Přejít na výpis diskuzí

Jan Kraus

OSOBNOST 31.12.2006 
207 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • doplnění reklamy

    Vážený pane Kraus, když účinkujete v reklamě Českého telekomu a voláte kolegovi do Prahy - ahoj přijeť pražáku a manželka říká ať vrátí tu vrtačku, tak to doplňte ještě o fotoaparát a dalekohled, protože to je naprosto můj případ. Já jsem z Opavy a Pražák má tyto věci zapůjčené a doposud nevrátil. Děkuji.
  • Matilda

    Po jistém pátrání mám nějaké výsledky.S největší pravděpodobností to je NOSÁL.Důkaz je zde: http://www.zoopraha.cz/lexikon.php?i=150
  • matylda....

    Jo divný je, že říká podrž ho... a pak pojď matyldo... Takže pohlaví nevím, ale asi je to ten smraďoch, skunk, nebo tak něco.... *1*
  • Matilda

    Moc by mne zajímalo, co je ono zvířátko "Matilda" z reklamy na CTc vlastně za tvora. Nějak se mi to nedaří odhalit.
  • No fakt frajer

    Ošklivé káčátko nakonec se dobra i úspěchu dočkalo. Chtělo to hodně arogance, trochu inteligence a smyslu pro humor a především přezíravosti vůči všem kolem sebe. K tomu ve své podstatě klamavá reklama pro ČTc a úspěch se dostavil a peníze k tomu. Jen tak dál, sekdeme se v pekle ... *16*
  • jste otec

    Vážený pane Krausi, musím Vám oznámit, že jste se stal imag. otcem mé roční dcery. Když jsem si chtěla přečíst článek v MF magazínu,rvala mi ho z rukou, při pohledu na vaši fotku řvala táta,táta a celé dopoledne ho líbala.Kde přišla k této vášni-zřejmě ve hvězdách. Tchyně prohlásila, že její syn není žádný fešák, ale proč si Amálie vybrala právě Vás za otce je jí záhadou /mě to vcelku nepřekvapuje,máme zřejmě podobný vkus/.Důležitá je rodina a ta se tímto rozšiřuje o nás i bez DNA a vašeho vědomí. Zdraví Vás matka Vašeho hvězdného dítěte.il
  • S \"s křížkem po funuse\" k silvestru

    Je to trošku pasé, takhle v březnu o předešlém prosinci, ale přece jenom... Po mnoha letech, kdy jsem rezignovala na silvestrovské oslavy s televizí, protože mě pořady nijak neuchvátily, jsem se minulý rok těšila. "Uvolněte se, prosím" s Janem Krausem, pohotovým glosátorem, tak to bude po letech konečně duchaplný a vtipný televizní pořad, říkala jsem si... Bohužel nebyl. Jak je pan Kraus jindy vtipný, tak tenhle silvestrovský pořad byla křeč. Nebo možná spíš stejná otrava, jako v předešlých letech. Byla jsem nucena využít osvědčenou radu, když se vám to nelíbí, tak to vypněte. Vypla jsem to záhy. Co se dělo, že se to nepovedlo? Snad ne nějaká momentální ztráta formy...
  • Nevíte někdo náhodou, kdo je jeho matka ?
  • podekování

    Pane Krausi, děkujem za příjemnou zábavu, kterou jste oplýval 1.3.06 v Ml.Boleslavi. Hodně jsme se s přítelkyní pobavili. Děkujeme také paní Holubové a panu Vodochodskému. Držte se dále našich aut. Mnoho šťastných kilometrů s okřídleným šípem přejí boleslaváci. *15*
  • názor

    Myslím si, že p.Kraus se snažil spíše pana Bursíka přimět ke slovu, avšak on sám byl velmi skoupý. Pana Bursíka si docela vážím, ale velmi mne překvapil, působil na mne docela nabubřele a arogantně. Nevím, jestli se bál, že nebude vůči panu Krausovi dostatečně pohotový, nebo proč byl tak chladný, úplně to z něj čišelo. Zdálo se mi, že se p.Kraus snaží se všech sil, tomu dát šťávu, ale podle mého se mu to nepodařilo.
  • Vy máte na víc , Kraus......

    Při Vašech pořadech se vždy skvěle bavím, ale................... a)V posledním pořadu jste ,podle mého názoru pana Bursíka jenom málo pustil ke slovu a to je škoda. Vždyť tohle mají v popisu práce úplně jiní..... b)Nekultivovanost první generaci bohatých , bych odpustil, ale proč vy jste se proboha nezeptal na př. co Vaši bližní a co soudíte o dobročinnosti bohatých ..... Je to třeba i záměr dramaturgie,ale stáváte se pomalu bavičem, cosi mezi Petrem Novotným a Banánovými rybičkami,což je mi líto. Ocenil bych další rozměr Vaší show...... Zdravím Jaromír *3*
  • to Embargo

    Tak to silně nesouhlasím! Ač jsem také volička ODS a pana presidenta velice uznávám a vážím si ho, nic to nemění na tom, že "Krausík" je boží!!! Dostává mě svojí pohotovostí, vtipností a osobním šarmem, nemyslím, že by na tom byl s inteligencí tak špatně, jak uvádíte, spíše naopak. Navíc je to provokatér a jak vidno, daří se mu:-) I ty jeho reklamy mají (jako jediné) šmrnc. A co se krásy týče, to od Vás byla ubohost, já se třeba Ivance vůbec nedivím, jestli je takový i doma, brala bych ho taky!*14* Vlastně bych domu brala oba dva a zaručeně bych se nenudila... Pane Krausi, jen tak dál! ! !
  • Embargo

    Vážený pane Krausi, vyhlásil jsem doma embargo na vaše pořady. Vždy když vás teď v TV vidíme, okamžitě přepínám na jiný kanál. Vaše poslední výroky již přesáhly únosnou mez legrace. Mluvíte do všeho a skoro ničemu nerozumíte. Jste politický hlupák. Vaše výroky vůči panu Klausovi jsou ubohé. Musím vás upozornit, že mu nesáháte vůbec nikam. Pan Klaus Vás předčí v inteligenci, vzdělání, v mluvě i v kráse. Jste typický český závistivý produkt.
  • Ubohá česká zábava

    Pan Kraus je mistr deseti řemesel, jak sám říká. Kdyby měl pracovat tak jak ostatní, tak by se neuživil. Poslechněty si některé z jeho pořadů: Co vy na to pane Kraus, Jan Kraus a blondýna. To jsou pořady o ničem. Pan Kraus totiž ničemu nerozumí a proto o tom hodně hovoří. Co je horší, média mu za to platí a lidé to poslouchají. Když je to v rádiu či televizi, tak to přece musí být dobré. Češi neúpoužívají vlastní rozum. Jsou konformní.
  • Dík...

    Váženej Honzo, chtěla bych poděkovat za návštěvu v Novém Strašecí, Tvé vystoupení nezklamalo podobně jako každý páteční pořad "Uvolněte se, prosím", i když se téma vlastně točilo jen kolem Tvé osoby. Ale právě proto, že jsi nijak neexhiboval a působil civilně, a zároveň publikum bavil, jsem nebyla zklamaná, že do nikoho zrovna nešiješ. Mile překvapen byl i můj manžel, neboť nečekal, že v mém vánočním dárku v podobě lístku na Tvé vystoupení bude zahrnuto i objetí zpěvačky Heidi Janků. Takže dík. Jitka
  • nevěřte všemu pane Krausi

    Doposud jsem si Vás vážila. Doufám,že tomu tak bude i nadále. Prosím vysvětlete, co je za Vaším postojem k lékárníkům. Někdo Vám dal peníze /potom to pochopím, ale divím se, že se propůjčite ke všemu/ nebo o problému nevíte nic a přesto se vyjadřujete velice hlasitě. Pokud si skutečně přiznáte, že o situaci víte jen zprostředkovaně, nabízím Vám seznámit se s realitou /i u mne v lékárně/.Pokud je nad Vaše možnosti problému se věnovat podrobněji, tak se mu vyhněte. Vaši sourozenci si ve svých zemích lékárníků váží?, proč asi? Pracuji jako lékárnice 30let, jako majitelka 13let a pozor závistivá nejsem a přeju Vám i všem ostatním lidem úspěch a miliony. Vacková P.S. budete mít sílu mi věcně odpovědět?
  • to je život

    Vážený PANE Krausi, Váš syrový ale lidsky přirozený humor je mi velice příjemný. Jestiže ze sebe někdo udělá vola nebo kašpara jen když je na obrazovce,tak je to jeho problém. Civilní setkání s Vámi by bylo velice poučné - hospůdka,kytara, víno, Prazdroj , parta snad již lidí nad věcí nedaleko Ráp.(cca 15 km), kteří se ještě umějí bavit = nabídka na setkání.
  • super pri kojeni

    Pane Krausi, jsem mlada maminka co zije v Clevelandu, Ohio v USA a mam 6 tydenni dceru. Pro me je uplne slast ji kojit a k tomu se divat na vas porad Uvolnete se prosim, dela me to stastnou. Americky David Letterman se Vam nevyrovna. Jen tak dal!!!Pozdravuju Jesenik.
  • Pozdravení

    Dobrý den, každý pátek se velmi těším na Váš pořad i na Vašeho zpívajícího syna.Přeji Vám hezké a klidné vánoce ,pevné zdraví a hodně dobrých hostů a Uvolněte se prosím Dík za Váš pořad je SUPER!!!!!!!!!!!!!
  • Uvolněte se prosím....

    Dobrý den, byla bych moc ráda, kdy jste si vzal do parády pana Vlada Dobrovodského z VyVoleních. Myslím, že by se celý národ velice pobavil.. :-))Děkuji.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit