Přejít na výpis diskuzí

Jan Marek

OSOBNOST 28.9.2007 
85 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ..Sáblíková,Novák a Jan Marek : http://images5.fanpop.com/image/photos/30300000/Sablikova-Novak-and-Jan-Marek-he-died-in-2011-youtube-30344949-1536-1024.jpg
  • tezko sem to mu mohla uverit vim z osobni zkusenosti co honza rikal jak mooc semu do jaroslavle nechtelo chtel tu byt s rodinou.od honzy vim jak mooc lucku miloval jak mooc se mu stiska jak strasne chce lucku i honzika videt .chybi mi strasne mooc kdyz si na nej vzpomenu musim se usmat jeho fotka mi visi nad posteli a jeho usmivajici se oblicej mam vytisknutej na tricku.doufam ze to lucka vzladne vim jak to musi bolet i ted 7 mesicu po tom . neni dne kdybych se nekoukala na you tobe na videa.musim rict nebo spis napsat ze vim jak moc si honza pral na ucit maliho honzika na bruslich a jak rikal ze bude hrozne krasnej jako jeho mama. a vite co si myslim ze malej bude mit vic nez jen talent pro hokej ale i stejne velky srdce jako oba jeho rodice.P.S NIKDY NA TEBE NEZAPOMENU HONZI A DEKUJU A TOFIFE *9*
  • Od té doby co se to stalo jsem nemohla vůbec spát, pořád dokola a dokola se mi v hlavě přehrávala ta strašná zpráva. Noční můry mi nedaly pokoj, proto jsem se rozhodla, že musím udělat jednu věc, a to, jet na hrob Honzy a položit mu tam aspoň květiny a zapálit svíčku. Když jsem to našla, málem se mi podlomila kolena *9* Člověk by řekl, že tím ta vnitřní bolest aspoň trochu poleví, ale je to ještě horší, když člověk hledí na ten pomník a dochází mu, že to co se stalo je přeci jen krutá pravda *13* nikdy nezapomenu a už vždycky když budu poblíž jeho rodiště, nezapomenu na místo jeho posledního odpočinku zajít a položit s úctou květiny *13* *13*
    • ja doufam ze tam taky pojedu .... HONZO CHYBIS MI A LUCCE NEJVIC SI NASE ZLATO A VZDYCKY BUDES :(((( *9*
  • Proč je ten život taková svině! *13*
  • ...se potkala se dvěma zemřelými hokejisty Markem a Rachůnkem..proti Markovi hrála plážový tenis a s Rachůnkem na autogramiádě..Sama Sáblíková také málem neunikla letecké katastrofě..to bylo někdy jindy a zachránilo jí to že letěla jiným letadlem..
  • moc nám u chybíš šváro *13* bez tebe už není ten hokej co býval!! teď když hraje repre, tak se na hokej ani nedíváme, protože tě neustále hledáme kde bruslíš nebo kde sedíš, ale po chvilce se vrátí ta špatná zpráva do hlavy a vypínáme televizi a je nám těžce *9* a představ si, že i malý Honzík nemůže slyšet a vidět hokej, protože když tam je, tak začne strašně brečet a je k nezastavení a když se to vypne, tak se uklidní! nemůžu ani říct jak moc nám chybíš, tahle bolest nikdy nezmizí!!! *9* jinak všem děkujem za vyjádřeni kondolencí
    • nemate zac a pozdravujte lucinku ze preju ja a mamka hopdne sili::((((
  • *9* Také tomu furt nemůžu uvěřit.Lucko drž se Honzíka jak nejvíc můžeš a když si budeš říkat:"já to snad nedokážu" tak ti Honza shora úomůže nikdy to nevzdávej. Honza je pořád s tebou. Přece v srdci! Vyjadřuji upřímnou soustrast
  • Tereza
    Já jen...nechci tady nikoho kárat nebo tak..určitě to co tady píšete myslíte dobře a upřímně..ale prosím vás..upřímná soustrast se vyjadřuje nikoliv přeje..:( Nezapomínejte..:(
  • Upřímnou soustrast všem pozůstalým, hlavně manželkám s dětmi a rodičům...Ani nejde vyjádřit, jak moc je mi to líto. Nikdo si neumí představit tu bolest, dokud si to neprožije...Lucko, Katko musíte být silné už proto, že tu máte děti. Kluci v nich žijí dál...Vím, že je to těžké a ikdyž to nikdy nepřebolí, čas pomůže. Je mi to hrozně moc líto.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit