Přejít na výpis diskuzí

Jan Maxián

OSOBNOST 31.12.2006 
159 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prosíííím

    Lidi prosím vás nemáte někdo na Honzíka kontakt? *7* *9* *14*
  • werik

    Je skvělej

    Honzík Maxián má upe hrozně moc nádhernej hlas *14* *14*
    • Re: Je skvělej

      máš recht je to mega borec *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *14* *14* *5* *3* *1* *1*
  • Bow Wow

    úplně žeru jak mluví tobeyho maguira ve spider-manovi a nebo Bow Wowa mááá tak sexy hlas *14* *14* *5*
  • kontakt?

    ahojky.. nemáte někdo prosím jakýkoliv kontakt na honzíka?*7* mail, icq, phona..? prosím písněte mi na maila..*3*
    díky moc za pomoc...*4* lilly
  • Jan Maxián je můj největší idol!,i love you❤️
  • Logan

    jestli jste ještě neviděli seriál Veronica Mars, tak ho určitě skoukněte. Fakt skvěle tam dabuje Logana Echollse :))
  • Super hlas!!!

    Jan Maxian je fakt nejlepsi daber (teda jakyho sem zatim slysela), ale nevite nekdo kde bych ho mohla i VIDET? treba naky video na internetu nebo tak, prosííííím *3* *14* *4*
    • Re: Super hlas!!!

      Ahoj *4* znám Honzu už dlouho a doporučuju ti aby ses přišla mrknout na koncert Bek Ofis.To je skupina, ve který dělá klávesistu *3* mrkni na www.bekofis.com
      BTW: vážně je sladkej *14*
  • dobry je celkom

    Aj tak najuzasnejsi je jeho hlas v kreslenej rozpravke Artur,co mate minimax urcite viete, ktora to je a samozrejme v ostatnych,teda skoro vo vsetkych rozpravkach na vasich detskych staniciach...ale aj nasi celkom dobre dabuju:))) *15*
  • Prosim te Jane,když si budete v tváři vybírat co budete zpívat vyber si tu Kate pery a ten uchylnej song swis swis,bude sranda:-)
  • nový filmíky

    jak to že jsem ti nikde neslyšela o těch seriáleh...to nikdo nekoukal nejnovějšího bombovýho Robina Hooda kterej udělal přimou čáru přes legendu *1* ne kecám ale přeci jen to trošku nešlo s dobou jinak úžasnej seriál a kdo daboval Willa? přece náš honza maxiááán. *3* *3*
    a co nový film stmívání s českým dabingem? já osobně jsem ten film viděla jen s titulkama a: Ve třech bodech jsem si byla naprosto jistá. Zaprvé, Edward je upír. Zadruhé, část jeho osobnosti a já nevěděla, jak silná je to část, žízní po mé krvi. A zatřetí, jsem do něj bezvýhradně a neodvolatelně zamilovaná.
    takže ho fakt úpe miluju...je to bombí film a v českým podání sem to teda fakt neslyšela a co sem slyšela že prej krásného tajemného upíra Edwarda (Roberta Pattinsona) nadaboval kdo jiný než Maxián *3* *3* v podstatě už Roberta P. dabuje už podruhé *4* poprvé ho daboval ve filmu harry potter kde Rob hrál Cedricka Diggoryho. Tak tam ho takí daboval....tak japato sem tady neslyšela o tomhle nej filmíku a seriálu...to na to nikdo nekoukáte???

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit