Přejít na výpis diskuzí

Jan Plouhar

OSOBNOST 7.2.2007 
146 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: kofola

    díky *3*
  • ???

    Ahoj Honzo,tak si brouzdám po netu až jsem dorazila tady.Chtěla jsem se zeptat,kam jsi zmizel z Bezruče.Všichni skvělí herci odcházejí,ale tak to asi býva.Kde teď hraješ? A ještě se musím připojit k pochvalám na Anděla-je to perfektní a originální *3*
  • kofola

    cussss, jsi super anděl!! *5* opravdu mě to pobavilo... *1*
  • Re: Re: tenisák

    tak to jsem ráda...no žiju celkem fajn...to víš,užívám si života no...a co ty?..pořád plno práce co?
  • Re: tenisák

    to víš že si tě pamatuju kočo *3* jak žiješ??
  • tenisák

    hej čus..možná si mě pamatuješ z hurikánského tábora pod přezdívkou kominík...řeknu ti,že když jsem viděla v přání s andělem,tak jsem se fakt pořádně zasmála....kurva...pecka no... *15*
  • Re: Anděl

    zdarec tak to jsem rad ze jsem pobavil *5* a až budu mit cestu kolem hradiště určitě se stavim na nějaký ten fajny kusek *1*
  • Anděl

    Ahoj Anděli, musím tě pozdravit, páč mě tvůj vzkaz pobavil a rozveselil. Celému adresáři jsem pravdivý vzkaz poctivě odeslala, no, je fakt, že sem asi na dvě hodiny ucpala internet..., ale stálo to za to. Tak ať se ti daří a nechceš přijet k nám do Slováckého divadla na nějaký pěkný kus? *4*
  • Re: JOHANA SOUČKOVÁ

    ahoj dominiku asi tě zklamu johanka už NĚKOHO má a nevypadá že by se chtěla pustit *5*
  • JOHANA SOUČKOVÁ

    JOHANA SOUČKOVÁ ....je velmi krásna a sympatická žena.Je zadaná?Znám ji jenom z fotek vašeho divadla a přijdemi hrozně fajn...no,taková tajemná, veselá,no ma ten sex epíl *14*
  • hezkého Mikuldu :)

    ahoj andílku, děkuji za zpestření dne :)))) už tě rozesílám po všech čertech :)
  • andel

    je to supeeeeeeeer . a jsi lepcejsi nez ten slovenskej andel :)

    http://www.kofola.cz/postcard
  • Re: Ahoj

    jojo jsem to já *4* nějak se živit musím *5*
  • Ahoj

    Ahoj lidi doufám, že se můžu zapojit mezi vás.Nejsem sice spolužačka nikoho z vás ale co.... *3* Hele Honzo dostala se ke mě taková pěkná reklama na Kofolu...jsi to ty ten Anděl??
  • hory,hory

    Tak to vypadá Honzo,že na hory asi nepojedu *9* Páč Máša bude mimo rep.,Hána ještě neví a Nosek mi vůbec neodpověděl (což se na druhou stranu nedivim,protože jsem mu psala po půlnoci a to už asi ležel někde pod stolem *3* ) No a dlaší lidi už tam moc neznám a já potřebuju,aby se mnou chodil někdo na dětský sjezdovky,protože jsem byla loni na horách poprvé v životě (jo je to pravda! *4* )....hm tak asi tak,no...... *9*
  • Re: Jak se dari

    tak doufám že jsem to číslo nezkonil protentokrát já *1*
  • Jak se dari

    Ahoj Honzo, mam na tebe spatne cislo, tak se mi kdyztak ozvi. Jak se jinak dari tobe a co segra? Ahoj Mysak, jo muj telefon je 775 174 991.ahoj
  • Re: ondrej

    o ondřejovi vím poslední zprávu že odjel někam do skandinávie a v dalších informacích nemohu sloužit nebot sám nevím.vzal si kolegyni z divadla a svatbu měl v létě,krásnou pod kopci beskyd *5*
  • Re: Re: Re: kde jsi

    to je jasný draku *5*
  • ondrej

    prosim te jak se ma ondrej nosalek kde ted cestuje a koho ze si to vlastne vzal....
    jsem jeho spoluzacka ze zakladni skoly nemame www.spoluzaci.cztalze nemam zadne info o ondrejovi kde a kdy mel vubec tu svatbu..dikÿ

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit