Přejít na výpis diskuzí

Jake Gyllenhaal

OSOBNOST 31.12.2006 
274 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jake

    Jake je nejlepší herec na světě!
    moc se mi líbil film Zkrocená hora..je to bezva..=)
  • Jake Gyllenhaal

    podle meho nazoru je Jake dobrej herec a neni to nej proto ze je peknej ale i pro jejo jine prednosti jako je jeho roztimilej usmev ve vsech filmech byl sezrani ale nejkrasnejsi byl ve Zkrocene Hore *14* *14*
  • Gyllenhaal je prostě v kurzu

    Já jsem teď nedávno četl, že prý to zase táhne s Luicem Armstrongem. Hlavně když to není ta Kirsten Dunst. Myslím si, že gay nebude, ale bude bisexuální, proč taky ne, když je to teď tak moderní. Ovšem filmy a jeho role jsou bezvadné. nejlepší je ovšem Zkrocená hora a naneštěstí málo oceňovaný film Hodná holka, který je naprosto super. *4* *3*
  • Ultrakonzervativny katolik

    Zkrocena Hora ? a ZE TAM HRAJE teplosa ? Upadok, Bordel, sajrajt, nech nehra kadejake sracky... hlavne nie uchylarny ako Zkrocena Hora
    • l.enik

      Re: Ultrakonzervativny katolik

      No asi tě chápu jestli jsi takový katolík.Ale v tomot filmu jde o víc než jen o "dva teplouši co si to spolu rozdávaj." Je to velice emotivní příběh a i když jsem také věřící musím říct že se mi tento film líbil a můžete si říkat co chcete. *13* *4* *3*
    • Re: Ultrakonzervativny katolik

      ty si to asi neviděla co?? je to nádhernej film,smutnej e emotivní a herci to zahráli brilantně!!!!
  • Nevadí

    heh a není to jedno...i kdyby byl gey tak je to prostě Jake-pořád pěknej a suprovej herec *3* *14* *4*
  • Tak snowboardista,jo?Hm... No nic,i kdyby to byla pravda,tak je to každopádně lepší než slečna Kirsten Dunst,která je mi velice nesympatická už od Spidermana,a to jsem ještě o nějakým Jakeovi neměla ani tušení... *7* Mimochodem,velice dobrý film je taky Hodná holka s Jennifer Aniston,tak to zkoukněte.PA
  • Boži,Superní,Krásný...

    *14* no je prostě úžasnej *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • jestli vas zajima jestli je gay nebo ne tak se mrknete na www.jakegyllenhaal.com do news a mezi starsima prispevkama je napsany ze BI, protoze chodil dva roky s Kirsten Dunst a ted je s nejakym snowboardistou z olympiády a pry se navstevujou kazdou vojnou chvili...tohle je kruta realita:-))))...ja sem ale nadsena protoze aleson nemusim zurit, kdyby si nasel nejakou blbou hollywoodskou fiflenu... *16* *3*
  • Zlatíčko

    Jsem ráda, že je tato stránka, ale chybějí mi na ní víc fotek a jeho starších filmů.... *9* Vždyť je tak úžasnej *14* *14*
  • Chybějící filmy

    Čauky..Jo Jake je skvělej ale newim proč má ve filmografii jen 3 filmy když jich natočil víc a zrovna teď mě napadaj 2 který fakt stojí za to - Donnie Darko a Den Poté...nemohlo by se to tam nějak vložit??? Pls papa *7* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit