Přejít na výpis diskuzí

Jan Révai

OSOBNOST 31.12.2006 
218 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • stránky

    tak kdy budeš mít hotový ty ofi. stránky co? Nebo si hraješ na ňákýho úžasnýho herce z Hollywoodu, kterej se s norm. lidma ani nebaví. Vem si příklad z jiných a slavnějších..automechaniku!! *1*
  • ajinka1

    vše nej

    Vše nejlepší *1* hraješ úžasně roberta z vkv a šimona v rebelech super
    • :-*****

      Milý Honzoo si muj oblibenej herec a proto ti pisu k tvym narozeninam vse nejlepsi k narozeninam hodne stesti zdravi hlavne tu laskuuu pohodu spokojenost *3* V rebelech fakt skvelej seš fakt muj oblibenec MTR *3* *4*
  • narozeniny

    Milý Honzo
    Přání k narozeninám a přání hodně štěstí,zdraví. *4* *4* *4*
  • oficíři

    Honzo můžem někde vidět v tv ten film, co jsi v něm hrál ,,Oficíři" nebo pouze v Rusku? *1*
  • Pozdrav

    Zdar Honzo, VkV sleduju každej díl a je to super, poděkuj za mě prosím rejžovi i všem hercům, myslim že se ta role k tobě hodí, ing. Krátký je asi pro tebe jak stvořená.
    Jezdíš v létě ještě na ty herecký tábory? Páč tam jedu v létě 2010, bude prdel, tak doufam že tě poznam osobně, z VkV jsi ty a Laďka Něrgešů, mí nejoblíbenější role, tak se drž, hodně úspěchů v práci i v životě a hlavně toč toč a toč. Měj se *5*
  • honzík

    Honzo nechceš se mnou zajít na kafe? *5*
  • ofi

    Jane dělej už něco s těma ofi. stránkama!! *13* *3*
  • ,,,,-

    hele honzo,mám dotaz vzpomínáš ještě na tábor HplusH *7* .no jestli jo tak zavzpomínej na to jak jsi blbnul v bazénu.málem si mě utopilk *15* *15* *1* *1* .ale jinak sranda.nebo při tom natáčení VKV jak jsem vstoupila do toho výtahu a zrovna jsi měl scénu se starým strnadem *4* .a jak jsi to pořád nemohl říct drsný ale příště to doufám bude lepší *4*
  • takze dobry vecer...

    *14* cmuk.
    • Re: takze dobry vecer...

      Marenkooo, co ty tady *4*
  • Pozdrav

    Ahoj Honzo,chtěl jsem se tě zeptat,kdybych si chtěl zahrát nějakou malou roli ve filmu,mohl bys mi poradit jak na to? je to muj takovej tajnej sen,a nevím jak na to,kde bych měl začít,možná jsem na to už starej,ale cítím se na to,že bych to určitě zvládnul,pozdravuje Martin D.
    PS. Pozor jeduuu voleee,pamatuješ ne, *5*
    • Re: Pozdrav

      Nazdar Martine,diky za zprávu.. To víš,že si pamatuju pozor jeduuu voléé *1*
      Hele ale s obsazením do tv to neni tak jednoduchý.To musíš přijít někam na casting a buď tě vyberou nebo ne..
      • Re: Re: Pozdrav

        Ahoooj Honzo sem vase velka faninka hrajete moc dobre hlavne v rebelech ale ted hledam ty rebely po internetu a nemuzu je najit *9* jinak mam vas rada
      • Re: Re: Pozdrav

        Honzo na to nemám odvahu,to by mě tam někdo musel dotáhnout,sám bych tam nešel,šel bych ale musel bych v sobě mít 1/2 litru slivovice,z toho asi nic nebude,to by musel bejt takový casting,že bych o tom ani nevěděl,rozumíš mi? *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit