Přejít na výpis diskuzí

Ján Jackuliak

OSOBNOST 30.3.2008 
24 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jacek

    All-X jsou super a Jacek je pěknej. Má krásné oči.
  • revange1

    Jaco

    Jaco je super chlápek.. měla jsem to štěstí poznat ho trošku osobněji..a je to fakt super chlápek, skvěle se s ní povídá o čemkoliv...:-D těším se na něj do divadla.... *1*
  • peca

    ján je nej

    myslím že ján na nás nejdřív moc sympaticky nepůsobil ale musím říct že jjakmile ho poznáte tak nejde udělat nic jinýho než prostě uznat že je to ten nej človíček pod sluncem ( samozřejmě all x jsou takový všichni ale jacek nejvíc) *14* *14* *14*
  • nej..

    hozna je proste nej..skvelej chlap,zpevak a herec..je proste uzasnej *14*
  • all x the beest

    All x je nejlepší skupinka...x factor měli vyhrát oni(byli jediný kdo ten x factor měl) a ne ten blbej kamionák zonyga inak Jacek to je prostě borec z all x ho mám nejradši *14* *4*
  • All X nej!!

    Všichni byli upa bezvadní.. Nej Honzík a + ještě Lukáš.. Nevíte někdo, jak se dá zjistit kdy hraje Honza v Městským? :-)
    • peca

      Re: All X nej!!

      jasně že se to dá zjistit buď si zajdi na jeho webky janjackuliak.ic.cz nebo na web mdb to si jenom napiš do vyhledávače mdb a ono ti to najde aji webky toho divadla a tam se podívej do seznamu her a tam obsazení a když tam bude tak je to jasný
      ale na jeho webkách je to lepší
      DOUFÁM ŽE USPĚJEŠ *4*
  • jojo

    Honza je z nich nejlepší jak tancuje a zpívá to je upe nej.Mám ho moooc ráda.Jak už je tu psáno škoda že ste vypadli ráda bych viděla vaše další super čísla. *14* *1* *1*
  • jacek

    jacek je super... a hlavně hrozně ochotnej, klidně se Vám podepíše i se s Váma vyfotí... je prostě super!!! *3*
  • Honzík+Alan

    miluju Honzíka a Alana ale škoda že vypadli... *14* *14* *14* ale pro mě to vihráli!!!´je všecki lavuju hlavně ty dva
  • nej...

    All X sou nej..a hlavně Honzík a Kuba..doufám že vyhrajou...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit