Přejít na výpis diskuzí

Jan Révai

OSOBNOST 31.12.2006 
218 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • rypák nahoře končí v noře

    honzo révaii milujem tě potají leskne se ti prdelka svítí ti z ní baterka, teď z ní roste stromeček směješ se jak blbeček. už je vidět špička a hle tu za ní slepička co má velká vajíčka a na nich trochu hlínu doporučujeme vazelínu. *3*
  • Napiš

    Moc tě prosím o to abys mi napsal na e-mail!!!Děkuju!!! *4*
  • ,,Šimone\'\'

    Ahoj Honzo. Jsi moc milej,krásnej a srandovní chlapík. Už jsme se jednou viděli.A mám i tvůj podpis .Moc se mi líbíš *14* *14* *14* .Kdyby si napsal byla bych ta nejšťastnější holka na světě !!!!! *1* Prosím Tvoje fanynka Baruška
  • Ještě něco!

    Jó, málen bych zapoměla, jsem SLOVENKA, tak proto taková špatná čeština! Miluju ťe Jan Révai! I LOVE YOU!!!!!! *8* *14*
    • Re: Ještě něco!

      Bláhová,bláhová........si holka!! *1*
  • Pro Janka!!!

    Ahoj Jane!Viděla jsem tě síce hrát jenom v muzikálu Rebelové, ale úplne si mně virazil dech! Chtěla vych tě nekdy vidět i osobně protože se mi moc líbíš? A si opravdu takový romantik ako v tom muzikálu Rebelové a i supr srandista, doufám že jo!!! Miluju tě Jane.Jan révai je prostě nejlepší, nehezčí a nejsupr!!! *14* *14*
  • Ahoj Honzo(Šimone)

    Ahoj Honzo (Šimone),Jen jsem se chtěla zeptat jestli ve skutečnosti jsi tak hodný jako když jsi hrál se Zuzanou Norisovou v Rebelech. *7*
  • Ahoj Honzo
  • Jane, chtěla bych vám říct, že v Rodinejch poutech hrajete úplného šmejda, ale takový ve skutečnosti nejste, že?
    • Re:

      Jen trochu
  • Ahoooooooooooj

    Honzo, jsi skvělý srandista! Snad, se zase uvidíme u nás doma!!! PS: Dík, že s Dančou přijedeš
    • Re: Ahoooooooooooj

      ahoj ty znáš honzíka osobně? můžeš mi prosím písnout, důležité!!! díky *3*
  • Ahoj Honzíčku, prosím tě mohli bychom se přátelit, Mohli bychom být dobří přátelé. Prosím tě napiš jenom s kamarádství Děkoji za odpověď Adéla

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit