Přejít na výpis diskuzí

Jan Kraus

OSOBNOST 31.12.2006 
207 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ministr kultury

    Intervence u premiéra k ničemu, že? Pane Krausi, máte zapotřebí projevovat se tímto způsobem? Nemám pana Paroubka ráda a nemám nic proti panu Srstkovi, ale ze strany Vaší a pánů kolegů, kteří přišli lobovat za ministra kultury Vámi navrženého,se jemně řečeno jedná o "přehmat", že? Nebo máte pocit, že právě "Vaše skupina" jsou Ti "vyvolení", co mají mandát k tomu, určit, KDO bude ministrem kultury? Z Vašich pořadů "Co Vy na to, pane Kraus" mi tak nějak nevyplývá, že sdílíte názor, že do sestavení vlády má nárok mluvit kde kdo. To už se, myslím, s Vámi proklamovanou demokracií neslučuje. Možná se pletu, ale v tom případě mi to objasněte. Zdraví. Alena Machtová
  • Poděkování

    Vážený pane Krausi, sledujeme pravidelně Váš pořad "Uvolněte se prosím" a skutečně pouze kvůli němu odkládáme vždy všechny naše případné schůzky nebo návštěvy. Děkujeme Vám za pěkné chvilky, strávené s Vámi u obrazovky , Váš humor je velmi inteligentní, moc Vám fandíme a velmi hodnotíme i Vaše vyjádření k CzechTech. Moc Vám i sobě přejeme, aby jste měl v televizi stále své místo a hodně vysílacího času. Vaši Rumíškovi z Brna
  • Vážený pane Krausi,sleduji pravidelně Váš pořad "Uvolěte se, prosím" . Pravidelne se při tomto poředu bavím.Velmi se mi líbí Vaše reakce na dané otázky Vašim hostům. Skoro věštšinou jsou v koncích a neví si rady.Myslím si ,žejste velmi inteligentní a chytrý člověk.Velmi Vám fandím a také chci podotknout, že jste pro mě velmi sexy mužský.Hlavně ten Váš úsměv.Opravdu.Budu ráda pokud mě pozrdavíte na můj mejl.Přeji hodně zdraví a nazávistivých úspěchů. S pozdravem Hana Krejčí Brno
  • Pane Kraus, dlouhudobě nejsem Váš příznivec, ale volám bravo a díky Vám za objektivní a odvážné vyjádření názorů k situaci kolem czech techno, jak jste se vyjadřoval 5.7.05. v pořadu radia F1. S manželkou jsme Vás poslouchali se zatajeným dechem a obdivovali Vaše samostatné a odvážně pravdivé vyjadřování. Děkujeme, bylo to zpravodajsky nádherné.
  • Sledování pořadu na internetu

    Vážený pane Kraus, dnes jsme s manželkou sledovali náš oblíbený pořad na internetu (v pátek jsme s politováním zaspali !!!), a tak jsme to museli dodatečně sledovat dnes odpoledne na internetu. A bylo to super, hlavně rozhovor s Kateřinou. Stačil 10 minutový rozhovor s ní přimo před kamerou s Vaší přípravou otázek a měli jsme odhalenou bytost, která se nám prostřednictvím medií doposud přadstavovala jako skromná lyžařka z hor. A prosím Vás, kolik sakra stojí ten pokoj, abychom s manželkou zjistili, v jaké společenské třídě se vlastně pohybujeme. Držíme Vám palce a více rozhovorů. Stačí totiž jeden Vámi vedený rozhovor s celebritou a máme jasno, nemusíme číst noviny. S pozdravem Richard a Milada Gessnerovi
  • Vazeny pane Krausi,myslite ze by bylo zajimave ve Vasem poradu "Uvolnete se prosim"znovu privitat pani Ester Kocickovou a probrat aktualni problem komuniste versus prasata ?????? Vas porad je uzasny dekujeme Vam.
  • Uvolněte se, prosím

    pane Krausi, moc mě mrzí, že mě nezvete do Vašeho pořadu Uvolněte se, prosím. Jsem - zcela prokazatelně - vtipnější než Vy, ale to je asi to, pro nechcete konkurenci. Vyšetřete si, prosím, ještě dnes pár minut na "přemejšlečku" a pak mě kontaktujte na výše uvedený emajl. Pro jistotu Vám ho ještě napíšu: Martin.Melichna@seznam.cz *** Mezi náma - jste u mě jednička!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit