Přejít na výpis diskuzí

Jan Kraus

OSOBNOST 31.12.2006 
207 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Peníze nejsou v životě všechno!

  • Luky1987

    Všetko najlepšie k narodeninám prajem

  • Luky1987

    Jan Kraus je v pohode 

  • Luky1987

    Keď si pozve Jan Kraus dobrého hosta, tak dá sa tá jeho show pozrieť 

  • Luky1987

    Nemusím ho pana Krause. Když ho vidím vypínam TV

  • milada.zamecnikova

    Dobrý den,nechci být puntičkářka ale 1700,- čistého to bude asi nějaký překlep!Nevadí asi si toho nikdo nevšiml.

  • von.Karton

    Morálně zdevastovaný Kraus jistě nezklame pražské blbečky.

  • Chtěla bych pana Krauze požádat, aby se nechal na jeden měsíc zaměstnat v marketu za 1700,-čistého, oni ho ty hloupé řeči o zavřených obchodech o svátcích přejdou.
  • Dobrý večer,rozhodně se nechci do nikoho navážet,naopak nejsem zvyklá někoho urážet.Ovšem některé komentáře k osobě pana Krause byly tak sprosté,že mě udivilo jak si to vůbec někdo může dovolit.Taky nemám některé umělce v oblibě např.Eva a Vašek ale to neznamená,že je budu urážet.Nelíbí se mi,tak na ně nekoukám,když někdo nemá rád pana Krause,není nic jednoduššího prostě se na jeho pořady nekoukat.není potřeba opravdu zlých a velmi sprostých urážek.Takže já nekritizuji,nesoudím a neurážím,tyhle věci nikoho nepotěší,tak proč bych to dělala. *9*
  • Dostala jsem k vánocům 2 lístky na show Jana Krause,už se to blíží tak se moc těším.Vím,že pan Kraus nezklame. *2*
  • Už nic moc,opakuje se ,neví co ,tak nahodí, jak jste na tom s moderníma technologiemi? Sklouzává ke klišé, ostrovtip a nečekaná pointa se už nedá čekat. Vystřílel se už....
  • Jan Kraus nejlepší moderátor,prostě profík.Respektuji,že se někomu nemusí líbit jeho humor ale není nic jednodušího,když se mi něco nelíbí,tak na to nekoukám.Také některé naše umělce nemám v oblibě ale někomu jinému se zase líbí,tak nevím proč bych měla někoho kritizovat jen proto že ho nemá ráda.některé komentáře jsou velice urážlivé já nějak nechápu proč!Dělá vám to dobře asi! *12* a
  • Jan Kraus je velice urýpaný, má často blbé až nevhodné komentáře a jako profesionál se rozhodně nechová. Řeší evidentně nějaké své nedostatky a kompenzuje si je na ostatních. V pořadu bych klidně uvítala jiného sympatičtějšího moderatora.
  • Naprosto nechápu, co vás na mém sdělení a názoru tolik rozohnilo. Jak vidno , tak ten můj příspěvek také nikdo nevymazal. Na tyto stránky jsem zabloudil asi před půl rokem a negativních příspěvků zde bylo jak naseto. A to, že je někdo vymazal je pravda, nic víc, nic míň.
  • Safra úplně jsem váš komentář přehlídla ale pokud se nepletu vy se navážíte do p, Krause ,mě by ani ve snu nenapadlo se do někoho navážet i když ho nemám zrovna v oblibě.Názory beru,urážky ne a nepřipadne mi úplně košer jak se do něj někteří naváží a myslím,že nikomu to není příjemné,jenomže na rozdíl od něj,mi všichni se můžem bránit.Takže jde spíš o to,že mi vadí,když někdo poněkom plive.Taky nemám některé umělce ráda ale nemám potřebu to někde zveřejnovat a dotyčného umělce urážet.Nepochopila jsem souvislost Tesco,slevy.uzeniny ze separatu a ovoce,maso z Polska.Nepochopila jsem,co tím chtěl básník říct.A to víte,že jsem někdy neklidná,opět nevím jak jste nabyl tohoto dojmu ale jsem odhalena,to mě fakt mrzí.Takže vám děkuji za váš názor i radu ohledně Tesca. *2*
  • Moje příspěvky smazány nebyly co se mě týče,četla jsem i negativní komentáře.Já si také myslím,ře panu Krausovi není co závidět,snad ty hodiny,které musí strávit nad informacemi o každém jednom hostu,aby věděl nač se ptát.Každý má právo na názor jen to moc nechápu,když se mi něco nelíbí,nemám potřebu dotyčného informovat a dál se o to nezajímám protože mi nestojí za to.Nebo proč píše svůj negativní komentář aby si ho někdo přečet,nejspíš.Tak kdo je tady ješitný.Vaše kritizující a urážlivé komentáře zajímají tak maximálně vás a vám podobným,tak si to pište navzájem a bude vše v poho.Asi takto,když mi sousedovic Fanouš řeknem že jsem kráva,fakt se z toho nesložím ale když mi to řekne člověk kterého si vážím,určitě se zamyslím.Takto jsou asi brány vaše příspěvky.A že by se někdo unavoval takový srance mazat,nejste tak d§ležití,z hrušky dolů.Opatrujte se pane Otto- *4*
  • Co se mi líbí,všechno,Baví mě jeho humor,málo čemu se zasměji,třeba partička se mi moc nelíbí.Jan Kraus se nebojí zesměšnit,jen aby pobavil lidi.Každému se líbí jiný humor,akceptuji to.Neposuzuji lidi podle toho jestli jsou krásní nebo škaredí,Jana Krase má rádo spousta lidí a spousta ho nemusí.Ale i když se mi něco nelíbí nemusím ho urážet.Nelíbí se mi třeba Vašek a Eva ale spostě lidem se líbí,tak at na ně koukají,já prostě přepnu program.Nevím,že by někoho ponižoval ale většinou se ti lidé shodí sami,pokládá pouze otázky,který se někomu nemusí líbit ale s tím musí každý počítat když tam jde a pokud na to nemá at tam neleze.Asi patřím do skupiny lidí co ho mají rádi.protože spousta mých přátel mají stejný názor.Můžete si o mě udělat úsudek po tom co jsem napsala.Mějte se dobře,Milada
    *4*
  • kdo by záviděl starýmu, sebestřednýmu, škaredýmu chlapovi? Divan a koňak?
    Své hosty ponižuje, je urýpaný, nespokojený sám se sebou. Neumí laskavý humor,
    chybí mu empatie. Proč útočíte, napište, co se vám líbí na jeho pořadu.
  • chodíte sem jen proto, abyste se navážela do druhých, které ani neznáte? Když vaše hlava nebere názory druhých, napište, co se vám na Krausovi líbí a pak si nakupte se slevou v Tesku uzeniny ze separátu, ovoce a maso z Polska... *7*
    Asi jste také nějak neklidná...
  • To mě strašně mrzí,že vás někdo blokuje a maže vám vaše komentáře,pro mě by vaše komentáře byly určitě přínosem.Asi se cítíte velmi důležitě,když si myslíte,že jste blokován ale myslím,že by se s tím nikdo neobtěžoval.Kdyby blokovaly bláboly některých pisatelů,muselo by to nejdřív někoho zajímat.Tak snad vás brzo odblokují a přestanou vám mazat vaše jistě plnohodnotné komentáře. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit