Přejít na výpis diskuzí

James Phelps

OSOBNOST 31.12.2006 
105 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • aaalexa

    Arthur Terry school

    Ahojky lidičky já vím že se všude píše že James spolu s Oliverem chodí do Arthur terry school v Birminghemu a jsou v 1.ročníku ale víte že Arthu Terry school mje jen por studenty ve věkovém rozmezí 11-18?A navís to kam chodí dvojčata do školy i v jakym sou ročníku jsou informace už přez tři roky stejný.Jakej názor na to máte vy?
    • mildaa

      Re: Arthur Terry school

      já ani nevím ale někde sem četla že prej spolu nechodí do třídy..je to nějaké divné:-D
      • aaalexa

        Re: Re: Arthur Terry school

        Nechoděj do třídy?vždyt jsou stejně starý a choděj na stejnou univerzitu.No nevim psát se může cokoli *1* Když to tak vezmu tak vlastně nikdo neví jak to doopravdy je, ale vážně,athur terry school je od 11-18 to vím jistě.Chtělo by to nějaký novinky nechce semnou někdo jet do anglie?Zajdem se jich zeptat:D
        • Re: Re: Re: Arthur Terry school

          já bych s tebou jela!! *1* strašně ráda bych je viděla.. *1*
        • andy-006

          Re: Re: Re: Arthur Terry school

          Já bych jela! *1* *1*
          • aaalexa

            Re: Re: Re: Re: Arthur Terry school

            to já taky
        • mildaa

          Re: Re: Re: Arthur Terry school

          já bych jela!!!:-D
          no, naše učitelka z ajiny jede do anglie..já ji závidím'!!

          *9*
          • aaalexa

            Re: Re: Re: Re: Arthur Terry school

            Hmm to je ta výhoda plnoletosti ale musím říct že bych se za nima chtěla jet podívat,musej bejt úžasní *3*
            • mildaa

              Re: Re: Re: Re: Re: Arthur Terry school

              jo to musí!! jo a víš že jezdijou do japonska s rodičema??
  • mildaa

    hele...

    Já nevím proč se tady hádáte o harrym pottrovi...tady je profil jamese phelpse a má se tady psát hlavně oněm ne? *8* takže jestli chce někdo komentovat knížku HP7 TAK AŤ SI DE NA PROFIL TY KNIŽKY..NE? *9* *9*
  • zanesskaaaa

    Snape

    Táák jo lidi.. určitě hodně lidí četlo sedmičku.. já četla všechny.. je to takhle Snape BYL smrtijed pak ale když uslyšel tu věštbu tak se vyzpovídal (nevim jak to přesně nazvat) Brumbálovi a přidal se k němu.. ale Voldemort o tom neví a pořád si myslí že je Smrtijed a je na jeho straně.. po domluvě s Brumbálem (v 6 díle) se domluví aby místo Draca zabil Brumbála Snape (protože pořád věří že se Draco dá na správnou stranu) a tak ho zabije kledbou avada kedavra... Krátce poté se Snape stává bradavickým ředitelem... I když je na straně dobra, podaří se mu až do úplného konce klamat Voldemorta. Ten ho zabije jen proto, že se domnívá, že Snape se zabitím Albuse Brumbála stal právoplatným majitelem Hůlky osudu, jenže hůlka sice patří kouzelníkovi, který předchozího majitele porazil nebo zabil, ale Brumbála před smrtí odzbrojil Malfoy a toho později odzbrojil Harry. Právoplatným majitelem hůlky je tedy Harry a Snape zemřel zbytečně *3* tak to je tady to máte *4*
    • Re: Snape

      No ovšem... já četla také všechny díly! Jo a ta kledba Septemtubra boco *1* neměla být na George ale na jednoho ze Smrtijedů!!... *8* *1* *1*
      • Re: Re: Snape

        můžete se tady prosím přestat hádat o HP?! Četla jsem každou knížku asi 5x, takže vim, jak to doopravdy je. takže vy, co jste to nečetli nepište blbosti a vy, co jste to četli, nemusíte prozrazovat, kdo všechno umře... *10*
      • parket..a

        Re: Re: Snape

        tvl kdyžs četla všechny díly měla bys vědět že je to SECTUMSEMPRA
  • aaalexa

    Narozeniny

    Přeji Jamesovi hodně štěstí,zdraví a jak hereckých tak i soukromých úspěchů ke jeho 23.narozeninám *4* *4* *3*
    • Re: Narozeniny

      *3* *3* James :D
  • já myslím

    A já myslím že by ste se tu neměli hádat jak bebilové kdo četl HP a kdo ne tohle sou diskuze o skvvělím herci a ne o tom kdo je větší debil a dáva pozor při čtení knížky HP domluvila sem *13*
    • mildaa

      Re: já myslím

      máš pravdu... *3* *5*
      • alficka

        Re: Re: já myslím

        souhlasím *5*
  • sarka96

    ujasnění!

    takže i když vim že většina už HP7 četla tak jenom chci napsat že umřeli Hedvika,pošuk,tonksová,snape,dobb y,crabe,červíček,lupin,fred mno možná sem nekoho vynechala no ale snape umřel určo
    a jestli se jedná o jamese tak ten bude podle mě v realným životě srandista stejně jako v HP myslim že je skvělej *3*
    • Re: ujasnění!

      tjn máš plavdu...ae Snape byl s Harrym ,at se ty blbci co píšou ty komentáře nejdřív zamyslí a přečtou si knížku a pak sem něco píšou!!!! *16*
    • Re: ujasnění!

      souhlasím
    • mildaa

      re:ujasnění!

      no ja sem někde četla že je prej aji james velkej pařmen...mam aji foto jak je tam vožralej atd.je to mazec.. *1* *15*
      • Re: re:ujasnění!

        možný to je, ale ve filmu jako fred je sladkej co??
    • mildaa

      james je smišek..

      no ja sem někde četla že je prej aji james velkej pařmen...mam aji foto jak je tam vožralej atd.je to mazec.. *1* *15*
  • 149.149

    Snape neumře

    bože můj vy ste demoši fakt...přečtěte si knížky a pak melte..Snape neumře..zabije Brumbála a zmizí...tak držte příště rypáky... *16* *13*
    • verujandova

      Re: Snape neumře

      *1* *1* SI nečetl/a SEDMIČKU ĆO?? SNAPE NENI ANI SMRTIJED A NEZAVRAŽDIL BRUMBALA JASNY *7* CHAPEEŠ TO ČTI TU KNIHU POZORNĚ *13* *9*
      • Re: Re: Snape neumře

        tys nečetla tu knížk já mam doma celou sadu knížek i DVDček,bajky jsem ted vrátila do knihovny....sklapni a PŘEČTI SI JI SAMA!!!!! *5* *16* *5*
      • Re: Re: Snape neumře

        HEY VY MATLA !!! SNAPE UMŘE ZABIJE HO VOLDEMORT PROTOŽESI MISLÍ ŽE BEZOVÁ HŮLKA PATŘILA JEMU ALE OMYL . JO A SNAPE NENI SMRTIJED A NEZABIL BRUMBÁLA PANE BOŽE NEJDŘ SI TO PŘEČTETE A PAK MELTE... jinak Jamesi a Olivere všechno nej :) mucki *14* *14* *14* *14*
        • Re: Re: Re: Snape neumře

          TVL!!četla si TY vůbec tu knížku????asi ne Snape zabije Brunbála,ale na jeho rozkaz vždyt než Snape umřel dal mu ty jeho vzpomínky tak si to přečti radši 5x,než abys mlela lži!!!!!! *16* *16* *16*
        • andy-006

          Re: Re: Re: Snape neumře

          Kecy! Snape umře a zabije Brumbála, pže to chtěl.......... Brumbál se s ním domluvil, ale Snape to nechtěl udělat. !!!!!!!No a Snape nebyl smrtijed!!!!! *16*
        • Re: Re: Re: Snape neumře

          zabije brumbala, ale po domluve s nim... takze bezova hulka patrila dracovi a pak harrymu... a dost uz hadek vim ze mam pravdu *3* *3* *4*
    • aaalexa

      Re: Snape neumře

      To ano v tom musím souhlasit že zabije brumbála ale v šestce, a v sedmičce zabije voldemort snepa.A laskavě klidni četla jsem všechny díli a viděla jsem všechny filmy co se zatím natočili a dávajíje se v kině nebo na DVD.Jo a taky už jsem četla Bájky.Takže drž uzdu
  • aaalexa

    Super

    James Phelps to je úplně skvělej kluk,zbožnuju ho *14* *14*
  • jessicapraha

    umiraci kniha- harry potter

    harry potter- to je umiraci kniha- sirius, brumbal, hedvika, posuk moody, georgovo ucho, dooby, beatrix, lupin, tonksova, fred, snape a nakonec voldy *1* *1*
  • fredík

    jj on fakt umře *9* *9* *10* to je upa nejvic špatnýýýýýýýýý *8* *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit