Přejít na výpis diskuzí

Jamie Lynn Spears

OSOBNOST 31.12.2006 
36 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dianna114

    .

    Taky přeju všechno nejlepší *3*
  • simika

    Happy b...

    Všetko najlepšie k narodkám!:DD
    A to čo sa tu rieši: teda podľa mňa sa podobá na Britney dosť, ale predsa len Brit bola v jej veku o niečo krajšia..len to:D
  • jo jo jo

    je hodně podobná britney, ale britney je o něco hezčí...no nic proti no *1*
  • ajusinkal

    :)

    Nic proti, ona není v tom ona už dítě má.A je dost podobná Britney *14*
  • afis

    Všechno Nejlepší!

    Ahoj Jamie. jenom ti chci popřát hodně štěstí k tvým narozeninám. *14*
  • domculik

    Jamieee

    Já si myslím, že Jamie je talentovaná herečka a aji zpěvačka.. Nechcu tady psát, která spearsovic je lepší jestli Jamie nebo Britney. Každá je jiná.. ale jednno mají společnéé jsou obě moc pěknééé. Akorát nvm co si myslet o Jamie a o jejích těhotenstvích.. prý je opět v tom. Můj osobní názor je ten, že bud nesnese, že je její seestra populárnější než ona.. nebo chce prostě na sebe jednoduše upozornit. Nemyslíte si, ale že to Jamie přehání??!! Asi na sebe neumí upozornit jiným způsobem než tímto. Nic proti ní, mám ji ráda.. ale toto je můj názor.. tak písněte co si o tom myslíte vy...
    • 4izzy

      Re: Jamieee

      Sice tuto slečnu nijak eprožívám, ale musím s tebou souhlasit v tom že se snaží prostě jenom zvditelnit.. podle mě Jamie trpí kompelexem mladšího sourozence, jehož starší sourozenec je navíc slavnej a tak potřebuje JAKKOLIV upozornit na svou osobu...vemte si, jak dlouho je Britney slavná a jaký měla problémy, takže je jasný, že se rodiče věnovali Brit a na Jamie v jejím kritickým věku jaksi neměli čas.. podlě mě to její těhotenství jenom snaha upozornit na to, že tady taky je.. i když podle mě je to blbej způsob.. ale na druhou stranu ju chápu...
    • dianna114

      Re: Jamieee

      Jak se na sebe snaží upozornit? Tím,že hraje v seriálech? Nebo na sebe podle tebe upozorňuje tím,že je těhotná? Je pravda,že Britney je populárnější,ale možná za pár let bude Jamie taky dost slavná...ale pochybuju,že toho dokáže tolik,co Britney.... a když porovnám Jamieiny fotky s těmi,když bylo Britney 17,tak mi přijde Brit hezčí a když si uvědomím,na jakým vrcholu byla Brit v 17.... o Jamie skoro nikdo neví a myslím,že hodně lidí ji nezná jako herečku,ale jen jako mladší sesru Britney. *9*
      • domculik

        Re: Re: Jamieee

        Tys mě asi špatně pochopila.. neříkala jsem, že se zviditelnuje v seriálech.. to je spíš dobře ne?! Jasný britney je slavnáá apod.. ale jamie může být taky. ale prostě mi to tak příde tak jsem napsala to je každýho věc a názoru. Vím, že to má těžký, protže chce vystoupit z britninyho stínu, le se přece vymanit aji jinak.. vím že toříkám pořád dokola.. ael podle to dělá tak aby se na nu strhla pozornost.. říkalo se to aj když brit byla na tom hodně špatně.. jak si oholila hlava.. však víš. Nvm jakto je, ale aj tak jamie aji brotney obdivuju *14* *14* *14*
  • b.e.t.u.l.i

    wow

    ona je znovu v tom :D wow
  • jami lynn

    britney a jamie jsou si hodne podobne ale myslim si ze obe dve jsou hezke *3* *3*
    • kajik55

      Re: jami lynn

      to je jesna věc o tom žádná..to bych byt tebou vubec neresila ;)
  • narzis

    zas serialogie

    mno nevim ale hrala teda aji v serialu zoey101 a jestli se to nedava do filmgrafii tak by meli vymyslet serialogii:)
    • narzis

      Re: zas serialogie

      vim ze to ma v zivotopisu ale i tak:D
  • heliik120

    Jammie Lynn Spears

    Mohla ještě s dítětem počkat protože jí ani není 18.Jinak má celkem talent nato že je tak mladá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit