Přejít na výpis diskuzí

James Phelps

OSOBNOST 31.12.2006 
105 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • všn

    Vše nejky, jsi borec...happy birthday
    Skih *4*
  • proč zrovna oni??

    ach jo proč musí zrovna Fred umřít a George přijít o ucho??? *9* už při tý scéně jak Georgovi krvácí ucho mi bylo hodně smutno... tk nevím jak vydržim smrt Freda... =(
    • nikynka17

      Re: proč zrovna oni??

      Jako vlastně včera sem na tom byla a když sem viděla jak tam fred leží tak mi bylo smutno :(( a to i s tím uchem
    • Re: proč zrovna oni??

      jak fred umřel? *7* *9*
      • Re: Re: proč zrovna oni??

        zabije ho výbuch nebo tak nějak *9* =(
        • Re: Re: Re: proč zrovna oni??

          Spadne na něj zeď, když se bude usmívat *9*
    • Re: proč zrovna oni??

      prosím váa můžete mi říct jak fred umře? *7*
  • vzhled

    já je nerozeznám vy je dokážete rozeznat???
    *1* *15*
    • lili444
      Áno =) =Đ..ale chtělo to cvik *1*
    • Re: vzhled

      jj.je to docela lechké oliver vypadá ohodně ....no ohodně ne ale vapadá starší než james *14*
      • Re: Re: vzhled

        no ale někdy vypadají úplné stejné *15* *15* ale už je trochu rozeznám *4*
        • Re: Re: Re: vzhled

          no ve filmu jo ale inak je to lehké
    • Re: vzhled

      to je ale otazka *1* nikdo je nedokaze rozeznat *1* *1* ani pani Weasleyová *1*
  • narozeniny

    Všechno nej k anrozeninám =* *14*
  • profilova fotka

    james vypada na tyhle profilovy fotce jako kluk kteryho jsem milovala silene moc ale uz vysel zakladku a je na jiny skole je na ty skole na kterou ja pujdu za 2 roky jsou si strasne podobni
  • Phelpsovi

    muluju Olivera i Jamese.....jsou tak skvělí herci a stejně je od sebe nerozeznáte ani ve filmu když maj společou scénu... *14*
    • lili444
      Tak jsem asi zvláštní,a el já to dokážu xP :D
  • Snape je dobrák...

    žádný kecy celou dobu slouží Brumbálovi a na jeho příkaz ho zabije tkže je s Harrym.....když jste nečetli knížku tak do toho nerejpejte!!!stejně nejlepší herci z Harryho Pottera jsou sourozenci Phepsovi(Fred a George)!!!§§ *14* ty miluju!!!
  • aaalexa

    2.fotka

    lidičky ale vždyt ta druhá fotka ve fotoalbu kde má bejt takzvaně James je Olivera
    • baruszcha

      Re: 2.fotka

      Díky :))
      • narozky

        hodně stěsti a zdraví přeju jamesu a oliverovi *14* *4*
    • mildaa

      Re: 2.fotka

      že jo....typickej oliver!!*1*teda kdo mezi nima nevidí rozdíl?? *7*
      • Re: Re: 2.fotka

        ahoj ja se chtěla zeptat jestli nevíte kdo je kdo na tý fotce jak sou dvojčata v těck kabátech...pls
        • aaalexa

          Re: Re: Re: 2.fotka

          Ahojky,ten v tom jakoby oranžovym kabátu je James a ten v tom šedym Oliver:)
      • baruszcha

        Re: Re: 2.fotka

        Chybička se vloudila :D...Za to mě snad ukamenujete?
        • aaalexa

          Re: Re: Re: 2.fotka

          nn:) akorát by to chtělo napsat nějakýmu administrátorovi aby tu fotku vymazal
          • baruszcha

            Re: Re: Re: Re: 2.fotka

            Máš moje povolení napsat mu první :D :))
            • aaalexa

              Re: Re: Re: Re: Re: 2.fotka

              tak to ti děkuju:),včera už jsem napsala administrátorovi ale zatím neodpověděl
  • kacule159

    Já nevím proč?

    já nevím proč ,ale jeho postavu freda má radši než George to asi prto že vím že ho v sedmičce zabijou *9*
    • andy-006

      Re: Já nevím proč?

      Pčkj. Oni zabijou v sedmičce Freda? Já myslela, že George. Nebo jsem to zas blbě pochopila? Jn. On patří jinak mezi mé oblíbené.............
      • fifinka7

        Re: Re: Já nevím proč?

        zabijou Gerge.......a Fred příde o ucho *10* *8* *16* *9*
        • aaalexa

          Re: Re: Re: Já nevím proč?

          promin že ti do toho kecám ale mám pocit že je to naopak: George přijde o ucho a Freda zabije výbuch
          • mildaa

            Re: Re: Re: Re: Já nevím proč?

            hej už aby byla ta sedmička v kině jako vidím že v tom má hodně lidí zmatek
  • Úžasný herec

    Nevím jak vy, ale já si myslím, že James je prostě úžasný herec a co dělá v jeho soukromém životě (to chlastání a tak), že nám do toho zas až tak nic není...i když koho by to nezajímalo že? jednoduše mým oblíbeným hercem zůstane pořád, protože svoji roli Freda zvládá úžasně a je v ní fakt hmmm...no nechám si to pro sebe *1* takže to je asi tak vše co si o tom myslím
    • aaalexa

      Re: Úžasný herec

      Je v ní sexy:D:D:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit