Přejít na výpis diskuzí

Jan Révai

OSOBNOST 31.12.2006 
218 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nerozky

    Ahoj Honzíku, přejem Ti vše nejlepší k narozkám!!! *3*
  • svatební cesta

    Tak Honzík nám odjel na 3 týdny na svatební cestu na Srí lanku... *4* jen tiše závidíme..
  • honza

    Ty wole, dyť hraješ jak Bůh!!! Máš úplně Boží nádherný tělo a tvářičku !!! *14* *14* *14*
  • jahanka z arku

    AHoj Honzo, smekám před Tvým výkonem z muzikálu Johanka z Arku, v roli anděla ti to moc slušelo, byl jsi jednička!!! Jen tak dál... *3*
  • Honzík

    Ahoj Honzo, přijď taky někdy mezi nás, je nám po tobě moc smutno...
  • Mukanika

    Honza je ještě taky v tomhle : http://www.zkouknito.cz/video-mukanika-soundtrack?m=d732c451a3 *14*
  • Rebelové

    Jěště hrál v Rebelech *3*
    • Re: Rebelové

      neříkaj ti náhodou Blesk???.... *1*
  • Děkuju

    Dobrý večer,milí příznivci mé maličkosti.
    Náhodou jsem zabrousil na tuto diskusi a nevycházím z údivu jak hezky se tady o mě bavíte. Chci vám všem moc poděkovat. Honza
    • Re: Děkuju

      Jste trapně naivní!! Myslíte, že by sem honza dával svuj mail?? uplne mimo, ne? proč by to dělal.. tohle to sem napsal nejakej chytrálek a vy si chned myslíte, e mluvíte s celebritou?? trochu trapný, ne? *15* *15* *8*
    • Re: Děkuju

      Ahoj Honzo, jak to, že jsi zabrousil na tyhle stránky... *1* Nemáš nějaký univerzální meil, na který bych Ti mohla napsat a poprosit tě,jestli bys mi prosím poslal podepsanou tvoji fotku na meil... děkuji *7*
      • OK

        Ahojte..
        Dobrá tedy, tenhle mail bude pouze pro ty, co sem zabrousí: j.revai@mujmail.cz
        Díky *4*
        • Re: OK

          Honzo funguje Ti ten meil?
        • Re: OK

          Ahoj Honzo a máš ICQ? dáš ho sem taky? Můžeš sem přihodit taky pár tvých fotek ne? *4*
  • text

    ahoj.vies o tom ze ty Jan Revai si moj bratranec s 2.kolena.a strasne sa mi pacis. *14* *14* *14*
  • Vím, jaké to je

    Révai mi přijde jako sympaťák, udělal v životě stejnou hloupost jako já. Já jsem před třemi lety přepadl obchod, taky jsem si chvíli poseděl, takže vím, jak to měl těžké. Cením si ho, že začal znova a dokázal to. Já jsem taky začal znova a též se mi povedlo, že jsem se vcelku dobře uchytil. Fandim mu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší