Přejít na výpis diskuzí

Jake Gyllenhaal

OSOBNOST 31.12.2006 
274 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je kus!!!!!!!!!!! *1*
  • BBM

    Myslím, že je jedno, jestli je Jake gay a nebo bisexuál. Pro nás,holky, je důležitý, aby měl štastnou ruku při výběru scénářů / má na to doma odborníky !!!/, a hlavně, aby byl štastný ve svém soukromém životě. Jedině pak bude dělat dobrou práci, při které se my budeme rozpouštět štěstím *14*. Včera jsem viděla Marináka... je to úžasný herec a nádherný muž *14* *14* *14* . Nemám ráda filmy tohoto druhu a filmy Sama Mendese moc nemusím. Ale trio Gyllenhaal, Sarsgaard a Foxx bylo úžasné.
  • jE TO VELMI HEZKÝ KLUK MOC A MOC SE MI LÍBÍ JE PROSTĚ SUPER!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *4* *14*
  • Jake je PRY gay

    Vcera jsem videla konecne film the brokeback mountain a jsem z toho filmu uplne unesena, nechapu jak to tam mohl tak dobre zahrat, totalne jsem mu to sezrala. Vite ze jsem cetla v nejakem americkem casopise ze je asi gay? Samo ze to z neho udelal bulvar a jeho americke fanynky se proti tomu zacaly bourit. Ale na druhou stranu bych byla radsi kdyby byl gay, aspon bych nezarlila na nejakou babu s kterou nekdy bude.Jake ma nejuzasnejsi oci a charisma jake jsem kdy videla!!!Uz se nemuzu dockat na marinaka!!!
  • I já se musím připojit ke všem těm pochvalám na Jakea... je to prostě dokonalej krasavec a navíc ještě umí hrát(na rozdíl od některých jiných...) Kdo ho viděl ve Zkrocený hoře, musí mi to jenom potvrdit, protože pravdivější a opravdovější love story jsem ještě neviděla.Tak díky,Jakeu *5*
  • ty vole...

    ja to nechapu, jak muze byt nekdo tak krasnej... vcera sem byla na zkrocene hore a i kdyz tam hraje homosexuala, tak je tam tak strasne roztomilej, a ty jeho pohledy... boze... chci ho! nejkrasnejsi chlap proste!
  • Připojuju se ke chvále Zkrocený hoře, tohle jsem vážně nečekala, je to úplně dojemný a kluci hrajou taaaak přesvědčivě. *14*
  • Tak milá děvčátka i drahé dámy. Až Jakea uvidíte ve Zkrocený hoře, tak se zblázníte. Je to ten nejúžasnější a nejkrásnější chlap (a to se mi vždy nejvíce už několik let líbí Keanu Reeves), co jsem viděla. A i když zrovna tady je zaláskovanej do jinýho chlapa, je to to nejúžasnější milostný drama, který jsem zatím viděla (kam se hrabe láska mezi opačným pohlavím). Byla jsem dojatá jako blázen a poplakala jsem si. Prostě nádhera. *14* Vřele film Brokeback Mountain doporučuju...
  • je super

    Má nádherný oči...je sladkej *14*
  • Myšáček

    *4* On je prostě nááááááádhernej..... ŽE JO? *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit