Přejít na výpis diskuzí

Jakub Prachař

OSOBNOST 31.12.2006 
190 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kouba

    kouba napis mi na mejl.. neco se chcu zeptat
  • No tak lidi

    No tak lidi, pomozte mi prece, moji ctenari me na netu uhaneji o pokracovani *4* *9* *1*
    • Re: No tak lidi

      Gwen : nejlepší by bylo kdybys ho v tom pribehu udelala andel..*4*...a jaká ja tvoje webová stránka??Docela rada bych si tu povidku precetla...... *3*
  • HELP

    Lidi, napsala jsem pribeh o Pracharovi, ale jelikoz je na pokracovani, vubec nevim jak to skocit...nejradeji bych to poslala jemu, at si podepise ortel, coz je nerealne...tak se ptam fanousku, ma to skoncit spatne a udelat z Jakuba hajzla, nebo z neho udelat andela? *3*
  • Napis

    Ahoj Kubo,
    bavis me jako nikdo jiny.Sel bys se mnou na kafe?Nejsem zadna pubertalni fanynka, ale normalni zenska v nejlepsich letech (mam 7 mesicniho chlapecka).Takze po tobe nebude slintat a pokuset se Te okouzlit *3*
    • terezija

      Re: Napis

      xD xD xDDDDDD *1* *1* *1* *1* *1*
  • JAkub

    Jakub je skvělej,je legrační,navíc moc hezkej a chytrej co víc si přát *4*
    • Re: JAkub

      aby neměl holku... *1*
  • ,,,Fans Horákovích koukněte...

    P.S.Jestly sledujete Horákovi koukněte na blog Super-horákovi.blog.cz *3*
  • Je to prostě klučina k pohledání...

    je to vyjímečnej čloovíček...nestydí se za svůj nároz ((vyladeno.cz --hledané slovo--Jakub Prachcař..--mimochodem supr videa...)) a dokáže mě zvednout náladu..kdykoliv kouknu na jakýkoliv jeho video sem fakt happy....je to kluk k pohledání.... *14* *14* *4*
  • Kuba

    Kuba je fajn praštěnej.Vždycky mi zvedne náladu.Je to fakt sluníčko.Jen tak dál... *3*
  • MP3 prachaře

    NEMÁTE NĚKDO MP3 JAKUBA PRACHAŘE????????? *15* *15* *15* *15* *15*
    • Re: MP3 prachaře

      jj mam *5*
  • Je krasnej.... *14* Jestli vas to zajima mrknete na herce: PAUL BETTANY (Silas-Šifra mistra Leonarda)...jsou si strasne podobni...!!!! *3*
    • Re:

      Podobni? asi ne no ;DDD trosku mimo holka, ne? ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit