Přejít na výpis diskuzí

Jan Maxián

OSOBNOST 31.12.2006 
159 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jan Maxián

    nádhernej hlas,velkej sympaták *3* *3* ale úúúplně nejlepší dabing je u Spongebob v kalhotách *1* *1* *1* *1*
  • Den na zkoušku

    Viděl jsem ho včera v Turnovském divadle v představení Den na zkoušku bylo to skvělý představení Honza opravdu umí skvěle hrát a i výborně zpívat.
  • On dabuje Edwarda Cullena že??..TEAM EDWARD *14* ....výborně DABUJE *1* *14*
  • stormgirl

    Big FAN

    Jsem jeho největší fanynka!!! Miluju ho v dabingu, (Zrovna koukám na Smallville)!!! Taky je strašně vtipnej, V NightWork úplně skvělej!!!!!!!! Mimochodem všechno nejlepšííííííííí!!!!!
  • Supernatural

    Také úžasně dabuje Sama Winchestera v seriálu Supernatural. A také přeji všechno nejlepší k narozeninám!!!
  • Miluju ho!,ja cele svoje dětství koukala na spongeboba,krasne zpívá,zkratka můj idol!
  • Oteplování planety xD

    ou ... já z něj a celý tý jeho skupiny nemůžu *1* pusťte si tohle video a všechno vám docvakne :D http://www.stream.cz/video/103648-sok-prachar-se-libal-s-klukem
    • Re: Oteplování planety xD

      achojky pls pošleš mi to číslo na Honzíka ještě jednou???ale radši na e-mail,budeš tak hodná a pošleš mi ho???předem ti hrozně mocinky moc děkuju
  • anet3

    .

    Několikrát jsem ho viděla v pardubickým divadle. Dobrej herec a taky dabér *4*
  • werik

    .......

    Škoda že ve včerejším X Mixu nebyl osobně,ale ta fotka nebyla špatná(vypadal na ní upe skvěle) *14* *14* *3*
  • Pavlinazatrokova- radši mlč/mlčte, nadaboval to úžasně, prvně se ukaž ty a pak kritizuj!!!! *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší