: Re: Re: Jake je skvělej herec

          tak proč ty spekulace že je? *9*
          • majka21

            Re: Re: Re: Re: Jake je skvělej herec

            spekulacie budu vzdy, ked uz zacali. ale jake momentalne zije s reese witherspoon a mozno sa budu aj brat. a to, ze je gay si ludia dali dokopy preto, lebo udajne vyrastal medzi nejakymi gaymi, a tu ulohu v skrotenej hore zahrali s heathom perfektne. takze tu je pes zakopany.
          • l.enik

            Re: Re: Re: Re: Jake je skvělej herec

            Spekulace jsou snad u každýho herce že je gay tak proto víš?Já osobně co jsem četla za přispěvky tak gay není.Jak Jake tak Heath brali tuto roli velice profesionálně a nic na vzájem necítili.
    • Re: Jake je skvělej herec

      Naprostý souhlas super herec *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit