Přejít na výpis diskuzí

Jan Bendig

OSOBNOST 29.9.2009 
568 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • janbendig

    Ahoj

    Jasně lidi!!PŘIDEJTE SI MĚ DO PŘÁTEL AŽ BUDE ČAS TAKKY SI VÁS PŘIDÁM!PIŠTE MI BUDE SE SNAŽIT ODEPISOVAT JE TO TROCHU ZÁHUL ALE DÁ SE TO!MUŽEME BEJT KÁMOŠI SEM RÁD ŽE MĚ OBDIVUJTE A VÁŽIM SI VÁS MOC A PROTO SI SVÁMA KLÍDO PSÁT BUDU!TEED MÁM TROCHU ČASÍÍK TAK TU BUDU ČASTĚJI A MOC SE TĚÍM NA 16.1 A UŽ SE PŘIPRAVUJU!A NA TU KONZERVATOŘ POKUD SE DOSTANU 100%PUJDU!
    • teresnerez

      Re: Ahoj

      Mili honzo bila bych moc rada kdybi si mi napsal *4* mam skype terezkaaaaaaaa a jestli nemas skype tam mam lide TeresNerez zatim ahoj
    • ter.ham

      Re: Ahoj

      a nic si stoho nedelej ja taky matiku neumim uz mne sere... milujite a na tu konzervator budu ti fanditt fakt te tam potrebujou pp milujite a ozvise plssss *14*
    • Re: Ahoj

      Jo a hodně štěstí na tu konzervaoř, at ti to dopasne na 1.... ale to určitě joo =) držím palečkyy =)
    • ter.ham

      Re: Ahoj

      a das mi to lideeee!!!!!!prosimmm ti ses mi v superstar strasne libil *3* *14*
    • sabca.ca

      Re: Ahoj

      taky chci jit na konzervator ale moc velke nadeje na prijeti si nedavam berou jenom 5lidi...a navic me zkousky cekaji az pristi rok
  • Jan bendik je plny citu jeho hudba ma vzdy co rict...je to kluk co si na nic nehraje je sympatak a je super ze rom a i ze homosexual ,,protoze romove umi delat hudbu *14* *15*
  • vse nejlpeší :-***

    Ja taky preju vsechno nejlepší a má narozy o tři dny dřív než já *14* *14* *14* *14* *14*
  • zirafaandy

    ON je naše superstar:)

    Česko Slovensko možná ještě SuperStar hledá-ale já už nemusim...já jí už mám *3* Ačkoliv se dneska taky strašně moc těžko vyrovnávám s tím,že soutěž opustil a po té osudné větě jsem se rozplakala,pro mě prostě je nejlepší a vždycky bude a já jen doufám a věřím tomu,že to někam dotáhne a že za ním budou stát jeho fanoušci i nadále...on na to fakticky má!!!!! Hlavu vzhůru,PŘÍBĚH NEKONČÍ...........
  • miluju te!!!!!!!!

    honzicek? jaj ja tak zboznuju a kdyz jsem se koukal na youtube a jak se tam drzi stou holkou tak jsem brecela ale nevim proc a si ho miluju jsem debilka *14* *14* *14* *14* *15* *5*
    • Re: miluju te!!!!!!!!

      debilka neee... nahodou je to v pohode lepsi nez milovat nekoho kdo nic neumi
    • disneygirl

      Re: miluju te!!!!!!!!

      Nejsi sama! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3*
  • sk8kikushka

    Honzik Bendig

    Úžasně zpívá na to že je mu teprve 15..Dokonale vypadá a dokonale zpívá,on to musí vyhrát *1* *14*
    Vždycky mu posílám hlasy..4EVER!! *14* *14*
  • VALENTÝNKA

    Tak všechno nejlepší,Honzíku!!! *14*
  • miluju ho

    Ahojik Honzíku upá Tě žerů už se těším na 13.3 až budeš v Nise v Liberci určo se za Tebou přijedu podívat..a máte někdo na Honzíka icq?:-* miluju tě
    *14*
    • karca24

      Re: miluju ho

      byla jsem tam a byl SUPER!!!!!!!! *1*
      • ses machr

        jak je co jo borec co deláš bidlim v olomoucy *15*
  • Ano myslím! Lidé jsou čím dál tím víc hloupější, agresivnější a nic nerespektují! Za chvíli se nebude respetovat ani jaký prohlížeč používáte na internetu.
    Kopat "buzeranty" do hlavy mi přijde neskutečně dětinské. Na internetu se cítíte jako "borec" ale chci vidět v reálném světě jak nakopáte "buzeranta" do hlavy! Lidi respektují vás, tak vy respektujte je! Jak by bylo vám kdyby si vás dobírali, ponižovali a zesměšnovali?
  • vše nejlepší k narozkám miluju tě a to nejlepší k valentýnu :* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit