Přejít na výpis diskuzí

Jamie Cullum

OSOBNOST 31.12.2006 
37 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem v šoku

    Neuvěřitelný zážitek. Jsem 60 letý bigbíťák,který se mimo Evy a Vaška nebrání žádné hudbě.Ale Jamie - ta hudba do mne přímo natýká.to je přírodní úkaz- to není nadřený interpret. Právě jsem viděl jeho live koncert - super atmosféra super provedení,super zvuk.
    Věřím v budoucnost hudby - on mne přesvědčil
  • Můj život

    Já Jamieho přímo zbožňuju...ikdyž jsem člověk, který jazz jako styl vůbec neposlouchá, ba naopak...spíš jsem takové malé bigbíťácké ucho, Jamie mě zhruba před dvěma lety úplně uchvátil...od té doby mám jeho cdčka na denním pořádku v playlistu a je pro mě vším... *4*
  • Naprosto souhlasím. Tolik valící se energie přes TV jsem dlouho nezažil...Okamžitě jsem pořídil CD. Doporučuju!!!
  • I LOVE HIS MUSIC

    he's simply awesome! i really want to see and hear him here in CZ republic *14*
  • uragán

    Jestli bylo spousta lidí paf z toho, když Robbie Williams začal zpívat jazz, tak tenhle punk-jazzman to je uragán, který se rozhodl easy listening music probudit tak, abyste při ní neusnuli nudou!!! Nejen, že se to musí slyšet, ale navíc se na něj dá koukat. A tenhle klučina se může stát ozdobou v přehrávačích panenských pokojíčků, stejně jako v nablýskaných luxusních CD přístrojích movitých businessmanů.
  • miláček...
  • Pohoda

    Videla jsem DVD a neverila svym ocim.Je to opravdu uragan. Doufam, ze prijede do Cech
  • Pojďte, ne?

    Tak když už jsem v tom klubu, tak kdo teda jde na Jamieho? Beru všechny chlapy 30 - ...( nechci diskriminovat, haha). Ne, je to sranda (s těmi muži i s tím věkěm), haha. Napište, kdo jdete, abych se mohla "rozplývat" se stejně smýšlejícími, naslouchajícimi..Jenom, pokud by se přihlásil jeden člověk, kterému je osm, tak by to bylo takové..věkové nerovnocenné..bo mně je Twentysomething.. (téměř 28).
  • jojo

    Musím říct, že cd je fakt výborný, všem doporučuju. Pohodová muzika, která uklidní, naopak i rozvášní, dá se na ní tancovat. Prostě cool.
  • BEZVA! *3* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit