Přejít na výpis diskuzí

Jakub Prachař

OSOBNOST 31.12.2006 
190 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Blleee

    paneboze von je gei *9* *9* *9* *9* *1* *1* *1* *1*
    • ach jo

      holky holky, neměly byste tak číst bulvár:-D
  • jakub

    hej nevíte koho hrál v rodinných poutech?? ptž všude píší že tam hrál...jinak moc dobry herec
    • Re: jakub

      TAM HRÁL JEHO OTEC DAVID PRACHAŘ
      • Re: Re: jakub

        no to je uzasny hlavně že všude píší že tam hrál on...:) to samý jak s Proč bychom se netopili, četla jsem že hraje v 1.a 2. dívala jsem se, a nikde nikdo...tak nevím no :)
        • Re: Re: Re: jakub

          V proč by chom se netopily opravdu hrál,ale jen takovou menší roličku! *9*
        • Re: Re: Re: jakub

          on opravdu hrál v ,,Proč bychom se netopili,, ale jenom takovou malinkou roličku.Tam byl tak minutku *3*
        • Re: Re: Re: jakub

          No musím říct že vaše informace nejsou přílíš, jak bych to řekla, dokonalé. Ve Velmi křehkých vztazích(Rodinná poutá) hraje Viktor Dyk, takže si je možná někdo spletl, nebylo by divu. A David Prachař, otec Jakuba, hraje v Ordinaci v růžové zahradě a nikoli ve VKV, dokonce mám dojem že tam nikdy nehrál.
          • lejli

            Re: Re: Re: Re: jakub

            taky špatné informace - ve VKV nehraje Viktor Dyk, ale Vojta Dyk...celkem podstatný rozdíl, i když jsou jedna rodina *1*
  • kristyna82

    :)

    ahoj pane,
    za Máju tě zvu na panáka :)! *3*
  • Podoba s Bettanym

    Jakub je hrozne podobny herci Paulu Bettanymu, co hral v Dogvillu s Nicole Kidman, nemyslite?
    • criss

      Re: Podoba s Bettanym

      Neřekla bych. Jak tak koukam na Bettanyho, mě se spíš zdá podobnej s Honzou Budařem *3*
  • Dneska

    Aoy lidičky..dneska sem s nim mluvila viděla ho v muzikale....je roztomilej!! *3* a nejvic vph...
  • Jsi gay?

    Je pravda, že jsi gay? *8*
    Zmátlo mě tohle video:
    http://www.youtube.com/watc h?v=v-zg6sP8UiA
    • criss

      Re: Jsi gay?

      Ne myslim že Kuba fakt teplej neni stejně jako Vojta Dyk. Jakub chodí myslim normálně s Issovou. Jenom bulvár z nich dělá trapný teplouše. a už mě to fakt štve. Když je posloucham, všude slyšim jee to je banda teploušů *9* *9* *8*
      • Re: Re: Jsi gay?

        No, on to z nich ani tak nedělá bulvár, jako spíš oni sami. Samozřejmě, že z legrace. Kdyby jsi slyšela na posledním koncertu Vojtu, kterej řekl:"Přitom jsme jenom banda teploušů", pochopila bys *1* Nicméně kluky obdivuju, že se nebojej a neřeší, co si o nich ostatní pomyslí *3* ..Chlapci, držim palce ;) *4*
  • e-mail...

    ahojik lidi...nemáte někto maila na kubíka?? mocky plosíím...))) *4*
  • E-mail??

    Napište mi někdo plsky mailík na Kubíííka!!! Prosíííííím *9*
  • Jakub Prachař je smraďoch

    Jakub Prachař se prý příliš často nesprchuje, a tak údajně zapáchá. Jeho přítelkyni Martě opravdu nezávidíme.


    Na veřejnost prosákla poněkud nechutná informace. Idol -náctiletých Jakub Prachař údajně ne­ní velkým fanouškem osobní hy­gieny.
    „Je to opravdu nechutné. Je schopný se několik dní nesprchovat a to si dovedete představit, jak pak zapáchá,“ prozradila Jakubova ko­legyně.

    Mladý herec i jeho přítelkyně Marta se proti tomuto tvrzení ostře ohradili.


    Mno tak po tomhle jdu blít..


    *9* *9* *9*
    • terezija

      Re: Jakub Prachař je smraďoch

      sem sa dlúho takto nezasmála... "nesmíte věřit všemu co se píše ;DD"
    • Re: Jakub Prachař je smraďoch

      MNO, to teda běž. A nezáviď!
    • Re: Jakub Prachař je smraďoch

      Já znám Kubu osobně a vím že to neni pravda, můžou to napsat o každém člověku ale jenom blázen tomu uvěří.
    • Re: Jakub Prachař je smraďoch

      Dobrou chuť??
  • pozvánka

    Pokud by jste chtěli tohoto herce vidět, sledujte program divadla A studio Rubín, kde pravidelně hraje v představení Zlatý prsten Jana Třísky.
    Sledujte tedy www.astudiorubin.cz kde je podrobný program. Navíc tam najdete v sekci Divadlo - Repertoár - Zlatý prsten Jana Třísky i anotaci a fotky k tomuto představení.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit