Přejít na výpis diskuzí

Jamie Lynn Spears

OSOBNOST 31.12.2006 
36 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • i-hate-you

    Britney u mě vede

    Mě se víc líbí písničky Britney než Jamie Lynn...ale každopádně má talent :D I když já poslouchám emo
  • gabriela-vanessa

    Jamie Lynn

    *1* I když je těhotná,kariéru může honit i potom.Talent má na rozdávání,ale to ted´ musí z cesty.Je pravda,že mohla chvíli s dítětem počkat,ale stalo se. *9* I tak když kariéru nastartovala,může jí dokončit potom. *3*
  • Happy Birthday

    Dnes má Jamie Lynn narozeniny.Je jí 17 let.Chci ji gratulovat a popřát hodně štěstí.
  • Jamie

    No to sice jo,ale ted' je chudák těhotná....takže nadějnou kariéru herečky a zpěvačky ted' může zabalit..je to smůla no..myslim,že to mohla někam dotáhnout,mladá,hezká a talentovaná.. Britney si taky pěkně podělala život,je jí taky škoda,ale nadruhou stranu si zase v životě něco užila a něco dokázala,ale Jamie sotva co svou kariéru nastartovala,tak končí..,ale má ted' chuděra asi dost starostí takže kariéra je asi to poslední o co se ted' právě zajímá...no prostě je to škoda... *9* *9* *9*
    • Re: Jamie

      Jestli pro tebe znamená těhotenství podělat si život, tak tě vážně lituji. *7*
      • Re: Re: Jamie

        Já si to myslím taky. Nejdřív kariéra a pak možná dítě. Dítě je velká starost.
      • Re: Re: Jamie

        Nemusíš mě litovat ostatně nemáš za co,popisuju jen to co vím a to je to,že v průderní Americe,to berou tak,že těhotná 17ctka je tam pro děti prý špatným příkladem,zvlášt' když je tam plnoletost až od jedenadvaceti let,osobně s těma názorama co tam preferujou nesouhlasím ani já,ale jenom líčím jak to tam chodí ,a navíc na několika stránkách psali,že ted' se asi bude muset rozloučit se seriálem Zoey 101,nevím co je na tom pravdy,a doufám,že je to jen další z výmyslů bulváru,ale jistá si tím být taky nemůžu...a ještě něco: můj příspěvek nebyl myšlen špatně(ostatně já o kariéře Jamie-Lynn nerozhoduji a ze srdce bych jí přála aby byla úspěšná),bohužel ty asi nevíš jaká je dítě obrovská zodpovědnost,a jestli nechce být Jamie takovou mámou jako její sestra,která si chodí klidně pařit do barů s Paris Hilton a dva malinký kluky nechá doma na pospas osudu,nebo se v horším případě chce přímo před očima svých dětí zavraždit tak se Jamie bude muset svýmu dítěti taky věnovat a to je pro holku,které je 17,není ještě dospělá dost velkej zápřah,netvrdím,že nemůže péči o dítě zvládnout,nakonec sama prohlašuje,že chce být pro své dítě dobrou mámou a já doufám,že bude,protože rodina Spearsových by si taky už zasloužila,aby se alespoň jedna matka v rodině dokázala postarat o svý děcko dobře,takže nic proti...jen mě trochu mrzí,že než si Jamie stačila pořádně dosita užít bezstarostného mládí bez závazků tak už to nejde...,ale jinak Jamie moc přeju aby to zvládla a nezkončila jako její (dnes už psychicky labilní sestra)aby se mohla brzo vrátit ke své práci a její kariéra neutrpěla žádnou újmu a aby se jí narodilo zdravé dítě....a nakonec:,,příště mě nemusíš litovat... *3*
        • Re: Re: Re: Jamie

          to má dobré,s děťátkem si pohraje,finanční nouzí určitě netrpí,sexuálním nezájmem druhých lidí také ne,tak to má celkem v pohodě,pokud se nedá na nějaké drogy,tabák,alkohol a tak,jak už u takových mladých ,sexuálně náruživých lidí bývá bohužel častým zvykem.
  • Zoaey

    Je to nadějná herečka i zpěvačka.O jejím zpěvu moc nevím.Znám ji hlavně ze seriálu Zoaey.Tam byla fakt good.Šlape Britney na paty.
  • Jamie

    Myslim, že Jamie Lynn je hezčí než Britney.
    • dianna114

      Re: Jamie

      Jamie Lynn hezčí než Britney? Vždyt' Jamie je 17 a Britney 27! *1* Když se podívám na fotky,na kterých bylo Britney 17,tak se mi zdá snad hezčí,než jak ted' vypadá Jamie Lynn! Ale jsou si hodně podobné. *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit