Přejít na výpis diskuzí

Jan Bendig

OSOBNOST 29.9.2009 
568 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak je gay..

    ..takže ta co sem psala,že je jeho holka je KLUK!!! *1* *1* *14*
    • smejkysek

      Re: Tak je gay..

      gay NENÍ!!!!
  • glinis

    BENDIG JE NAROZENEJ V ÚNORU..

    ..TAKŽE JE VODNÁŘ A TEN CO SE ZA NĚJ VYDÁVÁ MÁ ZNAMENÍ KOZOROH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Re: BENDIG JE NAROZENEJ V ÚNORU..

      honza se narodil 14.2 protoze to ma napsany vsude a kona se jeho narozeninovy koncert dne 14.2 takze ty nepravej honzo bendigu jdi se vycpat
    • honzíček

      já mám na honzu číslo na mobil a pořád si spolu píšeme.... *14* *14* *14* třeba spolu budeme chodit.... :D *4* *14* *14* *14* *14*
      • Re: honzíček

        libi se mu jina..:P ;)
      • Re: honzíček

        hm si jako myslis ze ti verime jo *15* *15*
      • Re: honzíček

        jo a ještě chodíme spolu ven a takové..... *14* *14* a on mě vždycky rozesměje.... :) :D
        • Re: Re: honzíček

          jseš trapná a ještě k tomu bydlíš úplně jinde než on
  • POMSTĚME HOZÍÍKA

    HONZA VYPADNOU NEMĚL !!!!!! *16*
    Jak tam někdo může nechat Šmajdu?? Jak??.. Ten už tam dávno nemá co dělat!! I porota tam Šmajdocha nechce !!! On měl vypadnou ne Honzíík *5* *5* !!!

    Je tohl enormální lidi?:!! To dělajá snad schválně ne??
    Když Honza řekl že On, Denis a Martin jsou tam nejlepší tři kamarády tak je začali vyhazovat?.. prvne lacho tet honza a Martin?!! Néé to si nesmíme nechat líbit!!! POMSTĚMR SE ZA HONZÍKA!!! *16* UŽ TAM ZBÝVÁ JEN MARTIN !!! POKUD JSTE HONZÍKOVI FANOUŠCI URČITĚ TO CHÁPETE!! MUSÍME PODPOŘIT MARTINA!! NESMMÍME HO NECHTA VYPADNOU!! PROTŽE ON JEDINEJ Z TECH ZBÝVAJÍCÍCH CO TAM JSOU MÁ NA TO ABY VYHRÁL!! A HONZA MU URČITĚ TAKY POŠLE HLASY!!! NANDÁME TO TEM SLOVÁKŮM!! A ŠMAJDA? TEN MŮŽE ZA VŠECHNO !!

    POŠLETE HLASY TET CHODÚROVI!! AT POMSTÍME HONZÍKA!!!!!! A AT VYHRAJOU ČEŠÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ!!!

    HONZO I LOVE YOU """ POMSTÍEM TE!!
    DOTLAČÍME TAM TVÝHO KAMARÁDA MARTINA!! *16*
    • Re: POMSTĚME HOZÍÍKA

      huraaaaaaaaa martin vyhhral konecne nekdo rozumny
    • Re: POMSTĚME HOZÍÍKA

      děláte z toho děsnou show,je to jen soutěž. po výherci do roka nikdo ani neštěkne . vyhraje prachy, ale je to byznis .jen aby se tv napakovala . kdyby ste ty peníze co dáváte za hlasy dali svému idolu mohl by se pak prosadit sám,protože zpívat už umí všichni .jeden fanda by nejradči zabil jiného.....je to fraška
    • Re: POMSTĚME HOZÍÍKA

      Co martin ?:D vubeccc nejsou kamaradi to uz je vetsi kamarad ze smajdou
    • Re: POMSTĚME HOZÍÍKA

      Já rozhodne poslu hlasy tet Martinovi.. protože! Byl to Honzikuv jeden z nejlepší kamarádu v Superstár taky prot, ŽE CHCI BAY ČESKOSLOVENKOU SUPERSTÁR VYHRÁL ČECH !!! *5*
    • Re: POMSTĚME HOZÍÍKA

      souhlasim Bendíg je nej nej nej nej lepší *14*
      • Re: Re: POMSTĚME HOZÍÍKA

        jasně *14*
        • Re: Re: Re: POMSTĚME HOZÍÍKA

          presne tak *16*
          • Re: Re: Re: Re: POMSTĚME HOZÍÍKA

            milujem te honzicku jsme tve nejvetsi faninky *14* *14*
    • Re: POMSTĚME HOZÍÍKA

      nebyla to monika??ta už tky vypadla
      • Re: Re: POMSTĚME HOZÍÍKA

        simte .. ses nedívala?.. mluvil to tom lachpvi ( bléé :D:d..) a martinovi .. *9* *13*
    • Re: POMSTĚME HOZÍÍKA

      Musíme si to přiznat. Máš pravdu! *9*
      • Re: Re: POMSTĚME HOZÍÍKA

        šmajdu tam nechá ,protože kromě hlasu umí udělat i show a to Jan ne ,naštěstí
  • janbendig

    ..

    lidé mám stejný jako mail ale nemám fokty ani tak jen komentáře a vzkazy od fans!!ale nemám facebook mevim moc mě nebyví všude dávat sví informace a fotky!ikdyž jsem slavnej nwm neba mě to!
    jinak jak se máte??!!icq mám ale nedám pišu si na něm jen se svýma největršíma a pravíma přátelama!!
    • anushka.c

      Re: ..

      lidi bud te normální určitě to není Honzík,někdo se ho snaží napodobit ale moc mu to nejde.je to trapný!utčitě by se sem nepřidával,takže se uklidněte a založit mail i icko s honzíkovejma iniciálama umí každý pako =) takže jako k čemu vám je sem psát že ho miluje te když si to čte třeba nákej plešou co se za Honzu vydává! *8* *1*
    • hanullka95159

      Re: ..

      o co se tady snazis??je uplne jasny ze nejsi honza bendig jo a taky by ses mohl poradne naucit psat na klavesnici kdyz uz sem pises takovy hovadiny!!!
    • Re: ..

      aHOJKY hONZÍ ZPÍVÁŠ MOC PĚKNĚ DOUFÁM ŽE U TOHO ZŮSTANEŠ
    • Re: ..

      a co lidé.cz?????? a velmi mě sere jak nekteri na tebe nadavaji zmrdi. ja si myslim ze jsi uzasny ,bezva a faktys dobrej !!!!!! *3* *5* *4*
    • ter.ham

      Re: ..

      jaj ty nedavas icq a proc alespon mne muzes dat email neee pls nebut tak zlej pp milujiteee!!! *4* si andilek klasnouckej jmenujise tereza distak mi napis na email pls : tereza.hamzova.96@seznam.vz pp mam te rada *3* jooo a ty prej taky kouris joo
    • megana

      Re: ..

      tak bendigu jestli seš to ty tak je celkem trapný,že seš ve vlastním fanklubu!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *1* *1* *15* *1* *15* *1*
    • Faakt v pohoo Jankoo

      Ahoj Janko, myslím si že jsi nadanej zpěvák. Moc jsem ti fandila (a fandím =)) a chtěla jsem se zeptat jak se jemnuješ na lide.cz?? Že si tady psal že máš stejný lide jako mail.... No tak jestli bys mi ho nedal. Jo a koukala jsem na nova.cz na ty tvý videa třeba jak si točil videoklip s denisem a jak si nám ukazoval ten hotel a jak si dělal že jsi byl moderátor. Prostě bomba s tebou musí bejt sranda =)=) a hele je tvoje icq 594399289? Tak odepiš třeba na mail nebo sem to je jedno, budu čekat na odpověd tak pp a neboj nejsem ňákej ten praštěnej fanoušek kterej po tobě chce tohle a tamto ju? Jen chci pokecat s klukem kterej má úžasnej hlásek =) tak napísni a fabdím ti pp kamiiiik *3*
    • ter.ham

      Re: ..

      milujite: nebut tak zlej amne snad muzes dad icq neee pls pls *14*
    • Re: ..

      dal bys me prosiiiiiiiiiiiiiiim email???kdybis byl moooooc hodny napis mi na ada.jin@seznam.cz




      milujite *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      • Re: Re: ..

        nejseš jediná která Honzu miluje kapiš to? *7* *16* na př.já ho taky miluju ale nechci se hadat *13* *5* *5*
    • Honzíku

      honziku ty nedawaš ïcq *9* *9* a maš icq Deniska Lacha odepiš mi prosím na libuslibu@seznam.cz *4* *4* si andílek Děkuju
      • Re: Honzíku

        já jeho ICQ mám
        • Re: Re: Honzíku

          dej mi prosííím jeho icq prosíííííííím
  • smejkysek

    muah

    tyyyyy fooooooe ho žeruuuuuuuuuuu...=* on je táááááááák kváááááásnej....mucííík... =* jako on to vyhrajeeeeee........milujinkááá
  • korel2

    tak narozeniny už podruhé za 2 měsíce!!

    To nemá ani rodnej list,že nevědí kdy se narodil???? *15* *1*
  • narizky

    Hodně štěstíčka a zdravíčka a hlavně lásky přeje Verča z Ústeckého kraje.A mám tě moc ráda poslal by jsi my autogram od tebe moc tě prosím.Napiš na mail bartlovaverca@seznam.cz *4*
  • Každý má právo milovat, ať muže, ženu nebo obě. Nezaleží na jeho sexuální orientaci ale záleží na tom jaký je;) Než něco napíšete(např. že je teplá buz**)
    tak se zamyslete nad sebou! Myslíte si že jste krásní, úžasní,chytří?
    Možná ano ale dokonalí nejste! Proč pořád řešíte sexuální orientaci? At je hetero sexuál, homosexuál nebo bisexuál není to jedno? Pokud on se cítí že ho přitahují můži tak to neřešte a respektujte to! Nadávkami jeho orientaci nezměníte;)
  • mileykaxd

    umíííš spííívat!!!!!!=***mocc!!!!

    moooooc mu fandim ...jestli nevihraje tak potom kdo?!siiiii NÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉJ HONZÍÍÍKU *14*
  • klariseq

    Tapeta

    Supeer! Přidali tady mojí tapetu Bendig, kterou jsme dělala, je to taková ta s tou zdí, kdyžtaksi j dejte na plochu, budu moc ráda!!
    • Re: Tapeta

      tu tapetu tam mam na plose
      je moc pekná ! *4*
    • coolin

      Re: Tapeta

      no za to mě nepřidaly fotky,na kterých je s polonahými finalisty muže roku! kdyžtak ty fotky jsou tady ve fotogalerii:
      http://www.xxl-europe.com/cs/clanky/xxl-europe-a-muzi-roku-v-tv-markiza
      • coolin

        Re: Re: Tapeta

        asi má rád chlapi,no! Škoda,že on sám má do chlapa hooooooooooooooooodně daleko!!! *1*
        • Re: Re: Re: Tapeta

          takže ja nevim jestli ty vkv jsi chlap nebo zenska ale je to od tebe dost hnusný.A vis co je tvuj problem??ty fandis nekomu jinemu treba chodurovy a zarlis ze je jan bendig lepsi aspon v mym srdci!!
          a ted neco svýho ! *14*

          ja jsem ti fandila uz od castingu
          ale ze si nevyhrál to neva pro me budes stejne výtěz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
          *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit