Přejít na výpis diskuzí

Jan Révai

OSOBNOST 31.12.2006 
218 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bráška

    ahoj Jeníčku..včera jsme si psali na chatu ohledně tvého brášky..jo a kolik mu je let teda..? mě je 26 jestli nebude moc starej na mě.. *1* a v kterém kraji bydlí *7* *14*
    • Re: bráška

      Honzine, tys mě kecal!!! tvůj brách nikoho nehledá!! *13* *1*
      • Re: Re: bráška

        Cau honzo znas se jaromirem noskem?
  • chat s janem

    v pátek budeš mít chat? *7*
  • andreja1

    ....

    Dělám sestru v na psychiatrii v Bohnicích v Praze a myslím,že byl asi prosinec a J.Revai tam něco natáčel na pav.13 jsem si šla zaním pro podpis a byl fakt moc příjemný *14* tak třeba si to taky pamatuje??ale asi těžko..takových fanynek on potkává *5*
  • divadlo

    co bys mě doporučil na které bych mohla jít představení, co se tobě líbí nejvíc Honzo? Buď: Penzion ponorka, Milion liber, Čtyři pokoje do zahrady, Postel plná cizinců, 1+1=3 *7*
  • pha

    Jane,jezdíš hned z těch představení třeba z Brna zpátky do prahy? *7*
    • Re: pha

      Jak kdy..
  • žanek

    tak co vykládej přeháněj něco ne? co je novýho u tebe a ták..nic nám tady neřekneš o sobě.. *3*
  • chat

    nechceš si hodit řeč na chatu někdy? co ty na to Honzíku *3*
  • eva

    ahoj Jane, jak sis teď bral ve VKV tu p. Lacinovou - Evu Novotnou..víš odkud pochází? hádáme se jestli je z Nenkovic nebo z Kyjova. *7* *5*
  • jan

    Honzo nepojedeš teď někdy do Brna? *7*
    • Re: jan

      Báro pojedu někdy z kraje května do divadla U Bolka P. a příští týden 28. hraju v Kuřimi *4*
  • h

    přihoď sem ňákou tvou fotku z mládí ať vidíme, jak jsi byl krásnej hošík *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit