Přejít na výpis diskuzí

Jan Maxián

OSOBNOST 31.12.2006 
159 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nika.

    ______

    Všechno nej k narozkám! Moc fandím, fakt super dabing ve spoustě filmů i skvělá skupina Nightwork *1*
  • Nový web

    Maxík má nový web www.janmaxian.cz Tedy stránky už tam byly, ale vypadají o hodně jinak. Hlavně tam už nejsou tak starý informace *1*
  • Edward

    Má ůža hlas nejhezčí bylo,když nadaboval Edwarda Cullena ten je dokonalej sám o sobě,ale když si ho pustíe v angličtině tak to je dooost ubohý o mu dal ten tajemnej život tu hloubku tu dokonalost. *14* *1* *1* Já jsem docela slušnej magor do twilight *1* *14* *14* *15* *1* *1*
    • Právě že když jsem to viděla dabované a zjistila jsem, že daboval opět Maxián... Velké zklamání. Ten jeho hlas je už tak profláknutý, až je to otravné!
    • Re: Edward

      To já do Twilight taky, ale spíš do Roberta Pattinsona :-)))
      • Ano! *14*
    • terezija

      Re: Edward

      to já jsem magor do honzy xDD *1*
    • Re: Edward

      Jo, taky ho zbožňuju, zbožňuju Twilight atd. a prostě nechápu jak se může někomu líbit originální anglickej hlas Edwarda atd. víc než ten Maxiánův =D =D Pěkně mě naštvalo když v Remember me Robovu roli dabovali místo Maxiána Písařík...
    • Re: Edward

      To teda jsi,ale já ti to promíjim já jsem taky takovej magor do twilight *1* *1* *14* *14* *14* *14* *1* *1* *14* *14* *14* *14*
      • Re: Re: Edward

        Už se těšim na Rozbřesk *1* *14* *14* *14* *14* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *1*
        • Re: Re: Re: Edward

          Myslim film samozřejmě,ikdyž knížka byla taky dobrá *1*
  • terezija

    bessst

    on je nejlepší hlavně v nightworkkkk ;**** *14*
  • ...

    Je to skvělej dabér, třeba když daboval Cedrica z Pottra, Edwarda z Twilight a Jesse z Gilmorek.
    • terezija

      Re: ...

      nebo spiderman, Frodo atd.... je besssst
  • ........

    Sdělím pouze jedno: děkuji jemu za nadabování SpongeBoba!!!!
  • stormgirl

    Narozeniny

    Všechno nejlepší! Jsi skvělej!!!!
  • To mu to jsem držela palce,a říkám dejte mu bod,a oni tu tabulku dají pryč,a Maxík,nepostoupil,měla jsem sto chutí tam zavolat,jít,napsat,prostě Maxík.predved hodně tak já nechápu jak to,a pak koukám kdo postoupil,a on Kopečný,takovej de.... A Maxík nic. Jako je to smutný,tomu jsem to přála:(
  • POZOR! Buďte u toho! JANA máte také možnost vidět přímo na natáčení 20. 2. 2012, a to ZDARMA! Stačí poslat REZERVAČNÍ SMS ve tvaru:
    REHIT 2 mezera POCET MIST mezera JMENO A ADRESA na číslo 907 99 09
    Více info zde: http://www.barrandov.tv/to-byl-nas-hit/rezervace
    Pro další rychlíky, kteří napíší e-mail nebo zavolají, místa zajistíme: divaci.hit@email.cz (uveďte počet míst + jména) nebo 608 874 624. Mimo Honzy Maxiána také vystoupí mnoho dalších zpěváků!
  • Marnost nade vše - Maxík
    http://www.facebook.com/photo.php?v=2106576786741&set=vb.208881265849813&type=2&theater

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit