Přejít na výpis diskuzí

Jan Hřebejk

OSOBNOST 31.12.2006 
75 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A takovýhle zjevy jako jste vy,by nás poučovali o slušnosti a demokracii??? Naprostá tragedie.
  • Víte co pane režisére? S těma kecama o prezidentovi si můžete leda tak políbit pihel.
  • Ty ksichte,jakým právem urážíš většinu národa??
  • Pane režisére jste naprostý ubožák.
  • Hřebejku - to o Zemanovi se ti tedy moc nepovedlo, už nikdy nebudu chodit na tvoje filmy, vyhnu se tvému jménu oklikou. Zdraví Jose
  • Diky za objev Stanislava Majera konečně herec na kterého se dá dívat! Také musím velmi pochválit serial Az po uši i Případ pro exorcistu u filmu mě zatím zaujala jen vaše Kráska v nesnázích
  • Hřebejku, já, jedno z těch rudohnědých prasat, již nikdy nepůjdu na film, který bys reži´íroval či dělal scénář atp..
    VYZÝVÁM VŠECHNY SLUŠNÉ LIDI, aby PŘESTALI KUPOVAT CD a DVD a knihy těch, kteří nechtějí uznat výsledek nejdemokratičtější možné volby.
    a NECHOĎTE NA JEJICH PŘEDSTAVENÍ A FILMY !!!
    Až se jim podstatně sníží bezpracné tantiémy, tak snad pochopí, že ti, kteří je živili, je již nechcou !!!
  • "Rudá a hnědá prasata táhla lháře a demagoga na Hrad."

    Má naprostou pravdu. Je to velmi podobné tomu jak se dostal k moci Hitler nebo Gottwald. Bohužel dneska říkat veřejně pravdu může být riskantní. Rudohnědá lůza mu to asi časem osolí.

    V této souvislosti vzpomínám na výrok Martina Jirouse. I ten byl veskrze pravdivý.
    • Hele,ty dobráku,tak,že každý,kdo má jiný názor než ty je lůza?? Co si vůbec o sobě myslíš?? To,jak mluvil ten režisér,,dle mluvy by mohl být lůza třeba on sám.
    • Za tak hnusný výrok, by se slušný člověk styděl. Bohužel jsou i tací demokraté, co mu za něj tleskají. Hřebejk urazil miliony svých spoluobčanů. Doufám, že si to zapamatují.
  • My všichni, co jsme volili Zemana, jsme dle vás "Rudá a hnědá prasata". Za jakého tvora z říše živočišné považujete sebe?
    Jinak jste ubohost sama. *9*
  • Milý pane Hřebejku,

    líbila se mi většina vašich filmů, ale váš hysterický a fašizoidní výlev o "rudých a hnědých prasatech, která táhla lháře a demagoga na Hrad" na Primě mě šokoval. Obávám se, že pod tímto dojmem vás i vaši tvorbu napříště budu brát s neovládnutelnou nechutí, které - ač nerad - se nedokážu ubránit. Z čeho pramení bohorovné přesvědčení vás a dalších fanatických sympatizantů pana Schwarzenberga, že jenom a jenom vy jste šiřiteli té jedině správné víry a všichni ostatní jsou tupá zvěř? Nahnědlou barvu jste v mých očích svým výrokem získal naopak vy.

    Miloše Zemana nepokládám za výkvět lidských ctností. Spíš naopak. A ač jsem mu nefandil, reakce vás a vám podobných mě nakonec dovedla k udivujícímu pocitu zadostiučinění, že vaše kníže dostalo na frak. Trefnější výraz v této diskuzi není povolen.
    • Pod to se můžu jedině podepsat. Nikdy bych nečekal, že režisér filmu Musíme si pomáhat může prohlásit něco takového. Zdá se, že pan Hřebejk, stejně jako pan Stránský, absolutně nechápe vlastní dílo. Pan Stránský si brzy uvědomil svůj omyl, kdy se sám stal tím, čím tak opovrhuje, a za svůj výrok se omluvil. Jsem zvědavý, jestli to dojde i panu Hřebejkovi. V každém případě u mě pan Hřebejk klesl na absolutní dno a ukázal, že to, co se odráží v jeho filmech, se v žádném případě neodrazilo na něm samotném.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit