Přejít na výpis diskuzí

James Phelps

OSOBNOST 31.12.2006 
105 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: proč zrovna oni??

    zabije ho výbuch nebo tak nějak *9* =(
  • Re: proč zrovna oni??

    jak fred umřel? *7* *9*
  • Re: vzhled

    jj.je to docela lechké oliver vypadá ohodně ....no ohodně ne ale vapadá starší než james *14*
  • Re: proč zrovna oni??

    prosím váa můžete mi říct jak fred umře? *7*
  • Re: vzhled

    to je ale otazka *1* nikdo je nedokaze rozeznat *1* *1* ani pani Weasleyová *1*
  • proč zrovna oni??

    ach jo proč musí zrovna Fred umřít a George přijít o ucho??? *9* už při tý scéně jak Georgovi krvácí ucho mi bylo hodně smutno... tk nevím jak vydržim smrt Freda... =(
  • vzhled

    já je nerozeznám vy je dokážete rozeznat???
    *1* *15*
  • narozeniny

    Všechno nej k anrozeninám =* *14*
  • profilova fotka

    james vypada na tyhle profilovy fotce jako kluk kteryho jsem milovala silene moc ale uz vysel zakladku a je na jiny skole je na ty skole na kterou ja pujdu za 2 roky jsou si strasne podobni
  • Re: Re: Snape neumře

    tys nečetla tu knížk já mam doma celou sadu knížek i DVDček,bajky jsem ted vrátila do knihovny....sklapni a PŘEČTI SI JI SAMA!!!!! *5* *16* *5*
  • Re: ujasnění!

    tjn máš plavdu...ae Snape byl s Harrym ,at se ty blbci co píšou ty komentáře nejdřív zamyslí a přečtou si knížku a pak sem něco píšou!!!! *16*
  • Re: Re: Re: Snape neumře

    TVL!!četla si TY vůbec tu knížku????asi ne Snape zabije Brunbála,ale na jeho rozkaz vždyt než Snape umřel dal mu ty jeho vzpomínky tak si to přečti radši 5x,než abys mlela lži!!!!!! *16* *16* *16*
  • Phelpsovi

    muluju Olivera i Jamese.....jsou tak skvělí herci a stejně je od sebe nerozeznáte ani ve filmu když maj společou scénu... *14*
  • Snape je dobrák...

    žádný kecy celou dobu slouží Brumbálovi a na jeho příkaz ho zabije tkže je s Harrym.....když jste nečetli knížku tak do toho nerejpejte!!!stejně nejlepší herci z Harryho Pottera jsou sourozenci Phepsovi(Fred a George)!!!§§ *14* ty miluju!!!
  • mildaa

    Re: Re: Re: Re: Já nevím proč?

    hej už aby byla ta sedmička v kině jako vidím že v tom má hodně lidí zmatek
  • Re: Re: Re: Arthur Terry school

    já bych s tebou jela!! *1* strašně ráda bych je viděla.. *1*
  • aaalexa

    Re: Re: Re: 2.fotka

    Ahojky,ten v tom jakoby oranžovym kabátu je James a ten v tom šedym Oliver:)
  • Re: Re: 2.fotka

    ahoj ja se chtěla zeptat jestli nevíte kdo je kdo na tý fotce jak sou dvojčata v těck kabátech...pls
  • aaalexa

    Re: Úžasný herec

    Je v ní sexy:D:D:D
  • aaalexa

    Re: Re: Re: Já nevím proč?

    promin že ti do toho kecám ale mám pocit že je to naopak: George přijde o ucho a Freda zabije výbuch

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit