Přejít na výpis diskuzí

Jan Plouhar

OSOBNOST 7.2.2007 
146 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jan(Honza)

    Vše nej k narozeninám! *4* *7* *3*
  • Setkání

    Aloha muchacho, nahodou jsem narazila na tohle a docela kukam, jaky funklub *4*. V roce 2002 jsme docela dobře zakalili v UH na Míru. Je to docela dlouho, tak paměť moc již neslouží, ale myslím, že to bylo s Monkey Bus a dokonce myslím, že jsem tě tenkrát seznámila s Lenkou J. Následně jsi se ztratil z dohledu nebo spíše štěstí nepřálo setkání. *4* Tak doufám, že možná za dalších 7 let se setkame a zajdem na pivko např. v Brně či na LFŠ
    *4*
  • :-)

    Zdravice Honzo, po dlouhých 5ti nebo 6ti letech jsem si vzpomněla na vyvedenou akcičku na LFŠ v UH *5* tak jsem Tě chtěla jen pozdravit a poblahopřát k úspěchům..
    • adéla

      ahoj Honzí ani se neozíváš????????snad sem nic neuděla budu ráda až se ozveš děkuji aho adéla ADivisek@seznam.cz *8* *14*
  • Terchova

    Nazdar Honza :), ako sa Ti dari? posielame pozdravy zo Slovenska. Mame pre Teba a Vendu jednu paradnu fotku. Napis kam vam ju mozeme poslat :). Krasny vikend prajeme!! Katka a Zuzka *3*
  • výstava

    ahoj plouhiči
    Jestli budeš ted někdy v Ostrave, tak se zajdi podívat do TV clubu mám tam menší výstavu.....vernisáž už byla:)...jinak se měj
    www.andrzejcieslar.com
  • chlastačka :)

    všetko najlepšie :)
    • Re: chlastačka :)

      dˇakujem pekně *1*
  • Všechno nej...

    Ahoj Jeníku, všechno nejlepší k svátku Ti přeje Lucie, Lýdie, Jeníček a Tatiána s Lailou. Řádně to oslav :-) pa pa
    • Re: Všechno nej...

      děkuji za přání a malému jeníkovi taky popřej alespon dodatečně:-)papa v září *5*
  • pozdrav

    Ahoj Jeníku, moc mě mrzí, že už končí sezóna. Klub rváčů byl vážně paráda. Užij si prázdnin a v září se budu těšit... na další představení :-)
  • Hulvát

    Co tykáš starším dámám, smrade?
    Myslíš, že když hraješ divadlo, že nemůžeš dostat po pysku?
    Můžeš!
    • Re: Hulvát

      ???
  • Ahoj

    Ahoj...jen tak pro zvedavost.To hrajete jen v Usti,nebo taky cestujete do jinych mest?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit