Přejít na výpis diskuzí

Jan Plouhar

OSOBNOST 7.2.2007 
146 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ahoj

    nazdar krasavče, nechtěl by ses se mnou seznámit? *5* pokud ano, tak se můžeš ozvat : p.wilson@atlas.cz *3*
  • přívěsek

    ahoj Honzo, s intrem chodíme často do činoheráku do UL je to tam super, nedávno jsme byli na Klubu rváčů bylo to fakt hezky...mám takovou otázku, znamená něco ten tvůj přívěšek na krku?jestli jo jaký docela mě to zajímá *5* *4* dík G
    • Re: přívěsek

      ahojki gábo jsem rád že se vám u nás v činoheráku líbí *1* můj přívěšek na krku má své opodstatnění a svůj význam leč doufám že se nebudeš zlobit když ti ho neprozradím *5*
      • Re: Re: přívěsek

        mno tak jo nezlobím se, ale dá se to někde zjistit prosim páč to nevidím poprvý a líbí se mi to...jen bohužel že letos končím na intru ale do činoheráku určo ješte zajdu je to tam super, vy jste super *1*
        • Re: Re: Re: přívěsek

          tak já ti trochu pomůžu *1* je to maorská spirála z nového zélandu...tak a víc už neřeknu *5* přijd určitě kdykoli a na cokoli máme samé dobré kusy a jestli se nestěhuješ z ústí není důvod přestávat když už se ti u nás tak líbí *3*
          • Re: Re: Re: Re: přívěsek

            mnoo dobrá dobrá dík *4* ..no víš já jsem z Mostu ale není to tak daleko tak určo přijedu...můžu se jestě zeptat ty jsi tady zmiňoval tvýho psa, jakou máš rasu? dík G
            • Re: Re: Re: Re: Re: přívěsek

              mám anglického buldoka *1*
  • ty kura

    jako se ani neozveš hade?až budeš v ově tak dej vědět zajdem na pifko.ale už zas robim tak doufam,že to nějak vyjde.zatím čus prde,a kdyby to náhodou nevyšlo tak počítam,že se uvidíme na táboře.pozdrav junkyho a vojtu. *5*
  • :))

    no já to zkusim *4* ..a nebudeš smutnej, když se mnou bude chtít odejít?? *1*
    • Re: :))

      no myslím že odejít s tebou asi chtít nebude ale zkusit to můžeš uvidíš sama *1*
      • Re: Re: :))

        se budeš divit ještě *1*
  • :))

    Ahoj..hele jak se jmenuje ten tvuj vtipnej pejsek?? *1*
    • Re: :))

      bruce dutches buldog arcita ale říkám mu bru *14*
      • Re: Re: :))

        týjo *1* a kouše?? *1*
        • Re: Re: Re: :))

          ne ale chrápe a prdí *5*
          • Re: Re: Re: Re: :))

            frajer *1* takže když si ho pohladim, tak mě nekousne?? *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: :))

              né to určitě ne i když... *7*
  • píííízzz :-*

    ahoj Honzi)tak sem si to tady precetla a zjistila sem,ze teda bydlis v UL:)tak by me zajimalo,kam treba tak chodis parit..?))vubec te neni videt,coz je skoda)) *5*
  • Narozky

    Taky všechno nej...
    Nevěděla jsem, že máš dneska narozky...Já měla před 3 dny.
    *3*
  • blahopřání

    Všechno nejlepší k dnešním narozeninám narozeninám *3*
  • ahoj

    ČAU Honzo jak se vede? Občas se dívám na VKV a hraješ tam skvělýho lapiducha!! *3* Seš fakt dobrej a taky hezkej kluk *14* Kdybys měl chvilinku můžeš mi písnout na meil, díky. pa pa bára
  • snící

    hernajs,tak jsem si říkala,že aspoň odepíšeš *3* jsem ale pořád blbá naivka ve svých letech *1* prostě cvok *1*
    • Re: snící

      no ono když není otázka tak to se to pak píše špatně *5*
      • Re: Re: snící

        hmmm....asi ano,ale někdy se dá reagovat jen vnitřně...prostě pocitem... *5* tak já příště položím otázku...ju? *1* jseš rád,že se lidem zdáš?věřím,že nejsem jediná *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit