Přejít na výpis diskuzí

Jan Kraus

OSOBNOST 31.12.2006 
207 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kdo by záviděl starýmu, sebestřednýmu, škaredýmu chlapovi? Divan a koňak?
    Své hosty ponižuje, je urýpaný, nespokojený sám se sebou. Neumí laskavý humor,
    chybí mu empatie. Proč útočíte, napište, co se vám líbí na jeho pořadu.
    • Co se mi líbí,všechno,Baví mě jeho humor,málo čemu se zasměji,třeba partička se mi moc nelíbí.Jan Kraus se nebojí zesměšnit,jen aby pobavil lidi.Každému se líbí jiný humor,akceptuji to.Neposuzuji lidi podle toho jestli jsou krásní nebo škaredí,Jana Krase má rádo spousta lidí a spousta ho nemusí.Ale i když se mi něco nelíbí nemusím ho urážet.Nelíbí se mi třeba Vašek a Eva ale spostě lidem se líbí,tak at na ně koukají,já prostě přepnu program.Nevím,že by někoho ponižoval ale většinou se ti lidé shodí sami,pokládá pouze otázky,který se někomu nemusí líbit ale s tím musí každý počítat když tam jde a pokud na to nemá at tam neleze.Asi patřím do skupiny lidí co ho mají rádi.protože spousta mých přátel mají stejný názor.Můžete si o mě udělat úsudek po tom co jsem napsala.Mějte se dobře,Milada
      *4*
  • Podle skutečné události v Praze střelba z Divadelní ulice do chodců zničené mladí několik operaci žádná omluva možná to bude mnoho lidí zajímat.
  • Já bych se vůbec nedivila kdyby to nečetl,na tohle musí být hodně silný žaludekA jestli leží ve své vile na divanu s konakem a užívá si luxusu,mě to nevadí,vám ano?Tyto komentáře vyvolávají jenom závist a o to asi jde. *9*
    • Asi to sám nečte, ale v každém případě spousta negativních příspěvků byla smazána. Osobně si myslím, že panu Krausovi ani není co závidět.
      Je to starý a ješitný chlap, který si myslí, že má patent na rozum.
      • Moje příspěvky smazány nebyly co se mě týče,četla jsem i negativní komentáře.Já si také myslím,ře panu Krausovi není co závidět,snad ty hodiny,které musí strávit nad informacemi o každém jednom hostu,aby věděl nač se ptát.Každý má právo na názor jen to moc nechápu,když se mi něco nelíbí,nemám potřebu dotyčného informovat a dál se o to nezajímám protože mi nestojí za to.Nebo proč píše svůj negativní komentář aby si ho někdo přečet,nejspíš.Tak kdo je tady ješitný.Vaše kritizující a urážlivé komentáře zajímají tak maximálně vás a vám podobným,tak si to pište navzájem a bude vše v poho.Asi takto,když mi sousedovic Fanouš řeknem že jsem kráva,fakt se z toho nesložím ale když mi to řekne člověk kterého si vážím,určitě se zamyslím.Takto jsou asi brány vaše příspěvky.A že by se někdo unavoval takový srance mazat,nejste tak d§ležití,z hrušky dolů.Opatrujte se pane Otto- *4*
        • Naprosto nechápu, co vás na mém sdělení a názoru tolik rozohnilo. Jak vidno , tak ten můj příspěvek také nikdo nevymazal. Na tyto stránky jsem zabloudil asi před půl rokem a negativních příspěvků zde bylo jak naseto. A to, že je někdo vymazal je pravda, nic víc, nic míň.
  • Dobrý den,když jsem tady byla naposledy byla jsem znechucena některými komentáři a sprostotouA dnes nečekaně,zase jste nezklamali,opět urážky a sprosté komentáře a ještě k tomu nesmyslné,pokud byvyly kdysi kvalitnější potraviny,mi není až tak známo ale,že se na maso,uzeniny a ovoce stalo fronty,mámv živé paměti a hlavně mi není jasné co s tím má pan Kraus společného a co je mu vlastně vytýkáno,tohle mi opravdu hlava nebere. *16*
    • Dobrý večer,rozhodně se nechci do nikoho navážet,naopak nejsem zvyklá někoho urážet.Ovšem některé komentáře k osobě pana Krause byly tak sprosté,že mě udivilo jak si to vůbec někdo může dovolit.Taky nemám některé umělce v oblibě např.Eva a Vašek ale to neznamená,že je budu urážet.Nelíbí se mi,tak na ně nekoukám,když někdo nemá rád pana Krause,není nic jednoduššího prostě se na jeho pořady nekoukat.není potřeba opravdu zlých a velmi sprostých urážek.Takže já nekritizuji,nesoudím a neurážím,tyhle věci nikoho nepotěší,tak proč bych to dělala. *9*
    • chodíte sem jen proto, abyste se navážela do druhých, které ani neznáte? Když vaše hlava nebere názory druhých, napište, co se vám na Krausovi líbí a pak si nakupte se slevou v Tesku uzeniny ze separátu, ovoce a maso z Polska... *7*
      Asi jste také nějak neklidná...
      • Safra úplně jsem váš komentář přehlídla ale pokud se nepletu vy se navážíte do p, Krause ,mě by ani ve snu nenapadlo se do někoho navážet i když ho nemám zrovna v oblibě.Názory beru,urážky ne a nepřipadne mi úplně košer jak se do něj někteří naváží a myslím,že nikomu to není příjemné,jenomže na rozdíl od něj,mi všichni se můžem bránit.Takže jde spíš o to,že mi vadí,když někdo poněkom plive.Taky nemám některé umělce ráda ale nemám potřebu to někde zveřejnovat a dotyčného umělce urážet.Nepochopila jsem souvislost Tesco,slevy.uzeniny ze separatu a ovoce,maso z Polska.Nepochopila jsem,co tím chtěl básník říct.A to víte,že jsem někdy neklidná,opět nevím jak jste nabyl tohoto dojmu ale jsem odhalena,to mě fakt mrzí.Takže vám děkuji za váš názor i radu ohledně Tesca. *2*
  • Ať žije Trump a náš Milda!Pane Kraus ještě jsem neviděl ve vaší šou normálního hosta,čím to?
    • byla tam nějaká Kočí a strejda Brady z Kanády pro medajle a ještě komparz
      *2*
  • Vzpomínáme na dobu, kdy jsme nakupovali kvalitní potraviny bez zbytečných a škodlivých přísad. Sice byl podstatně menší výběr, ale věděli jsme, co kupujeme a jaký je původ surovin. Děti jsme nechávali bez obav v kočárcích před obchodem, aniž by jim ublížil nějaký úchyl, pedofil, nebo byly odvlečeny mafií a dodnes jsou nezvěstné. Pane Kraus, styďte se.
  • Souhlasím, tady je těžká cenzura. I moje komentáře mizí a jsem na delší dobu blokován. Co je špatného na tom, když upozorním, že na jůtubu je video , kde o sobě Kraus říká: "No, tak jsem ču-ák, no". Však je to pravda. Nashle za měsíc, páč budu zase blokován a smazán.
    *11*
    • To mě strašně mrzí,že vás někdo blokuje a maže vám vaše komentáře,pro mě by vaše komentáře byly určitě přínosem.Asi se cítíte velmi důležitě,když si myslíte,že jste blokován ale myslím,že by se s tím nikdo neobtěžoval.Kdyby blokovaly bláboly některých pisatelů,muselo by to nejdřív někoho zajímat.Tak snad vás brzo odblokují a přestanou vám mazat vaše jistě plnohodnotné komentáře. *1*
    • Přestože se sám tak rád naváží do druhých, kritiku vlastní osoby raději nechá vymazat, dost ubohé! Velké zklamání jeho bývalých příznivců - diváků už ale těžko kde vymaže.
  • Honza Kraus je vynikající moderátor a jeho show je super:))) má tam vždy skvělé hosty. Jen tak dál Honzo ***
    • Dávám jeho show tak půl roku, maximálně rok. Podle většiny normálních, slušných lidí, to s tím svým pojetím demokracie docela podělal.
      • Souhlasíme, trapný pokus zavděčit se potenciálnímu vítězi voleb, vč. pozvaného komparzu-loajálních "kolegů", kteří se operativně přizpůsobují situaci na politické scéně. Podepíší se kdykoliv pod jakýkoliv pamflet, jen aby vždy byli loajální se současným trendem.
  • S těma o dvě čísla většíma klapačkama by mohl dělat
    reklamu na Pedigree Denta Stix
    • To je slaboduchá kritika,to jste tam nenašel něco zajimavějšího,hodně jednoduché,to zase vypovídá o vás *3*
  • ...kecy, fóry, nemakáme, to si radši nožku za krk dáme...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit