Přejít na výpis diskuzí

Jan Přeučil

OSOBNOST 31.12.2006 
27 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Privatizace1
    Vážený pane Přeučile!
    Nevím, jak dopadl Váš otec, ale moji matce v 27 létech někdo strčil leták o Horákové do kapsy a následně udal. Byl vřena a otce kvůli tomu vyhodili z vysoké školy.
    paradoxně do nedávna byl v obci starostou vnuk ženy, která se na tom jako předsedkyně KSČ spolupodílela. A to mi bylo řečeno, že on za to nemůže. Opak je pravdou. Tyto děti jako on vyrostli kariérně na svinstvech rodičů. On do roku 1989 byl nomenklatura.
  • Pan Přeučil měl v mládí těžký život.Otec byl souzen s Miladou Horákovou a zemřel na následky z vězení, matka byla vyhozena z práce, sám ve 12 letech musel převzít starosti rodičů.Je výborný herec i člověk
    • Rudo

      Výborný herec, nech mu zdravie ešte dlhé roky slúži, živijóó !

  • Pana Přeučila si vážím jako člověka i jako herce i když hraje záporňáka. Společenský dům v Ostravě-Bartovicích chystá představení PĚT KLOBOUKŮ JANA PŘEUČILA a to 8.10. 2013 v 19 hodin, cena je jen 80 Kč. Myslím si že v dnešní době je to velmi dobrá cena za vstupenku, tak kdo ho má taky rád, ať se příjede podívat, já tam budu určitě!!! *4*
    • Pana Jana Přeučila si vážím nejen jako herce hlavně jako člověka,je velmi šaramantní pán,k pozdravu i úsměv přidá,to už v dnešní době umí málokdo... Eliška *3* *3*
  • Pan Preucil pry často hraje padouchy.Ale ty jeho padouši jsou vždy sympataci s kultivovanou mluvou.Na me tento herec pusobi velice milym dojmem,ma v sobe velkou davku gentlemanstvi a na tvari neustale usmev.Mrzime,ze jsem ho nikdy nevidela hrat v divadle.Myslim si,ze divadelni prkna jsou pro nej primo ztvorena.
  • S velkým zájmem jsem dnes sledovala Vaši 13. komnatu. Děkuji, musím se přiznat, že jsem nepatřila k Vašim velkým obdivovatelům, i když uznávám, že jste VELKÝ HEREC. Po dnešku je to ale jiné. Obdivuji Vás, můj pohled se na Vás úplně změnil. Přeji Vám hodně spokojených, slunečních dnů. Marie
  • ....je to vynikající herec.... *3*
  • Milý pane Honzo
    Přání k dnešním 75.narozeninám hodně štěstí,zdraví!!!! *4*
    • už zase ty... *7*
  • Milý pán Přeučil, k vašim dnešným krásnym narodeninám prajem hlavne veľa zdravia, šťastia,lásky a porozumenia. Práve včera som si vypočul na rádiu Regina reprízu veľmi pekne spracovaného medailónu o vašom živote - Nedeľné reflexie. Potešilo ma to, lebo váš hlas počúvam rád, či už vo vašich úlohách, či v úlohách dabovaných. Som nevidiacim a preto sú pre mňa ohromne dôležité hlasy účinkujúcich. Ďakujem...
  • A s Evičkou Vám to ohromně sluší. *4*
  • Já si pana Přeučila velmi vážím, je to velmi charistmatická osobnost s vyjímečným hlasem a profesionál každým coulem. Je vidět, že své práci rozumí jako nikdo jiný. Přeji mu jen to nejlepší.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit