Přejít na výpis diskuzí

Jan Révai

OSOBNOST 31.12.2006 
218 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • aaa

    milý Honzíku přeju ti vše nejlepší k tvému svátku 24.6, tak si to pěkně užij. *14*
  • ahoj

    ahoj Honzo, chtěla bych ti poděkovat za skvělej zážitek v divadle Pod Palmovkou v představení Gazdina roba. Jsi fakt frajer. Moc ti za to děkuju a těším se na další představení které s tebou uvidím. se srdečným pozdravem, tvoje tajná ctitelka Bára *4*
  • ???

    už vám někomu někdy Honza odepsal???? *5*
  • dobrá nálada

    Ahoj Honzo, je to asi divné, ale já jsem teprve teď viděla film Rebelové. A chci
    tobě i Zuzce poděkovat, že jste to tak pěkně zahráli. Vždycky , když mi není moc veselo a potřebuji zvednout náladu, tak si pustím některé pasáže z filmu a hned mám lepší náladu a svět je růžovější. Přeji Ti taky spoustu růžových dní Monika
  • svatba???

    tak Honzíku, prý se nám budeš ženit???
    taková škoda, takovej šikovnej chlap, ještě se rozmysli :-) myslíš že vydržíš s jednou osobou celej život? abys nedopadl jako Libor Bouček *15*
  • ahoj

    ahoj Honzíku.
    prosím tě napiš mi na meil, vsadila jsem se s partou, že mi napíšeš, a to o dost peněz, tak tě prosím,ať nezůstanu švorc :-(
    když odpovíš, tak ti pošlu suvenýr poštou, přísahám:-)
    slyšela jsem, že máš postavený nový dům, prozradíš kde? V Praze?
    *13* *14* *15*
  • tajné

    ahoj Honzo. mrzí mě ,že ti nějakej kretén ukradl tu motorku. kdyby jsi chtěl můžu ti nějak pomoct, přítel dělá u policie a má kontakty, tak by se mohli podívat po nějaké stopě. snad se ti vrátí v pořádku. jestli chceš tak napiš, domluvíme se a pomůžem ti ji najít!!! svobodova23@seznam.cz
  • motorka

    Ahoj Jene rozhoď popis té ukradené motorky a nespoléhej na četníky. Motorkáři ti ji možná najdou dřív. *5*
  • pozvání na ples

    Ahojky Honzo, tady sestra Polednice z Bíliny, chtěla jsem se zeptat, jestli bys nepřijel v lednu na maturitní ples soš v Ústí nad Labem. Samozřejmě s honorářem a malým vystoupením. Čekám odpověď. Děkuji a pa
  • ahojky Honzo

    ahoj honzo ses skvelej v rebelech si skvelej hezkej. napis mi prosim mail. *5* .
    p.s. se zuzankou vam to moc sluselo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit