Přejít na výpis diskuzí

Jan Kačer

OSOBNOST 31.12.2006 
29 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Referendum

    Vážený pane taky"herče", je mi z Vás špatně a to proto, že iniciujete referendum o radaru. Jsme asi stejně staří, tak pamatujeme obsazaní republiky rusáky. Proč jste tehdy neoslovil Husáka z referendem o raketách na našem uzemí, které měly atomové hlavice? To jste se bál, že příjdete o lukrativní "kšefty" pro komunisty. Teď jste "geroj", když se to beztrestně může. Stydňte se, pokud to umíte. To platí i pro Vaší partnerku v ronění slz Táňu Fišerovou. Zkuste mi odpovďět, jestli se na to zmůžete. Pošík. *9*
    • Re: Referendum

      Nevím jestli se sem pan Kačer někdy zajde podívat, ale ja jsem sem přišel výhradně proto, že mě zaujal tím dopisem adresovaným nejvyšším činitelům. A tady tohle:jen z čistě logického hlediska, pokud někdo toto vyčítá (a nezáleží na tom komu),pak věcně klade na stejnou úroveň rakety ruské a americké, a potom stejně logicky z toho lze vyvodit, že pokud dnes chce americkou vojenskou základnu, musel před lety chtít i ruské rakety. V opačném případě není sám se sebou ve shodě.Pozoruhodné.
  • Vážený pane Kačere,
    viděl jsem Váš rozhovor ve včerejších (26.10.) Událostech na ČT24 k Vaší účasti/neúčasti tedy vlastně přijetí/odmítnutí státního vyznamenání. Žádal jste o radu. Neporadím Vám. Snad jen, že každý dar (vyznamenání) má cenu dárce. Dle mého si ocenění za svoji práci a celoživotní postoje rozhodně zasloužíte. Proč musíte ve svém věku (mimochodem dodatečně gratuluji k 80) váhat, zda se jich přidržet i nadále. To, co nám všem schází, není materiální blahobyt a čínské investice, ale osoby, kterých bychom si mohli vážit, vzory pro naše děti. Prosím, nezklamte nás.
  • DEMONSTRACE NEZÁKLADNÁM 5.4.09

    Pěkný den,
    ráda bych Vás pozvala na demonstraci Nezákladnám, která se bude konat ke dni příjezdu USA prezidenta B. Obamy dne 5.4.09 v 15:00hod. (neděle) na Václavském náměstí.

    Velmi bychom uvítali,kdyby jste na demonstraci promluvil k přítomným v časovém úseku zhruba 5 min. - obsah proslovu je zcela na vás, pokud by jste se chtěl na cokoli ohledně demonstrace či možného obsahu Vaší řeči zeptat,klidně se na mě obraťte.Pozdrav demonstrantům může být i delší (5-10min) a může být i stručným pozdravem. Společně s Vámi byli pozváni herec Luděk Sobota, režisérka Věra Chytilová,signatář charty 77 p.Dientsbier, profesor p.Kohák,profesor p.Keller,ředitel Greenpeace ČR p.Tutter,mluvčí hnutí Nenásilí p. Tamáš,člen ligy starostů proti radaru p.Neoral, kapela Dragon a další.

    Můžeme s Vámi počítat?
    Prosím,odepište na můj email:martina.landergott@axa-partne r.cz
    Mějte se pěkně
    Radaru zmar Martina Landergott
  • ahoj

    Vážený pane Kačer, přála bych si mít takovýho tatínka jako jste vy! Jste velmi mílý a galntní pán. Obdivuji Vás ve VKV, a ti,kdo Vás pomlouvají a nadávají Vám, ty pošlete klidně do P....., nestojí Vám za to. Mnoho zdaru. Bára *3* *14* *3*
  • Dobrý večer.
    Vážený pane Jane Kačere.
    Dnes večer 26.10.2016 jsem náhodou sledoval Váš příspěvek na ČT 24 ke kauze "Herman - (ne)vyznamenaní strejdy - (ne)jít na oslavu" a velmi Vám děkuji.
    Děkuji Vám velmi za to, že jste neztratil zdravý rozum, jak je tomu u většiny pozvaných řečníků v ČT 24 a že Váš postoj je nadějí i pro lidi, kteří nemají možnost podobné věci ovlivnit, pouze to mohou sledovat a nejvýše komentovat u piva.
    Již nemám zájem o současné umění z důvodu servility tzv. umělecké fronty k režimu a nyní jsem od Vás dostal impuls to změnit.
    S pozdravem
    Petr Paluška
    • Ve všem,co jste napsal s Vámi souhlasím.
    • Plně se ztožňuji s tímto příspěvkem a děkuji pane Kačere,a doufám,že vyznamenání v tento významný den 28.10.na hradě přijmete,plně si ho zasloužíte.
  • Dobrý den.Pokud se podívám, jak reaguje elita národa v poslanecké sněmovně po celou dobu od zvolení, včetně učitele národa Kalouska,neváhejte s účastí.Jen krátce.Herman se šel omluvit milým krajanům do Německa a nyní by chtěl vyznamenání pro svého strýce,že mu umožnili pobyt v koncetracích.Nevím co udělal Brady pro nás,když byl celou dobu v Kanadě.To,že to muselo být hrozné nás velmi často informoval Arnošt Lustig i ve svých asi 15.knihách.Prosím převezměte vyznamenání.Děkuji Petr
  • Referendum

    Vážený pane Kačere, jménem naší rodiny Vám velmi děkuji, že se angažujete v petici pro referendum proti radaru USA.
    Z mnoha důvodů nemůžeme souhlasit s jeho umístěním.
    Hodně zdaru ve Vašem úsilí a mnoho sil i ostatním, kteří podepsali.
  • Plně se ztotožňuji a věřím, že Vaše vyznamenání, které si za svou práci nepochybně zasloužíte, v tento významný den na hradě osobně převezmete - a jistě sám víte, že pokud tak učiníte, že to nebude pro své vlastní ego, ale pro budoucnost našeho národa, pro naše děti.
    Zdá se mi, že si někdo přeje mejdan u Svatého Václava.
  • Pan Kačer se mi líbí v Adventních koncertech, je to opravdové pohlazení na duši a jeho vystupování vždy příjemné a galantní.
  • Otazka

    Važeny pane Kačer! Prominte že Vas obtežuji. Pišu Vam z Užgorodu. Muj zesnuly tata mi povidal že jste jeho bratrancem. Ne chci od Vas nic, ale tato otazka mně už davno trapi, je li to skutečne pravda. Každy se snaři najit sve kořeny, a ty naše se po valce přetrhaly.Rad bych věděl pravdu. Ja dělam docenta fizyky v Užgorodě, a mam se dobře.Každopadne je tato otazka pro mne zajimava. Y uctou Igor.
    • Dobrý den,
      Az nyní jsme s dědou narazili na Vas příspěvek. Jan Kačer by se s Vámi velmi rad zkontaktoval, prosim zaslete nám na Vas spojeni, popř. e-mail na nika.kikaa@seznam.cz. Hezky večer, vnučka Jana Kačera Nika Cimburova

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit