Přejít na výpis diskuzí

Jan Bendig

OSOBNOST 29.9.2009 
568 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj

    Ahoj!!Zdravim vás všechny!Sem rád že mi sem píšete!!Přemýšlím když je ted trošku času že bych si tady založil profil no uvidíme!A narodil jsem se opravdu 26.12 !!
    Mužete mi psat na mail honza.bendig@seznam,cz
    neob my skype guccci0123
    Jsem rád že i když jsem v superstar nevyhrál že sem píšete!A nebojte nesklamu vás bydu dál pokračovat v hudbě!
    zatím se mějte možná se tady ještě ozvu! *4*
    • candy007

      Re: Ahoj

      omg NENÍ TO ON Honza se narodil 14.2. 1994 takže by o sobě asi nepsal že se narodil 26.12, ne? jo a kdyby sem psal pravý Honza, nadělal by strašně moc chyb =D
    • sabca.ca

      Re: Ahoj

      jako honziku nic proti asi vis kdy ses narodil=dale proc mas na libko napsano znameni vodnar a to tvoje libko je pravy
    • Re: Ahoj

      ahoj Honzo. Me je lito ze jsi nevyhral,ale byl jsi opravdu bezva spevak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a neprestavej pls.z hudbou. ty umis zpivat nadherne! tak hodne stesti do zivota. a tesim se nakoncert 16.1. v O2 ARENE. BUDU TI STRASNE FANDIT. TAK PA MAM TE HOOOOOOOOOOOODNE RAAAAAAAAADA. *14*
      • honza bendig

        nevim proc jsi vypadl prave ty a ne Smajda,nebo .Stara. ?? kdyz jsi vypad,tak jsem strane brecela. a nespala jsem. tesim se na tvoje vydani CD.(DOUFAM ZE BUDES NEJAKY MIT) TAK PA ada (bendigova). ( to Bendigova jsem si vymyslela) tak pa *4* *1* *1* *3* *5* *14* *14* *4* *4* *15*
    • Re: Ahoj

      Jůůů Honzíčku,nechci být naivní!!Ale jestli si to opravdu ty,tak ploosím,opravdu plosím založ si tu profil!!!..Moc ráda bych si s tebou psala...Si fajn kluk!!!MÁM TĚ STRAŠNĚ MOOOOOOOOOOOOOOOOC RÁDA!!! *14* *14* *15*
  • Gay?

    Co se týče Bendiga,tk podle mě je gay na 99%...A nebo se ještě hledá! *15* ..Pk možná Šmajda,ale do tk vidím na 40%...Chodúr gay není,byl na párty se svojí přítelkyní,je to na www.superstar.tv :) *4* ...Jenom mají prosklenou koupelnu.. *3* *4* *4*
    • snuky007

      Re: Gay?

      mas smulu ale bendig gay neni znam ho osobne *5*
      • wwww

        Re: Re: Gay?

        aha! *1* a to že není gay jsi poznala jak? Vidíš mu do hlavy? *15*
  • janbendig

    Profil!

    Ahoj lidi tak jsem si založil ten profil!Vubec nevadí že jsem spadl o kousek dolu!!A moc se těším na ten koncert v O2 areně!(doufám že mi budete hodně fandit)
    Pište mi klidně i sem i na meil pokusim se odpovídat všem!A hudbu budu dělt samo dál!A určo nějaký to Cd vydám!Nebojte všehćno chce čas!A díky že jste mi fandily,posílaly hlásky...a dál fandit budete!Díky vám moc všem!
    • Re: Profil!

      ahojky honziku mocinky jsem ti fandila a take jsem ti psala na libko ale ty asi nemas cas mi odepsat to nevadi ty jsi totiz uplne uzasnej *14* tak az budes mit cas tak odepis ju cuzz
    • sajushka

      Re: Profil!

      jasně že budu fandit jak nejvíc můžu seš prostě bezva si prostě andílek *4*
    • Re: Profil!

      ses nej spevak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!§§§§§
    • sabca.ca

      Re: Profil!

      jo a jeste neco sry ale pochybuji ze jsi pravy protoze pravy honza bendig tady nasekal tolik chyb:-Djako nic proti nemu nemam vazne byl a je to muj nej nej zpevak jen rikam co si myslim
    • Re: Profil!

      Honzííčku mužu si tě dat do přátel??jinkaaa fakt MTMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMR!!!!! !!!!!! *14* *14* *15*
    • Re: Profil!

      Ahoj Honzo, doufám ,že na školu se nevykašleš a půjdeš na tu konzervatoř. Talenty jako jsi ty v čechách potřebujeme. Na cd se moc těším a nenech se do ničeho tlačit, bud svůj...Ozvi se,jak ti to jde... *3*
    • Re: Profil!

      *14* *14* víš ty seš fakt suoer kluk tobě sem moc fandila *14* *14* tak by sem byla moc rada aby si mi odepsal...a tak by jsme mohli být kamoši *4* *4* *3*
  • Zlatíčko

    Honzíku, jsi naše jednička, úplně krásně zpívá, posílám hlásky a určitě to vyhraješ, jsi úžasnej=)))
  • lucik25

    Honzíí!¨Seš nej!

    Honza!!! MMMMM.... Honza=byl,je a bude nejlepší!!! *3*
    Honzo? já tě žeru! *14* Seš naše superstar! :) *4* *14*
  • Honzíku...

    Honzííku, si nejlepší, věřím ti a Fandím ti, Pořád ti posílál hlasy... *14* si super, naše jednička a i kdyby si to nevyhrál, tak jsem s tebou.. v našich srdcích budeš vítěz vždy!! :)
  • kontakt na jana bendiga

    Hojky lidičky mam pro vás dobrou zprávu mam kontakt na *14* Jana *14* Bendiga *14* já ho totiž upe žerůůů.Kdo chce vědět ten kotakt tak ať mi písne na mail určo vám odepíšu *14* *14* *14*
    • Re: kontakt na jana bendiga

      dasmi ho pls ja ho taky zeru *14*
    • Re: kontakt na jana bendiga

      dáš mi cho? :-D
      • Re: Re: kontakt na jana bendiga

        Jo???? Tak dáwej! :D :D *14*
        • Re: Re: Re: kontakt na jana bendiga

          líbimseti.cz :jan0000
          e-mail :janbendig@seznam.cz
          nic jinýho zatim newim *8*
          • bellatrix22

            Re: Re: Re: Re: kontakt na jana bendiga

            jůůů.. jdu to zkusiit... kdo už to zkoušel??? *7* *7* *7* a jinač... moc moc fandim... si supéééééééééér *15* *15* *15*
  • dííík

    Všechny vás zdravím, chtěl bych vám moc poděkovat za to že mi posíláte hlasy. Děkuji moc mám vás rád *14*
    • candy007

      Re: dííík

      jsi fakt super *14* musíš to vyhrááááát!!! posílám ti hlasy pls poraž Chodúra!!! *14*
    • Re: dííík

      Ahojky Honzíku!Jsi prostě nej. musíš vyhrát a nebuď že vypadl Denisek!!Jste oba prostě nej.Poslal by jsi nám autogram??Prosíme mocinky odepiš na email oba dva:miskulahmm@seznam.cz,misickaa5@ seznam.cz!!!LOVE YOU!!!Máme tě mocinky rádi papapa odepiš *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4*
  • HOZÍK

    http://www.janbendigstar.cz/?sec=ak tuality-ZÍTRA TU BUDE CHAT *3* *1*
    • Re: HOZÍK

      opravdu tam bude chat ? *7*
      • Re: Re: HOZÍK

        ano...17:00
        • honzíče moje zlatíčko

          hej a kde bude na chat???? a fakt tam bude? *14* *14*
  • honza je neeeej

    on je plostě nej... mám o něm new blog ta jukněte plllllllls : www.janko-bendig-star.blog.cz sory za reklamu *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit