Přejít na výpis diskuzí

Jamie Cullum

OSOBNOST 31.12.2006 
37 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bezvadný *1*
  • Jamie

    Jamie ma ten nejkrasnejśi hlas jaky znam :) a jazz je nej! *3*
  • Hodně velká pohoda

    Tak včera jsem se dívala na jeho koncert (který jsem si nahrála někdy z minulýho týdne) a je to TĚŽKÁ POHODA. Dalo by se to přirovnat k Norah Jones, která je moje velká oblíbeňkyně. Prostě určitě si kupte cd, vypněte se od všech všedních starostí, vezměte skleničku vína... a nebo jeďte někam hodně daleko autem....u už se jenom nechtě unášet... pohoda..balzám na duši. Pa Miriam
  • já ho prostě miluju,je úžasnej.Ukázal mi novej hudební styl...
  • u vytržení

    kdo viděl Live at Blenheim Palace pochopí, že Jamie je neskutečným talentem. Navíc, bavit diváky stepováním v keckách na křídle Yamaha za několim milónů je pro každýho zážitkem. Jsem u vytržení.
  • chcete aby Jamie přijel do Prahy? ll.

    pardon, ono to takhle nejde. jestli máte rádi Jamieho a chcete aby přijel do Prahy tak na týhle stránce http://www.myspace.com/jamiecullum hlasujte za Prahu ( je to červený okýnko, v něm je fotka Jamieho a pod ní je žlutý tlačítko Demand it! tak to zmáčkněte a pak vyplňtě že chcete aby přijel do Prahy ( Prague ) to okýnko není hned na začátku stánky, musíte posunout lištu a pak to najdete )..a dejte to vědět dál...přátelům *3* ahoj *15*
  • cool

    moc dobrej zpěvák, hodně mi připomíná vzhledově jirku mádla *4*
    • Re: cool

      ahojky souhlasim s cool ze je strasne podobnej jirkovi madlovi *14* *3* *1*
  • génius

    V Jamiem sa skĺbujú všetky atribúty hudobného génia 21.storočia. Má skvelý drive v hlase,je to talentovaný muzikant, dokonca aj skladateľ a dokonalý performer. Okrem toho na svoj vek oproti svojim rovesníkom má rozum a to, čo robí spája so zdravou dávkou rebelantstva a to je to, z čoho sú všetci právom hotoví. Tento strapatý študent literatúry spravil z jazzu smer počúvateľný pre väčšinu a ako sám hovorí, je to preto, lebo čerpá z popu. Odporúčam všetkým DVD - Live at Blenheim, po tomto koncerte ho budete milovať ešte viac...
  • Typ člověka,kterého obdivuju.jeho hudbu osobnost,i skromnost.mám ráda tyhle malý chytrý klučiny:)
  • super :o)

    náhodně jsem zhlídla minulej tejden koncert na ČT2 ... fakt mě dostal ... CD však nemůžu zatím sehnat, ale nevzdávám to, fakt ho chci mít ... jamie je super, jak hudebně, tak i vizáží, jeho koncert mě dokázal zvednout z křesla ... skvělý :o)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit