Přejít na výpis diskuzí

Jan Maxián

OSOBNOST 31.12.2006 
159 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V telce

    Pokud jste se koukaly na první díl seriálu Světla Pasáže tak jste si ho tam určitě všimly,byl to ten krásnej kluk bez trička,kterýmu ta stará raketa udělala žárlivou scénu *1* ..bvyl sladkej *14*
  • Honza

    V sobotu 12.5. jste mohli vidět Honzu v pořadu O korunu krále Karla na ČT1. *15* *3*
  • Honza

    Honza Maxián má ten nejúžasnější hlas...vždycky když ho slyším, je to pohlazení na duši.Akorát by se mohl častěji objevit v televizi.
    Zdravím... *3*
  • Honza

    cauves lidi jen se chce zeptat jestli tak nahodou nedabuje Dannyho z Ktiminalky New York pokud se na to nekdo divate pokud jo tak mi odpoved poslete na mail predem diky za odpoved *7* *3*
  • Honza

    sorry z Kriminalky New York sem se prehmatla *9*
    • Re: Honza

      Nepřehmátla, Dannyho v CSI New York opravdu mluví. *4*
  • jakc rozparovač

    ahojte lidi, kdo z vás ještě neviděl úžasného Honzu v úžasném Jackovi Rozparovači, okamžitě upalujte do Kalichu! *3* Honzík je fakt třída a role vyšetřovatele mu sedí jako ušitá na tělo. pokud si to někdy přečeš, honzo,moc tě zdravím *14*
  • Nuda

    No tady je nuda, takový to tu je furt ??? *7* *7* *7*
    • Re: Nuda

      ne to ne *13*
    • Re: Nuda

      No, skoro nikdo sem nepíše, tak asi jo :D
      • Re: Re: Nuda

        No asi máš recht. Jsou to obdivovatelé jeho hlasu, co mu sem napíšou jeden článek a asi už je to nebaví :) :( !!!
        • Re: Re: Re: Nuda

          Nebo spíš nemají čas sem chodit, to je třeba můj případ :-( Ale potěšeně se tetelím, když na jeho hlásek v tv narazím *1*
          • Re: Re: Re: Re: Nuda

            No to teda, Honza má tak super, mega moc skvělej hlas !!!! Ten bych mohla poslouchat do nekonečna !!! *14*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Nuda

              Souhlas *14*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Nuda

              Přesně tak *1* *1*
  • Tajemství

    V neděli jsem ho viděla a slyšela *1* v muzikálu Tajemství. Je to vážně skvělý herec s příjemným hlasem *4* . Škoda jen, že nehraje v nějakém seriálu *9*
  • je všude!!

    Je to ten nejhorší a nejafektovanější dabér jaký jde v éteru slyšet!!nejen, že ho nacpou naprosto všude, ale to afektované "haha" a "hehe" mi ježí vlasy na hlavě!! *16*
    • Re: je všude!!

      nezáviď a radši ukaž, co umíš ty,chytráku!
    • polana

      Re: je všude!!

      Podívej se, on nemůže za to, že jsou v Český Republice samý neschopný dabéři a tak to tim pádem dávaj všechno jemu...
      • Re: Re: je všude!!

        To není pravda...my sme jako dabéři na předních příčkách... Ale oni ho cpou všude...
    • Re: je všude!!

      ty seš debil je to nejlepší daber na světě *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • *3*

    Seth z O.C,Sam ze Supernatural,Clark,Spiderman všichni mají něco společneho a to suprového dabera *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit