Přejít na výpis diskuzí

Jan Přeučil

OSOBNOST 31.12.2006 
27 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Děkuji panu Přeučilovi za společnou fotografii v divadle Ypsilon. Je to charizamtická herecká osobnost. Prostě bourák!!! *3* S tím kloboukem co nosí nemá chybu. Přeji mu hodně zdraví. Zdraví Kamil *4* *4* *4*
  • Pozdrav od dávného spolužáka dřevomodeláře

    Ahoj Honzo, snad si na mě ještě vzpomeš, už je hrozně dávno, kdy jsme se spolu učili v ČKD dřevomodelářem.Čekám léta, že uděláte nějakou slezinu, ale škoda, že se tak po celou dobu nestalo. Bylo by to velice zajímavé setkání po mnoha letech !
    S pozdravem tvůj spolužák Josef Klement, řečený Kléma
  • narozeniny

    Milý pane Honzo
    Přání k Vaším narozeninám a přání hodně štěstí,zdraví. *4* *4* *4* *4*
  • názor

    Dobrý den.Raději pozdravím,než nějaký slušňáček mě ještě zkritizuje,že nejsem slušný nebo,že jsem taky hulvát.Myslím si,že by si každý měl zamést před vlastním prahem,než někoho bude kritizovat.Pan Přeučil-můj názor-je to jeden z mála lidí i herců,který si zachoval své já.myslím si,že je velice slušný a málo kdo má takové profesionální-slušné-vystupová ní jako on.
  • Trapas

    Dobrý den,
    musím Vám sdělit, že větší trapas než Vaše rádoby moderování na Vojně v Příbrami jse nazažila. Tolik přeřeků co jste stačil v každé větě, to snad nezvládne ani student při prvním vystoupení. Z vážné akce jste udělal estrádu. Nevím z jakého důvodu. Jestli to byl úmysl či oplilost. V každém případě byste se měl stydět. Předpokládám, že jste si řekl i o honorář.
    S pozdravem Sovová
    • Nechápu, proč panu Přeučilovi tak nadáváte, je to taky jenom člověk jako my ostatní, tudíž má taky nárok na to udělat chybu. Já si o něm zase myslím, že je to vynikající řečník, chtěla bych na jeho místě vidět vás, jak vy byste se s tím poprala. Vy jako pasivní divačka ho odsoudíte lehce, příště si tu akci odmoderujte sama a uvidíte, co bude větší trapas.
  • slušnost

    Pane Přeučil podle mě jste hulvát každý normální člověk si ve společnosti sundá pokrývku hlavy jestli to ja Váš imič bohužel jste se netrefil.Můžete mi to vyvrátit. asi ne.
    • Hele ty než začneš někomu nadávat, tak se nejprv nauč pořádně česky a nauč se psát na klávesnici jo??
  • Písničku zpívá se Z. Lorencovu
  • Ahojky, mela bych stejny dotaz, kde bych mohla zjistit odpoved?..s jakouze zpevackou zpiva tu pisnicku??..Dekuji za odpoved..:))
  • dotaz

    Zdravím rád bych se zeptal s kterou zpěvačkou pan Přeučil zpívá v písni "proč žiješ rád..." dekuji KR
  • Bláznovy zápisky byly vynikající

    Pane Přeučile, je to dávno, co jste hrál Bláznovy zápisky, ale bylo to vynikající, nezapomenutelné. Hodláte ještě někdy hru opakovat? F.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit