Přejít na výpis diskuzí

Ján Koleník

OSOBNOST 28.8.2008 
45 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všetko najlepšie!!!
  • strašně se mi líbí ......... *14* *14* *14* *14*
  • Luky1987
    Ze sa nehanbíte uznávat tú cvargu z Paneláku, fuuuuuuuuuuuuuj
  • Čau Janko prajeme ti vsetko najlepsie k tvojim zajtrajsim narodeninam pacis sa mi si super herec v Panelaku si naj ale kobinacie Maslak a Pani Janka ste super a neboj Maslak volby vyhra podla mna.Tak vsetko najlepsie este raz a prezi ich v pokoji a radosti.
  • Čau Jano *15*
  • Já potkal Jánka na jedné akci. Byl tam s nějakou slečnou. Vysoká, tmavovláska, pěkná postava. Povídali si stále spolu, smáli se na celé kolo. Asi je Ján extra vtipný. Myslím, že k sobě mají blízko. Jestli je to jeho přítelkyně. :(
    • Nevíte jestli má nějakou přítelkyni?
      • Na Slovensku se říká, že je gay. Nikdy ho však s žádným pánem bulvár nenachytal. Já vím, kterou dívku myslíš. Buď je jeho přítelkyně nebo manažérka. Já je potkala spolu v jednom obchodě v centru. Docela by se k sobě hodili. *14*
  • Ján Koleník je úžasný herec a momentálně nejhezčí chlap široko daleko !!! *14*
  • Neznámí jak pro koho, pusťe si například slovenský seriál keby bolo keby a s jeho umístěním v tomto žebříčku lze jedině souhlasit.
  • JaninaB
    Koukám, že se tu víc cenní rádoby slušná děvčátka (Miley Cyrus), než dobrý, ale fakt dobrý herci. Ján je pro mě ta opravdová hvězda *3*
  • ViolettaTini
    Ten nemá co dělat v TOP 10 a už vůbec ne jako 2 !!!!!!!!! *10* *13* *13* *9* *8* *8* *13* *11* *12* *12* *16* *16* *12* *12* *12* *12* *12* *11* *11* *10* *13* *9* *8* *8* *8* *9* *13* *10* *16* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit