Přejít na výpis diskuzí

Jan Révai

OSOBNOST 31.12.2006 
218 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Milion liber

    ...no a já zase pořád nechápu, jak sis stihl vyměnit ty kalhoty v Milionu liber *1* To mi vysvětli... *7* *1*
    • Re: Milion liber

      To byl fofr co *5*
      • Re: Re: Milion liber

        Tak jako to každopádně *1* ...ale pořád to nechápu *7* *8* ...a docela by mě to zajímalo *16*
        • Re: Re: Re: Milion liber

          To se budeš muset asi zase přijít podívat *3*
          • Re: Re: Re: Re: Milion liber

            Praha je fajn, jen už se tam asi do 22. nedostanu pro lístky *9* Takže utřu *5* Nebo někoho zaúkoluju... *4* Každopádně okolí Nymburka by bylo ideální... pro příště *3*
          • Re: Re: Re: Re: Milion liber

            No to asi budu muset *3* ale pochybuju, že něco vyšmíruju *9* , minule mi nepomohla ani první řada *7* Teď bych ráda zašla na Penzion Ponorka, ale nějak nemůžu zjistit, kde všude a kdy hrajete *8* *5*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Milion liber

              Tak milionek bys ráda? No tak ten hrajeme 22.4. v divadle U Hasiču *3* Tedy pokud je libo Praha..
  • zatracení

    čauky Honzo, dneska jsem se zrovna dívala na film Zatracení a nechápala jsem z jedné věci..můžem si o tom napsat na meilu..pokud ti to neva.. a máš odvahu..
    bfree77@seznam.cz...mám stejnej nick na lidé.cz jestli se chceš podívat.. *4* *3* měj krásný den, pa pa b.
  • divadlo

    Jane, ty už nehraješ v Palmovce? máš někde teď angažmá v Praze? *5* Zdar a sílu!!
    • Re: divadlo

      Láďo na Palmovce pořád hraju, jenomže už jako host. Jsem teď na volné noze, čili angažmá nemám.
      Zdar a síru *3*
      Honza
  • of.str.

    kdy budou hotové ty ofi stránky? *7*
    • Re: of.str.

      Stránky jsou v současný době v realizaci, tak snad už brzy budou k dispozici. Sám jsem s tím strašně dlouho otálel a teď musím vydržet. Tak prosím vydržte i Vy *3*
      Děkuji a mějte se krásně.
      Honza
      • Re: Re: of.str.

        http://www.fronk.cz/index_webarchiv e/janrevai.cz/


        honzo,to budou tyhle stránky nebo jiné? *7*
        • Re: Re: Re: of.str.

          Tyhle stránky už dávno neplatí..
          Budou jiný..
          • Re: Re: Re: Re: of.str.

            ...tak už aby to bylo *3*
      • Re: Re: of.str.

        čau můžu se Tě zeptat, jakou hudbu nejraději posloucháš, popř. koho..? *5*
  • honzík

    ahojky, teda tady se to pěkně rozjelo..Jinak teda zdravím Honzu, jsme se v létě viděli v Brně, ale asi si mě nejspíš nebudeš pamatovat, podepisoval ses mě na ruku a míjeli jsme se v chodbě na wc.. *1* musím říct, že seš teda fakt simpťák *3* nevím jak často sem chodíš, ale ráda bych se tě zeptala na jaký představení s tebou bys mě mohl pozvat do prahy *7* a chodíš na chat? kdybys měl chvilku tak se tam můžem třeba sejít nebo mě můžeš klidně psát na meil *1* zatím se měj
    • Re: honzík

      ještě teda připojuju ten meil *1* bfree77@seznam.cz
      • Re: Re: honzík

        zdar draku!!! *4* ty odepisuješ jen chlapům jo, na holky teda kašleš *7* *13* *1* hrál jsi někdy hokej s hc olymp v Hodoníně?
        • Re: Re: Re: honzík

          Bohužel díky vašim podpisům, občas - vlastně vždycky,nevím s kým si píšu. Nějaký křížky nebo smajlíky prostě nerozluštím kdo je kdo.. A s HC-Olymp hraju :-)
          • Re: Re: Re: Re: honzík

            a hrál jsi někdy v tom Hodoníně s Hc ol.?
  • h.r

    vše nejlepší k narozkám Honzíku!!! *5* *14* posílám ti mega pusu..
  • Slovakia

    Čau Honzo v letě bych určité přijel to si piš,jenom mi musíš dát včas vědět abych to nepropás,jinak ti přeji vše nejlepší k tvým narozeninám,hlavně zdravíčka,štěstí,lásky a pracovních uspěchu,čauko pozdravuje Martin *5*
  • Honza

    Honzo moh by ses mi prosím ozvat p.wilson@atlas.cz, nebo 774832206 dík
  • honzík

    Honzí nech si narůst trošku delší vlasy jako jsi měl v tom filmu Zatracení!! Tam ti to sluší úplně nejvíc. Jsimoc krásnej,MILUJU TĚ!!! *14*
    • Re: honzík

      tak mám haluze nebo se mě to zdálo, že v příštím díle VKV máš novou image *7* sluší ti to, akorát ty vousy teda nic moc..spíš úlet..tak oholenej vypadá každej chlap mnohem líp..no *14* jinak supr změna *3*
  • Pozdrav

    Ahoj Honzo držím ti palce a fandím ti,drž se,nevím jestli si mě pamatuješ,tvoje maminka mě vyučovala na učňáku,byli jsme tenkrát na lyžaŕským výcviku,ty si tam byl taky,byla prdel pamatuješ?pozdravuje tě Martin Dančo,já jsem na Slovensku už 8.let,ženatý,2.děti,z Kladna jsem musel odejít měl jsem problemy se závislostí na drogách,je mi tady určitě líp,pozdrav ode mne mámu,a taky bráchu čauko Honzo
    • Re: Pozdrav

      Teda Martine,ani ve snu by mě nenapadlo,že zrovna ty zabrousíš na mou diskusi.Děkuji ti za pozdravy,hned jsem je všechny vyřídil.Jinak si na vše moc dobře pamatuju,to si piš. Na "Bacha jedůů volééé" nikdy nezapomenu :-)
      Jsem rád, že se ze všeho dostal a jseš štastnej. Drž se chlape a měj se krásně u slovenských bratov :-)
      • Re: Re: Pozdrav

        Ahoj Honzo nečekal jsem že mi odepíšeš,kdyby jste potŕebovali do filmu takovou podobnou masku jako jsem já dej mi vědět,je to muj sen zahrát si v nějaký komedii, nebo v muzikálu,určité je to zajímavá práce,já osobně tě obdivuju,protože jsi dobrej herec a tanečník,měj se hezky pozdravuje Martin ze Slovakie. *5*
      • Re: Re: Pozdrav

        téda ty šeš ale vtipálek, to ti nikdo nežere, že jsi HOnza!!! tak vysmaž !!! *16*
        • Re: Re: Re: Pozdrav

          Honza to je ty hňupe *15*
          • Re: Re: Re: Re: Pozdrav

            tak ať to dokáže, ať napíše jak se jmenuje jeho kůň co si koupil.. *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Pozdrav

              tak co Honzíku, co jsi dostal k narozkám? můžu se tě zeptat co jsi hrál ve filmu Blade II, viděl jsem tě napsanýho na konci..ale nebylo tě nikde poznat..že by jsi hrál Ňákou násosku či upíra?.. *7*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Pozdrav

              To si piš, že říká :-)
              Ale ofi web stránky jsou teprve v přípravě, sice už asi 5 let, ale brzy budou neboj.
              Jinak si můžeme psát zatím tady, předpokládám, že i tady jsou "normální" lidi, ne?
              H
            • Re: Re: Re: Re: Re: Pozdrav

              hele a Honzo máš nějaký oficiální stránky na který by ti tvoji fandové mohli napsat, nebo sem hoď aspoň ňákej tvůj univerzál. meil, co ty na to..? Vždyť i jiní tvoji kolegové si normálně píšou s lidma, tak můžeš snad taky ne,teda pokud to není pod tvou úroveň si psát s normálníma lidma *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Pozdrav

              BINGO!!! ty wole, je to ON,toto je náš šampion!!! a říkaj ti něco jména Jantus a Harlem..?
              *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Pozdrav

              Sebastián
            • Re: Re: Re: Re: Re: Pozdrav

              dobrá a jakpak se jmenuje tvůj černej kocourek? *3* když na to odpovíš tak už uvěřím.. *5*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Pozdrav

              Pro tho nevěřícího:
              Vtipná otázka, jenomže koně jsem si nekoupil, ale dostal ho svatebním darem a jmenuje se Judy Garland *3*
              Ještě nějaké otázky?

              Jinak Martine díky za přízeň. V létě budu hrát v Blavě na Shakespearovi, tak se můžeš stavit.
              Ať se ti daří.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší