Přejít na výpis diskuzí

Ján Jackuliak

OSOBNOST 30.3.2008 
24 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Zas ďalšia naša súčasná SK celebrita, ktorá nevie absolútne hrať🤮

  • Herec je velice milý. Jenomže v poslední době v Ordinaci v růžové zahradě hraje takového záporáka... To se mi trochu herec znechucuje ale je to pouze role a každý musí svou roli odehrát podle scénáře. Musím uznat, že mám takové nervy jak tam tu Zdenu znásilňuje, a je mi jí líto, ale jak říkám, roli musí odehrát podle scénáře...
  • Znám pana Jackuliaka z Městského divadla v Brně. Nikdy nezklame svým hereckým i pěveckým projevem. Vždy je perfektní. A že by si hrál ne celebritu?...
  • Luky1987
    To už na Slovensku môže byť v dnešnej dobe každé yelito hercom a tieto naše súčasné celebrity sú toho jasným dôkazom
  • Janko si celkom pekný a všetko najlepšie
  • No, k životopisu si dovolím podotknúť, že to nie je "Lúčenec" ale "Lučenec" a od Zvolena je vyše hodinu jazdy autom, takže "Lúčenec u Zvolena" si opravte, je to nesprávne a nepresné ;)
    K téme, Ján je skvelý, sympatický herec, na divadelných doskách nemá chybu *2*
  • prosim navstivite muj blog www.allx-navzdy.blog.cz na kterem bude psát clen kapeli Jan Jackuliak a bude tam s ním i rozhovor! :-) díky :-)
  • Robin Hood

    Dobrý den,25.6 jsme s manželem byly na muzikálu Robin Hood a moc se nam líbil ve vašem podání,i ostatní byly naprosto super.S manželem nezapomenem na nádhernou atmosféru v divadle Kalich.Přejeme Vám mnoho štěstí v osobním i profesním životě,jste opravdu třída pane Jackuliak.
  • 1michelino1

    Birthday

    vše nej *1*
  • Jacek!

    Tak k tomu není co dodat..hooodně ochotnej super simpatický človíček..odepsal mi na mail hned za hodinu!!!škoda že jsem neměla šanci ho zatím poznat více a hlavně vidět má krásný úsměv a očííííííííčak!!! *14* *14* *15*
    • a aky je jeho mail ???

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit