Přejít na výpis diskuzí

Jan Kraus

OSOBNOST 31.12.2006 
207 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí ****
    • To už tady ale nikdo z nás nebude, až vyjde najevo, že nám tady ty kavárenský soustavně lhali z nenávisti ke všemu, co má nějaký řád a smysl.
  • Po mnoha letech vyšlo najevo, že má dospělého nemanželského syna. Dokázal to prodat v jednom večeru. Taktéž přeložené vysílání dílu s občanem Kanady a jeho údajným synovcem, co mu slíbil medaili po 70-ti letech, m.j. za 2-měsíční internaci v Osvětimi, byl pouze tah na zvýšení sledovanosti jinak upadajícího pořadu. Přítomný komparz "j-elit" tu trapnost jen podtrhl. Tuším, že stejná stanice honila body na reportážích ze "záchranné mise" jistého slavomana a "unesené Džambulky. Jisté je, že už je přecelebritováno. Tyto "osobnosti" už netáhnou, patří max. na stránky bulváru.
  • Uz od hanebneho monologu H.Vondrackove proti M.Kubisove před lety ve vašem pořadu jsem myslel ze podobne hrůzy se vyvarujte a na dlouhou dobu jsem vás nechtěl vidět ale to co jste předvedl nyní je jeste horší tak zákeřně burcovat proti demokraticky zvoleném prezidentovi s tak průhlednou provokaci od pohledu křivého Hermana a spol..je neomluvitelne uz si vás pořad nepustim a věřte ze minule jsem volil toho druhého ...nyní i diky vám a ostatním nenávistným ..budu volit Zemana je jeden z malá který si uvědomuje co je důležité a co nas čeká pokud bude i nase republika islamizovana!!! to uz ale pak vás pořad nebude ani existovat naivko...
  • Vážený pane Kraus,jste odvážný moderátor a proto vás oslovuji.Váš kolega Aleš Cibulka záhadně zmizel ve všech pořadech TV i rádia.Veškerá media mlčí,mohl by jste ho pozvat do vaši show,moc by nás diváky zajímalo proč došlo k jeho likvidaci.Velice vám děkuji. Irina
  • Pane Jane, máte už důchodový věk, tak už běžte !
    Ve vašem pořadu už se jen předvádíte sám, hostům nedáváte prostor, ani aby vám odpověděli na vaši otázku. Jste už senilní a na pořadu je to znát! Běžte, než se ztrapníte úplně (Květa Fialová taky nevěděla , kdy odejít, až nám jí bylo líto)
    Myslím si, že vy jste zrovna v té fázi Květy, KDY, BYSTE MĚL ODEJÍT ZE SCÉNY, než se znemožníte úplně.
    Upřimně - vaše faninka
  • Nečte to
  • Dobrý den pane Krausi,
    včera jsem se dívala na Vaše show, musím říct, že kdyby jste vedl tak ubohý rozhovor se mnou, jako s hercem panem Vyorálkem, okamžitě bych Vás poslala do patřičných míst a odešla. To máte pocit, že se nedá mluvit s hercem o ničem jiném, než o jeho pití a o partnerkách? Ubohost. Ani u olympionika pana Davida Svobody, jste se nevyznamenal. Bavit se s takovou osobností o zlomenině a partnerkách, hrůza. Bohužel. Jinak se mi Váš program většinou líbil.
    Ale zamyslete se, třeba při rekapitulaci včerejšího pořadu, si to uvědomíte, alespoň v to doufám.
    Hana z Brna - Vašeho dalšího oblíbeného města k ironii.
  • Myslíte, že to čte? Sedí ve svý vile na divanu, popojí dobře uleželej koňak a doutníky zapaluje pětitisícovkama. *1* *1* *1*
  • Text vašeho příspěvku
  • Pane Kraus,budte tak laskav a zjistěte si jaká je prodejní doba o svátcích v zemích jako je Rakousko,Německo a mnohé další západoevropské státy. Mají zavřeno. Myslíte,že je tam nesvoboda? Pak teprv něco kvákejte.
    • V Rakousku je otevřeno

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit